Back to Question Center
0

Semalt Eksperts: Web lapu nosūcējs - vispiemērotākais padoms

1 answers:

Izmantojot pareizos rīkus, var viegli optimizēt jūsu vietni SEO un skrāpējumi lielu datu daudzumu ērti. Viens no šādiem rīkiem ir SEO zirnekļa rīks. Šī programma palīdz pārskatīt vietni un identificē trūkumus, kas ir bojājuši jūsu meklētājprogrammu rangu. Šo mazo darbvirsmas lietojumprogrammu var viegli lejupielādēt un instalēt lokālajā datorā, Linux vai Mac ierīcē. Tiks pārmeklēs un analizēs jūsu vietnes saites, attēlus, CSS failus un citus datus SEO vajadzībām. Tas arī pārbaudīs jūsu emuāru vai tīmekļa vietni, ietaupot daudz darba un laika, jo manuāla analīze varētu ilgt daudz dienas un varētu izaicinājums ikvienam.

1. Lejupielādējiet un instalējiet:

SEO spider rīks ir pieejams Mac, Linux, Ubuntu un Windows, un tas ir pilnīgi bez maksas. Tomēr brīvajai versijai ir ierobežotas funkcijas, un, iegādājoties licenci, jūs varat pievienot indeksētus un analizēt vairāk URL. Tas ir noderīgi gan pamata, gan progresīvām tīmekļa vietnēm, un tas ir ideāls neprogrammētājiem. Varat uzreiz lejupielādēt šo bezmaksas programmatūru no Google Play veikala vai cita līdzīga interneta veikala un saņemt to instalēt.

2. Tīmekļa vietnes apskate vai izvilkšana:

Pēc lejupielādes un instalēšanas nākamais solis ir ievietot URL meklēšanas lodziņā pārmeklēšanai. Pirmkārt, jums vajadzētu ievadīt URL kopā ar tā HTTP vai https kodu un noklikšķināt uz pogas Sākt..Ja jūs interesē papildu domēnu pārmeklēšana, jums būs jāaktivizē iespēja Pārmeklēt visus apakšdomēnus zem konfigurācijas> Zirnekļa apgabals. Pamatojoties uz jūsu vietnes lielumu, pārmeklēšanas un ekstrakcijas process var ilgt pāris minūtes.

3. Pārbaudiet pāradresācijas:

Jums vajadzētu sākt pārbaudīt visas novirzes iespējamām kļūdām un pēc iespējas ātrāk novērst to novēršanu, lai šī programma turpinātu strādāt bez jebkādām problēmām. Galvenie novirzīšanas virzieni ir 301 un 302. Pēc tam jūs atradīsit arī 404 un 505 kļūdas, kas rodas, apmeklējot lapas, kuras patiesībā nav.

4. URL:

Izmantojot SEO spider rīku, jūs varat analizēt visus URL un izdalīt noderīgu tekstu vai attēlus, pamatojoties uz jūsu prasībām. Visas šīs lietas tiek saglabātas URL panelis. Pārliecinieties, vai esat pārbaudījis URL garumu, šķiroot tā kolonnas, un jums jāpārbauda visi ASCII rakstzīmju filtri, pasvītras, lielie cipari, dublikāti un dinamiskais saturs vai vietrāži URL.

5. Lappuse nosaukumi:

Pēc tam šis rīks palīdzēs jums pārbaudīt lapu nosaukumus. Pārliecinieties, ka visās jūsu lapās ir unikāls nosaukums, lai šī programma varētu nopelnīt jums noderīgu informāciju bez jebkādām problēmām. Jums vajadzētu arī ievietot galveno atslēgvārdu lapas virsrakstā, lai analīze sāktu uzreiz, un visas kļūdas tiek automātiski noteiktas.

6. XML Vietnes karte:

Jūs varat izmantot SEO spider rīku, lai ģenerētu XML vietņu kartes. Šo vietņu karšu veidu Google, Bing un Yahoo izmanto, lai pārmeklētu atbilstošu saturu. Ceļvedis palīdzēs meklētājprogrammām pārmeklēt vai iegūt jūsu vietni bez jebkādām problēmām. Jūs varat viegli mainīt šo funkciju un mainīt dažu lapu biežumu atbilstoši jūsu prasībām Source .

December 8, 2017