Back to Question Center
0

Kādas ir galvenās Amazones atslēgvārdu īpatnības, kuras ir zināmas ikvienam, kas to pārdod?

1 answers:

Vienkāršāk sakot, paši Amazones atslēgvārdi bieži vien ir tādi paši meklēšanas pieprasījumi, ko aizraujie lietotāji iekļāvuši Google meklēšanas joslā. Rezultātā viņi, ierodoties noteiktā meklēšanas vaicājumā, redzēs vai nu atsevišķas lapas, vai atbilstošus meklēšanas rezultātus. Un liela daļa tīmekļa pārziņu un tiešsaistes uzņēmēju, vismaz tiem, kuri izmanto e-komercijas bāzētās piltuves kuģniecības veikalus vai, piemēram, nišas vietņu veidotājus, jau ir labi pazīstami par to, cik svarīgi ir apstrādāt pareizo atslēgvārdu izpēti. Nav teikt, ka, iespējams, visi kvalificētie SEO speciālisti to jau uzskata par pašsaprotamu - saturs vienmēr ir karalis, kad runa ir par optimizēšanu meklēšanai. Un pareizais atslēgvārdu izvēle, apvienojumā ar pareizu klientu orientētu lietojumu, ir tas, kas, protams, ir veiksmīgs, iespējams, katram modernajam tiešsaistes projektam bez izņēmumiem. Tāpēc es būtu vienisprātis ar šiem pārdevējiem, ka, runājot par Amazon atslēgvārdiem, pareizi padziļināti pētījumi parasti aizņem 80% dominējošo daļu to pasaules mērogā, savukārt pārējais atlikušais darbs ir aptuveni 20%.

Visprecīzākie un dārgākie Amazones atslēgas vārdi

Parasti zelta atslēgvārdi tiek uzskatīti par vērtīgākajiem aktīviem, kas atrodami ikvienas sekmīgas e-komercijas arsenālā pārdevējs. Protams, ņemot vērā to, ka šādi tiešsaistes uzņēmēji ir pietiekami gudri, lai vienreiz un uz visiem laikiem atzītu, ka zelta atslēgvārdi tieši palielina viņu reklāmguvumus. Visbeidzot, šie atslēgvārdi, visticamāk, padarīs tos naudu. Šeit ir jāzina par četrām galvenajām iezīmēm.

Četras galvenās iezīmes Amazon Golden Atslēgvārdi

Citiem vārdiem sakot, zelta atslēgvārdi ir domāti, lai varētu vadīt pietiekami daudz meklēšanas trafiku uz jūsu produktu sarakstiem. Tomēr ņemiet vērā, ka šādiem pieprasītajiem vārdiem joprojām vajadzētu būt samērīgi pieņemamam konkurences līmenim - tikai, lai jūs varētu ērti izvietot tos. No otras puses, katram zelta atslēgvārdam ir jābūt spēcīgam komerciālam, lai lielākā daļa neattīstīto klientu galu galā tērētu naudu, lai viņi kļūtu par reāliem pircējiem.

  • Meklēšanas apjoms - var atrast ar šo veco labo Google atslēgvārdu plānotāju. Šis rīks, iespējams, ir galvenā vienkāršā izvēle, lai sāktu izpētīt Amazon atslēgvārdus vislabākajam iespējamajam veidam.
  • Konkurences analīze - to vajadzētu apstrādāt daļēji manuāli, savukārt jūsu konkurentus var pārbaudīt arī ar īpašām tiešsaistes programmatūras rīku sistēmām, piemēram, Long Tail Pro, Tirgotāju Atslēgvārdi vai Jungle Scout. Viņi visi ir pietiekami labs, lai palīdzētu jums ar uzdevumu. Tātad, tikai atkarībā no tā, ko vispirms izmēģināt.
  • Meklēšana nolūks - nozīmē, ka zemi meklēšanas apjoma atslēgvārdi dažkārt var būt daudz svarīgāki, tādēļ tie ir potenciāli spēcīgāki rentabilitātes ziņā, nevis citi Amazon atslēgvārdi ar noteikti lielākiem meklēšanas apjomiem.
  • Gatavie pirkšanas noteikumi - parasti izmanto potenciālie klienti, kas tuvojas viņu galīgajam lēmumam veikt pirkumu Source . Piemēram, pirms atlasītā vienuma noklābšanas uz grozu, lielākā daļa no mums dažreiz to vēlreiz pārbauda, ​​šoreiz apvienojot iepriekšējo meklēšanas pieprasījumu ar dažiem no šiem gatavajiem pirkuma noteikumiem, piemēram, "labākais", "vislabākais vērtējums", " kvalitāte "," kur es varu nopirkt "," labākais piedāvājums "uc
December 7, 2017