Back to Question Center
0

Kā atklāt Amazones ieteikumu noslēpumu?

1 answers:

Ja kādreiz esat iegādājies kaut ko Amazon, ievērojiet ieteikumu, ko tas sniedz. Piemēram, vislabāk pārdotie produkti vai mēneša labākā cena. Jums vajadzētu saprast, ka šie Amazon ieteikumi nav sakritības. Tie ir balstīti uz metrikas un statistikas datu klāstu.

Šī globālā mazumtirdzniecības sistēmas ieteikumu sistēma ir balstīta uz vienkāršu elementu skaitu - to, ko lietotājs nesen nopirka Amazon, kādus produktus lietotājs savā virtuālajā iepirkumu grozā, viņa vai viņas vēlmju sarakstā visvairāk labi sarindoti produkti konkrētā tirgus nišā un citi faktori. Šis ieteikuma algoritms tiek saukts par "kopīgu filtrēšanu no vienumiem līdz vienumam". Kopumā šis ieteikumu mehānisms kalpo, lai pielāgotu pārlūkošanas pieredzi, lai nopietni atgrieztos.


Amazon pārdošanas pieaugums ir tieši atkarīgs no tā, kā Amazon ir integrēti ieteikumi visos pirkšanas procesa aspektos no produktu atklāšanas līdz izrakstīšanai.

Kā Amazones pārstāvis teica: "Mūsu misija ir iepriecināt mūsu klientus, ļaujot viņiem atklāt lieliskus produktus. Mēs ticam, ka tas notiek katru dienu, un tas ir mūsu lielākais panākumu rādītājs. "

Vēl vairāk, Amazon sniedz ieteikumus pa e-pastu. Vislabākais ir tas, ka šie e-pasta ziņojumi izskatās personīgi, neskatoties uz iespējamo saņēmēju skaitu. Amazon e-pastu pamatā ir lietotāja pirkumi un pārlūkošanas darbības.

Izņemot pašu ieteikumu precizitāti, Amazon nepārtraukti pēta jaunus veidus, kā sasniegt regulārus pircējus. Amazon jau ir sākusi pārdot produktus, kas iepriekš tika pārdoti vairumā, kas bija pārāk dārgi, lai piegādātu atsevišķi. Klienti var pasūtīt šos vienumus, bet tikai tad, ja to kopējā pirkuma cena ir augstāka par 25 ASV dolāriem. Šādus produktus var aktīvi ieteicams, ja pasūtījums šķērso šo cenu noteikšanas slieksni.

Pēc tam Amazon meklētāji pasūtīja vairāk produktu, kas Amazon iegūst lielāku peļņu.

Kā darbojas Amazon ierosinājuma dzinējs?

Šai tēmai ir daudz diskusiju tīmeklī, un visi tirgotāji domā savādāk. Teiksim arī dažus vārdus par šo jautājumu.

Pašreizējie Amazon produktu vienību kopīgie filtrēšanas svari simtiem tūkstošu klientu un produktu. Tas ražo augstas kvalitātes ieteikumus reāllaikā.

Amazon filtrēšana atbilst katram no lietotāja iegādātajiem un novērtētajiem produktiem līdzīgiem produktiem. Otrajā posmā tā atbilst identiskiem produktiem lietotāja ieteikumu sarakstā.

Amazon ieteikumu sistēma ir efektīvs veids, kā izveidot individualizētu iepirkšanās pieredzi katram klientam, kas palīdz Amazon palielināt vidējo pasūtījumu vērtību un peļņu, kas gūta no katra klienta.

Kā liecina oficiālā Amazon statistika, ieteikumu sistēma darbojas. Kā ziņo kompānija, vidējais pārdošanas apjoms otrajā fiskālajā ceturksnī ir palielinājies līdz 12,83 miljardiem ASV dolāru, salīdzinot ar 9,9 miljardiem ASV dolāru tajā pašā pagājušajā gadā. Iepriekšējā gada lielie ieņēmumi no Amazon liecina, ka ieguvumi no integrētajiem ieteikumiem ir visās pirkšanas procesa stadijās Source .

December 8, 2017