Back to Question Center
0

Ko jums vajadzētu meklēt Amazon konsultāciju pakalpojumos?

1 answers:

Ja jūs atradīsit situāciju, kurā noteiktu, ko vēlaties mazumtirdzniecībai, un kā būs pamatoti veikt dažus pētījumus un analīzi, lai noteiktu, kas jums ir nepieciešams, lai kļūtu par plaukstošu tirgotāju? Tomēr, kā parasti, nepietiek ar dažu vadlīniju un ekspertu viedokļu izpēti, lai pareizi veidotu savu biznesu. Jums joprojām būs nepieciešams kāds ar pieredzi, kurš var aizpildīt jūsu zināšanu trūkumu un noteikt pareizo ceļu. Labākais risinājums jums būs sazināties ar Amazon konsultāciju ekspertu. Šajā īsajā ziņojumā mēs apspriedīsim, kā atrast profesionālu Amazon konsultāciju ekspertu un pareizi sāktu jūsu e-komercijas ceļvedi.

Meklējiet Amazon konsultāciju pakalpojumus, kas ietver meklētājprogrammu optimizāciju

Pirmā lieta, jums vajadzētu meklēt Amazon konsultāciju pakalpojumi ir SEO. Vispārējā optimizācija pilnīgi atšķiras no Amazon SEO, un jums ir nepieciešams atrast kādu, kam ir pieredze šajā jomā - buy passport online.

Vispārīgi runājot, Amazon ir meklētājprogramma, piemēram, Google, Bing un citi. Atšķirība ir tā, ka Amazon lietotāji meklē produktus tikai. Tāpēc šī meklētājprogramma ir balstīta uz dažādu rangu algoritmu, kas tiek izmantots, lai palīdzētu Amazon veikt tikai labus piedāvājumus. Jūs varat arī atrast Amazon produktus, veicot meklēšanu Google tīklā. Parasti šie rezultāti ir balstīti uz pirmo vai otro SERP pozīciju. Tomēr lielākajai daļai lietotāju ir viegli un ērti pāriet tieši uz Amazon, meklējot produktus, jo šeit viņi var atrast visu nepieciešamo informāciju un salīdzināt cenas. Kad lietotāji veic Amazon meklēšanu pēc kāda no jūsu piedāvātajiem vaicājumiem, jūsu produkti ir jāuzrāda augšpusē. Tāpēc jums vajadzētu meklēt konsultantu, kurš izprot pamata Amazones ranga īpatnības un zina, kā pielāgot savu produktu sarakstu A9 algoritmam.

Pārliecinieties, vai jūsu konsultants ievēro Amazon optimizācijas noteikumus

Amazon ir savas vadlīnijas, kā pārdevējiem būtu jāuzsāk sava darbība šajā platformā. Tāpēc jums ir nepieciešams atrast ekspertu, kas uztur jaunāko informāciju par visiem nesenajiem Amazon atjauninājumiem un jaunumiem. Viņam jāspēj izskaidrot, kā reaģēt uz šīm pārmaiņām un kā rīkoties, lai nepieļautu, ka jūsu bizness nokrītas. Turklāt Amazon pārdošanas konsultantiem būtu jāzina par visiem noteikumiem, kas saistīti ar pārdošanu Amazon, un jāizstrādā viņu tirdzniecības vai optimizācijas stratēģijas pēc tiem.

Pieredzējušam konsultanta pārdevējam jāspēj izskaidrot starpību starp Vendor Central un pārdevēju centrālajām programmām

Labam Amazon konsultantam būtu jāsaprot atšķirība starp pirmo un trešo pušu pārdevēji un varēsiet izvēlēties piemērotu jūsu biznesa Amazon programmu. Ir divas dažādas Amazon programmu piegādātāju centrālās un pārdevēja centrālās vienības. Tie dod dažādas izvēles atkarībā no jūsu uzņēmējdarbības veida un jūsu uzņēmējdarbības mērķiem. Šie komersanti, kas tikai sāk attīstīt savu biznesu, var justies satraukti par šo izvēli. Konsultanta primārais uzdevums ir parādīt atšķirību starp programmām un prognozēt, vai izvēlēto programmu apmierinās jūsu uzņēmuma vajadzības vai nē.

December 13, 2017