Back to Question Center
0

Semalt Expert izstrādā vietnes datu ieguves rīkus

1 answers:

Tīmekļa vietņu datu apkopošana notiek, izmantojot tīmekļa rāpuļprogrammu . Cilvēki izmanto vietņu datu ieguves rīkus, lai iegūtu vērtīgu informāciju no vietnes, kuru var eksportēt uz citu vietējo krātuves disku vai attālo datu bāzi. Web skrāpju programmatūra ir rīks, ko var izmantot, lai indeksētu un apkopotu informāciju par vietni, piemēram, produktu kategorijas, visu vietni (vai daļas), saturu un attēlus. Jūs varat saņemt jebkuru vietnes saturu no citas vietnes bez oficiālas API, kas nodarbojas ar jūsu datubāzi.

Šajā SEO rakstā ir pamatprincipi, ar kuriem darbojas šie vietņu datu ieguves rīki. Jūs varat uzzināt, kā zirneklis veic rāpuļprogrammu, lai tīmekļa vietņu datu apkopošanā strukturētā veidā saglabātu vietnes datus. Mēs apsvērsim BrickSet vietnes datu ieguves rīku. Šis domēns ir vietnes kopiena, kurā ir daudz informācijas par LEGO komplektiem. Jums vajadzētu būt iespējai izveidot funkcionālu Python ekstrakcijas rīku, kas var pārvietoties uz BrickSet vietni un saglabāt informāciju kā datu kopas ekrānā. Šis tīmekļa skrāpis ir paplašināms un var iekļaut turpmākās izmaiņas tā darbībā.

Nepieciešamība

Lai izveidotu Python tīmekļa skreperi, nepieciešama Python 3. vietējā izstrādes vide. Šī izpildes vide ir Python API vai programmatūras izstrādes komplekts, lai izveidotu dažas būtiskas daļas no jūsu tīmekļa rāpuļprogrammas. Veicot šo rīku, ir daži soļi:

Basic scraper izveide

Šajā posmā jums ir jābūt iespējai sistemātiski atrast un lejupielādēt vietnes tīmekļa lapas. No šejienes jūs varat uzņemt tīmekļa lapas un iegūt no tiem informāciju, kuru vēlaties. Dažādas programmēšanas valodas var sasniegt šo efektu. Jūsu rāpuļprogrammai ir jābūt iespējai vienlaikus indeksēt vairāk nekā vienu lapu, kā arī var saglabāt datus dažādos veidos.

Jums ir jāizmanto jūsu zirnekļa skrappy klase. Piemēram, mūsu zirnekļa vārds ir brickset_spider. Izvadei vajadzētu izskatīties šādi:

pip install skriptu

Šī koda virkne ir Python Pip, kas var parādīties līdzīgi kā virknē:

mkdir brickset-skrāpis

Šī virkne rada jaunu direktoriju. Jūs varat pāriet uz to un izmantot citas komandas, piemēram, pieskāriena ievadi, šādi:

touch scraper Source .py

December 7, 2017