Back to Question Center
0

Kā veikt atbilstošus atslēgvārdu ieteikumus, lai uzlabotu Amazon SEO?

1 answers:

Tiem tiešsaistes tirgotājiem, kas tikai sāk attīstīt savu biznesu Amazon, būtu jāzina atšķirība starp meklēšanas vainas par Amazon un Google. Amazon pilnīgi atšķiras no citām meklētājprogrammām, jo ​​visa rangu sistēma ir balstīta uz Amazon ienākumu maksimizēšanu. Turklāt šī meklēšanas sistēma ir paredzēta tikai produktu izpētei. Tieši tāpēc lietotāji Amazon visticamāk raksturo "produktu orientētus" meklēšanas vaicājumus. Viņi zina, ka Amazon sistēma sniegs viņiem visatbilstošāko informāciju par viņu vaicājuma produktiem, kurus viņi var iegādāties ar vienu klikšķi. Tas nozīmē, ka, ja jūs izmantojat Google AdWords meklēšanas apjoma datus savam Amazon atslēgvārdu ieteikumam, ir maz ticams, ka tiks uztverta precīza atslēgvārdu atlase, kas uzlabos jūsu produkta meklēšanas klasifikāciju.

Ir ļoti efektīgi veikt visaptverošu atslēgvārdu izpēti par Amazon optimizācijas kampaņas apakšējo līniju. Attiecīgo un liela apjoma meklēšanas vienumu saraksts tieši ietekmēs jūsu pārdošanu un uzlabos jūsu produktu klāstu Amazon SERP. Tieši tāpēc, ņemot laiku, lai veiktu visaptverošu SEO atslēgvārdu izpēte par jūsu produktiem, izrādīsies ļoti vērtīgs jūsu bottom line.

Amazon SEO atslēgvārdu ieteikumi jaunajiem produktiem

Optimizācijas kampaņas apakšējā rindā jums ir jāatrod pēc iespējas vairāk SEO atslēgvārdu ieteikumi. Šiem ieteikumiem jāatbilst potenciālo klientu meklēšanas vaicājumiem. Ja optimizācijas kampaņas sākumā neizdosies veikt kvalitatīvu atslēgvārdu izpēti, jūsu produkti netiks rādīti Amazon meklēšanas rezultātos par šo klienta meklēšanas vaicājumu.

Kad esat atradis savu produktu reklamēšanas sākumposmu, jums jāaplūko meklēšanas nosacījumi, ko jūsu tirgus nišas konkurenti cenšas klasificēt. Jūs varat aizņemties šos vārdus un pielāgot tos saviem uzņēmējdarbības mērķiem..To var izdarīt vai nu manuāli, vai arī izmantojot atslēgvārdu pētniecības automatizētu rīku, piemēram, Amazon atslēgvārdu rīku, Semtal Amazon SEO vai Sonar. Viss, kas jums nepieciešams, ir kopēt un ielīmēt konkurenta produkta ASIN Reversā ASIN meklēšanas joslā. Pēc tam jūs saņemsit to TOP atslēgvārdu sarakstu, kurus jūsu niša konkurenti izmanto.

Pēc tam jums ir jākoriģē attiecīgie meklēšanas vienumi pēc to meklēšanas apjoma, lai atrastu visefektīvākos variantus jūsu Amazon saraksta veicināšanai. Tas ir efektīvs veids, kā noskaidrot jūsu produkta attiecīgo meklēšanas nosacījumu sarakstu. Visvairāk atslēgvārdu meklēšanas rīki rāda katra atlasītā atslēgvārda meklēšanas apjoma novērtējumu. Šie dati palīdzēs jums iegūt labu priekšstatu par visatbilstošākajiem meklēšanas nosacījumiem, kurus vēlaties izmantot Amazon saraksta optimizācijai.

Ir vērts pievērst īpašu uzmanību ilgtermiņa asīs atslēgvārdus, jo tie ir mazāk konkurētspējīgi un var jums piedāvāt lielākas iespējas uzlabot jūsu zīmola izpratni par Amazon. Turklāt šiem vārdiem ir augstāks reklāmguvumu līmenis un zemāka maksas par klikšķi. Vēl viens ilgtermiņa atslēgvārdu ieguvums ir tas, ka meklētāji tos izmanto ar konkrētāku meklēšanas nodomu. Tāpēc, iekļaujot attiecīgos ilgtermiņa atslēgvārdus jūsu nosaukumā, aprakstā un aizzīmes punktos, jūs piesaistīsit vairāk reklāmguvēto datplūsmu uz savu ierakstu.

Centieties izvairīties no jebkādiem atslēgvārdu atkārtojumiem, jo ​​Amazon balvas piešķir tikai individuālus un unikālus meklēšanas vienumus Source .

December 13, 2017