Back to Question Center
0

Kā uzlabot savu produktu sarakstu Amazon ar vārdu meklēšanu?

1 answers:

Produktu saraksti Amazon un vārdu meklēšana, iespējams, ir divi galvenie jūsu konkurētspējas virzieni. Es domāju, ka jūsu ieraksta nosaukuma kvalitāte, produkta apraksts un punktu skaits par jūsu piedāvājumu - tie visi ir pagriezti pa pareizo atslēgvārdu izvēli un to pareizu izmantošanu. Tātad, jūs varat pārvarēt konkurentu priekšrocības Amazonā, jo vārdu meklēšana ir pareizā veidā. Un es gatavojas parādīt vairākas diezgan labas iespējas, lai pārietu uz e-komercijas orientētu atslēgvārdu izpēti un produktu sarakstu optimizāciju.

Tomēr pirms mēs sākam iesakām dublēt pārbaudi, lai izvairītos no vismaz šādiem jautājumiem:

  • Ieraksta nosaukums, produkta apraksts, un aizzīmes punkti nav bagāti ar atslēgvārdiem un ilgtermiņa asīm taustiņu frāzes.
  • Katra minētā sadaļa, šķiet, ir pārlieku piesātināta ar atslēgvārdiem, tādējādi padarot visu pārpilnu.
  • Ņemot nepietiekamu attēlu skaitu vai zemas kvalitātes vizuālo saturu (ņemiet vērā, ka tikai ar vienu vai diviem attēliem vienā produktā jūs nekad neko nesaņemsiet - pievērsīsimies tam).
  • Trūkst kritiskas informācijas iedaļā ar produkta aprakstu vai aizzīmju punktiem.

Kad esat pārliecinājies, ka viss ir izveidots ar savu produktu sarakstiem, ir pienācis laiks atrast dažas daudzsološas iespējas Amazon ar vārdu meklēšanu. Tādā veidā jums būs nepieciešams iegūt lielu priekšstatu par galvenajiem mērķa atslēgvārdiem, kurus izmanto tuvākie konkurenti. No otras puses, tomēr ir nepieciešams saprast reālās tendences Amazon vārdu meklēšanā, lai vislabāk izmantotu ilgtermiņa pieprasījumus, ko dzīvie pircēji izmanto tur. Šeit ir kāds konkrētu atslēgvārdu programmatūras rīks! Starp daudzajām dažādām iespējām es varu ieteikt sekojošus divus tiešsaistes palīdzības sniedzējus, kuru efektivitāte ir pierādīta.

  • Merchant Words ir lielisks līdzeklis Amazon vārdu meklēšanai. Tas var palīdzēt jums turpināt uzlabot produktu lapas, lai tās atbilstu patiesajiem pircēju pieprasījumiem. Galu galā - lai to parādītu attiecīgā meklēšanas vaicājuma augšdaļā. Izmēģiniet Merchant Words, lai precīzi saprastu, kādi termini ir saņēmuši visaugstāko meklēšanas apjomu, lai jūs varētu pielāgoties. Ņemiet vērā, ka šī opcija ir īpaši izstrādāta e-komercijas platformām un jo īpaši kuģu pārkraušanas uzņēmumiem. Starp spēcīgākajām pusēm šis rīks arī savāc visbiežāk lietotos atslēgvārdus ne tikai Amazonā, bet arī savāc lietotas frāzes no citām vietām, piemēram, Jet un Walmart.
  • Darbības joma var kļūt par labu draugu katram viedam tirgotājam, kas pārdod Amazon. Vēl vairāk - šis atslēgvārdu un produktu izpētes rīks parāda savu galīgo spēku, kad jums ir nepieciešams tik vērtīgs konkurences ieskats. Vienkāršāk sakot, darbības joma var palīdzēt jums atrast vislabāko no vislabākajiem atslēgvārdiem un meklēt frāzes vadošajiem pārdevējiem Amazon rangā. Tajā pašā laikā šis rīks var parādīt potenciāli efektīvus atslēgvārdus, sniedzot jums saprātīgus ieteikumus par populāriem atslēgvārdiem, kuri laika gaitā varētu būt precīzi vērsti. Darbības joma ir arī unikāla iebūvēta iezīme, kas ļauj optimizēt PPC kampaņas, lai tās darbotos ar maksimālo veiktspēju. Tātad, nevilcinieties izmēģināt un noskaidrot, kādas nišas gaida tikai jūsu pilnīgi optimizēta produktu sarakstam Source . Veiksmi!
December 7, 2017