Back to Question Center
0

Kā Amazon atslēgvārdu izpēte var ietekmēt jūsu ierakstu optimizāciju?

1 answers:

Nepietiek ar dzīvotspējīga produkta pārdošanu Amazon. Jums ir nepieciešams padarīt šo produktu redzamu jūsu potenciālajiem klientiem. Katrai vining optimizācijas kampaņai jāsākas ar produktu atslēgvārdu izpēti. Tas palīdz stāvēt labāk nekā jūsu konkurenti un veicina labākus pārdošanas apjomus. Viss, kas jums nepieciešams, ir optimizēt jūsu sarakstu ar mērķtiecīgiem un liela apjoma meklēšanas nosacījumiem. Ja nesen izveidojāt savu uzņēmējdarbību, es iesaku jums izmantot ilgtermiņa nekonkurējošus atslēgvārdus. Izmantojot tos, jūs varat sasniegt augstāko rangu šaurās nišās. Atslēgvārdi kalpo kā savienotāji no pircēja meklēšanas joslas uz jūsu produktu lapu. Tādēļ tiem jābūt maksimāli nozīmīgiem. Lai iegūtu atbilstošus atslēgvārdus, jums ir jāveic tirgus niša pētniecība un jāpārbauda lietotāja uzvedība.

Ir divi iespējamie veidi, kā meklēt atbilstošus atslēgvārdus Amazon saraksta optimizācijai - manuāla un automatizēta. Pēdējais ir labākā izvēle ambicioziem tiešsaistes tirgotājiem, kuriem nav daudz brīva laika, lai to tērētu pastāvīgai tirgus izpētei.

Ja jūs esat priecīgi izmantot vienu no profesionālās izpētes instrumentiem, jūs saņemsit sarakstu ar labākajiem jūsu biznesa atslēgvārdiem, pamatojoties uz Amazon klientu izturēšanās pētījumiem īsā laikā (mazāk nekā stundu). Lai atrastu mērķtiecīgākos atslēgvārdus, jums ir jāizmanto īpaši filtri un jāņem vērā jūsu potenciālo klientu vēlmes, kā arī viņu dzimums, vecums vai ģeogrāfiskā atrašanās vieta. Turklāt jums ir jāanalizē meklēšanas vaicājums katram mērķa meklēšanas vienumam. Pārbaudiet, vai atslēgvārdi no iegūtā saraksta ir populāri un kuri nav vērti jūsu uzmanībai. Jums ir jāpārbauda katra meklēšanas vienuma darbība pēdējā mēneša laikā. Ja vēlaties izveidot reklāmas kampaņu, jums arī jāpārbauda katra klikšķa cena katram atslēgvārdam, uz kuru vēlaties atlasīt atslēgvārdu.

Šajā rakstā mēs apspriedīsim kādu no Amazon klasifikācijas sistēmām un kādus rīkus vajadzētu izmantot, lai paaugstinātu produkta rangu Amazones meklēšanas rezultātu lapā.

Amazon pārdošanas ranga princips

Pirms mēs nonāksim pie atslēgvārdu pētniecības instrumentu analīzes, ļaujiet mums apspriest, kā darbojas šīs sistēmas meklēšanas algoritms

Amazon izmanto daudz dažādu algoritmu un metriku, lai lietotājiem tiktu rādīti tikai tie produkti, kurus tie, visticamāk, pasūtīs. Tās izseko visas lietotāja darbības vietnē, tostarp iepriekšējos pirkumus, preferences, vēlmes un tā tālāk. Amazon ka Amazon lietotājs saņem SERP lapas prezentāciju atkarībā no viņa vajadzībām un iepriekšējās pieredzes ar šo tirdzniecības platformu. Kad Amazon saņem skaidru vēstījumu par lietotāja vajadzībām un vēlmēm, ka Amazon saņems ieņēmumus, tāpēc Amazon automātiski uzrāda meklēšanas rezultātus, pamatojoties uz klientu vēlmju analīzi.

Instrumenti Amazones atslēgvārdu izpētes veikšanai

  • Atslēgvārdu rīks

Ir divas Amazon atslēgvārdu rīka versijas - bez maksas un apmaksātas. Abi ir izdevīgi jūsu biznesam. Tomēr maksātais lietotājs vidēji piedāvā divreiz vairāk atbilstošus atslēgvārdus salīdzinājumā ar bezmaksas versiju.

Teiksim dažus vārdus, kā tas darbojas. Jūs ievadāt atlasīto atslēgvārdu atslēgvārdu rīka meklēšanas lodziņā un atlasiet nodaļu, kurā vēlaties reklamēt savus produktus (piem., Lietotnes un spēles vai apģērbi). Tad jums ir jāizvēlas valsts, kurā vēlaties reklamēt savus priekšmetus un visbeidzot valodu. Tas aizņem vairākas minūtes (līdz 10), kamēr sistēma apstrādā jūsu pieprasījumu. Pēc tam jūs saņemsit atslēgvārdu ieteikumu sarakstu ar simtiem ilgtermiņa asu atslēgvārdu, pamatojoties uz Amazon rangu iezīmēm Source .

December 8, 2017