Back to Question Center
0

Kā darbojas Amazon Sales Central?

1 answers:


Tiešsaistes tirgotājiem, kuri nolemj mazumtirdzniecību savā produktā Amazon, ir jāizvēlas centrālais Amazon pārdevējs centrālais un Amazon pārdevējs. Kā šie centri kalpo un kādi faktori var ietekmēt jūsu izvēli? Šie jautājumi, uz kuriem es atbildēšu šajā īsajā amatā. Mēs segtu starpību starp pārdevēju centrālo un pārdevēju centrālo un apspriestu abus galvenos ieguvumus. Cerams, ka šī informācija palīdzēs jums saprast, kāda iespēja vislabāk atbilst jūsu uzņēmējdarbībai.

Amazon Sales Central pret Amazon Vendor Central

Ir tikai divas iespējas, kā jūs varat pārdot produktus Amazon tirdzniecības platformā - kā pārdevējs (citiem vārdiem sakot kā pirmās puses pārdevējs) un kā mazumtirgotājs (trešās puses partneris) - isimle meslek bulma. Amazon darbojas savādāk ar pirmās un trešās puses pārdevējiem. Lai saprastu šīs atšķirības, vispirms vajadzētu saprast, kā atšķirt pārdevējus un mazumtirgotājus.

Kā pirmās puses pārdevējs, jūs izmantosiet Vendor Central kā izplatītāju vai ražotāju. Kā pārdevējs, jūs mazumtirdzniecības produktus vairumā, lai Amazon, un Amazon, savukārt, mazumtirdzniecības pārdod šīs preces ar savu zīmolu klientiem. Šajā gadījumā Amazon saņem daļu no pārdošanas apjoma. Tomēr ar šo programmu visas piegādes un piegādes lietas tiek pieņemtas Amazon. Preces, ko sniedz Vendor Central partneri, var atšķirt ar etiķeti "Amazon kuģi un tos pārdod."

Kā trešās puses pārdevējs jums vajadzētu izmantot Amazon Sales Central. Turklāt, kā mazumtirgotājs, jūs varat izmantot Amazon pārdevēju izpildi (FBA). Tas ir ļoti ērti, jo saskaņā ar šo programmu Amazon visus savus pasūtījumus piegādā pats. Jūs varat arī apstrādāt visus nosūtīšanas procesus pats.

Plusi un mīnusi Amazon Pārdošanas centrālei un centrālajam pārdevējam

Tiešsaistes tirgotāji, kas vēlas iztērēt minimālo summu Amazon pakalpojumos, apmierinās Amazon Pārdošanas Centrālo. Tas arī nodrošinās jums iespēju noteikt minimālās cenas jūsu produktiem un saglabāt konkurētspēju jūsu nišā. Vēl viens ieguvums ir tas, ka varat iestatīt visu cenu, kas, jūsuprāt, atbilst jūsu produktiem. Tas nozīmē, ka, ja jūs vēlētos reklamēt ideju par kvalitāti, to var viegli izdarīt.

Amazon apgalvo, ka tā piešķirs minimālos reklamētos cenu pieprasījumus. Tomēr tie tirgotāji, kas izmanto Vendor Central, var apgalvot šo apgalvojumu, jo patiesībā Amazon to reti dara.

Saskaņā ar Amazon ranking principiem, jebkuras citas pārdevēja cenas ir jāsaskaņo. Tas nozīmē, ka, tiklīdz kāds paziņos Amazon par zemāku cenu konkrētam produktam ārpus šīs platformas, produkta izmaksas samazināsies. Sarežģīti ir iegūt Amazon, lai paaugstinātu cenu atpakaļ uz MAP.

Salīdzinājumā ar pārdevēju Centrālā, pārdevējam centrālajiem partneriem ir lielāka cenu kontrole. Tomēr tiem, kas meklē labu partnerību ar Amazon, piegādātājs centrālais sniedz vairāk iespēju.

Ja mēs runājam par saraksta optimizāciju, Amazon Sales Central nodrošina lielāku elastību. Jūs varat viegli mainīt nosaukumus, veikt labojumus aizzīmju punktiem un aprakstiem, kā arī atjaunināt attēlus.

Nobeigumā es gribētu teikt, ka es gribētu izmantot Amazon Sales Central, jo tā sniedz vairāk priekšrocību un atbalstu. Turklāt man ir pastāvīga pieeja Pārdevēja atbalsta dienestam.


December 13, 2017