Back to Question Center
0

Kā optimizēt savu produktu sarakstu Amazon par maksimālu pārdošanas apjomu?

1 answers:

Ja runa ir par veiksmīgu pilnas nosūtīšanas biznesu jebkurā tautas e-komercijas platformā, tad precīzi optimizēta produktu saraksta izveide tieši padara jūsu piedāvājumus par klientu meklēšanas vaicājumiem. Jūsu produktu saraksts Amazon nav šī noteikuma izņēmums. Un turpmāk es parādīšu, kā rīkoties ar atbilstošu SEO optimizāciju, izmantojot vienkāršu soli pa solim.

Atslēgvārdu izpēte produktu sarakstam Amazon

Pirms jebkas cits, pievērsīsimies tam - tāpat kā gadījumā ar parasto meklētājprogrammu optimizācijas procesu (SEO), Amazon optimizāciju produktu meklēšanai sākas ar padziļinātu atslēgvārdu pētījumu. Un es iesaku šeit izmantot kickstart ar Google Atslēgvārdu plānotāja rīku. Tādā veidā jūs redzēsit lielu priekšstatu par jūsu produktu kategoriju vai tirgus nišu, kā arī par galvenajiem meklēšanas un garās frāzes, ko dzīvie pircēji izmanto ne tikai Amazon, bet, iespējams, visi, kas meklē ar Google meklētājprogrammu visā pasaulē . Nākamais nāk jūsu atslēgvārdu atlase, kas īpaši pielāgota produktu sarakstam SEO Amazon. Es ieteiktu šeit izmantot vienu no šiem atslēgvārdu izpētes un meklēšanas vienumu ieteikumu rīkiem, piemēram, AMZ Tracker, Scope, Merchant Words vai Scientific Seller. Jūtieties brīvi izvēlēties kādu no iepriekš norādītajām opcijām, jo katram rīksi ir diezgan salīdzināms noderīgu funkciju kopums, kas jums palīdzēs ar pilnīgi pielāgotu atslēgvārdu izvēli.

Pamata SEO optimizācija jūsu sarakstam uz Amazon

Šeit ir redzams, kā jūs varat ātri optimizēt savu produktu sarakstus, lai sasniegtu savu pamata mērķi - gūt lielu nozīmi Amazon meklēšanas attiecībā uz pārdošanas noteikumiem atbilstošos atslēgvārdus. Un jums vajadzētu koncentrēties galvenokārt uz šīm galvenajām sadaļām jūsu sarakstā: produkta nosaukums, saraksts Bullet punkti un elementu apraksts. Zemāk es gribētu, lai katram būtu īss paskaidrojums.

Produkta nosaukums

Produktu apraksta galvenais nosaukums Amazon ir tieši tā, kā jūs plānojat ievietot tik daudz mērķa atslēgvārdu un bieži izmantotas meklēšanas frāzes. Tomēr ņemiet vērā, ka nekad nevajadzētu pārspēt, ja tajā ir pārāk daudz atslēgvārdu. Protams, ja jūs nevēlaties, lai jūsu darbības tiktu atzītas par surogātpasta vai noteikti manipulatīviem centieniem, kurus var pat piemērot demotion (sliktākais scenārijs)..Tātad, apsveriet šādus ieteikumus, lai iegūtu sava produkta nosaukumu, optimāli optimizētu SEO:

 • Nosaukumi ir ieteicami, lai saglabātu 200, un ne vairāk rakstzīmes garš.
 • Katra pirmā vārda katra pirmā burta jāapraksta.
 • Produktu nosaukumos ir atļauts tikai cipariem rakstīti skaitļi (piemēram, astoņi, nevis).
 • Neiekļaujiet vienuma izmēru vai krāsu, protams, ja tas nav īsti atbilstošs īpašums.

Bullet punktu saraksts

 • Posteņa bullet īpašībām jābūt pēc iespējas tīrākām un skaidrām.
 • Tas raksturo produkta unikālos raksturlielumus un tipiskākos elementus ikdienas lietošanā.
 • Uzrāda preces galvenās iezīmes un priekšrocības.
 • Viss pārējais, kas paredzēts lodziņā.

Vienība Apraksts

 • Visu kritisku informāciju par produktu vajadzētu aptvert bez izslēgšanas.
 • Klientu primārās sāpju vietas ir jārisina pilnībā.
 • Produkta apraksts ir ieteicams labi optimizēt ilgtermiņa asiņu atslēgvārdiem un konteksta LSI produktu pieprasījumiem ar sinonīmiem, kas attiecas uz objektu kategoriju vai nišu.
 • Tikai unikāls un oriģināls saturs, kas raksta par produkta svarīgākajām iezīmēm, ir MUST Source .
December 7, 2017