Back to Question Center
0

Vai man ir daži padomi no Amazon mārketinga konsultanta?

1 answers:

Katrs Amazon mārketinga konsultants zina, ka, lai uzlabotu jūsu pārdošanas apjomus un reklāmguvumus šajā pārpildītajā tirgū, ir ļoti svarīgi labi strādāt pie katra produktu saraksta sadaļas. Un šeit ir daži būtiski padomi, lai jūs, lai sniegtu stimulu, lai jūsu Amazon ranga panākumus. Galu galā - lai iegūtu izmērāmu palielinājumu jūsu pārdošanas apjomiem tur.

Amazon mārketinga konsultanta svarīgāko padomu pāris

Padoms pirmais: atlēcienu līmenis un laiks katram apmeklējumam

Ir diezgan viegli novērtēt, cik labi klients mijiedarbojas ar jūsu produktu sarakstu uz Amazon, kā arī jūsu galvenās tīmekļa vietnes, kas saistītas ar šo tēmu. Starp vissvarīgākajiem rādītājiem šeit ir jūsu atlēcienu līmenis un vidējais lapas apmeklētāja laiks apmeklētājam - watcharin namkang. Viss ir diezgan vienkāršs - ja jūsu potenciālais klients patērē vairāk laika produktu saraksta lapā, tas, visticamāk, būs veiksmīgi pārveidots par reālo pircēju. Un otrādi, ja jūsu vidējais atlēcienu līmenis ir pārāk augsts, tas nozīmē, ka jūsu Amazon sarakstā iekļautais produkts nav vērtīgs.

Tālāk ir minēti daži kritiski ieteikumi no Amazon mārketinga konsultanta, lai jūs reizi par visām reizēm novērstu šos jautājumus:

  • Darīt visu iespējamo, lai tikai autentisks un kvalitatīvs saturs - vai nu jūsu produkta lapas raksti, vai tie, kas ir kopīgoti no citām vietām tur.
  • Nelietojiet sakopt savu laiku un pūles, lai rakstītu patiešām pārliecinošus un pievilcīgus metadatus.
  • Palieliniet apmeklējuma vidējo ilgumu, pievienojot noderīgu videoklipu pamācību, aprakstu vai precīzu produktu pārskatu.
  • Padariet savu saturu pievilcīgāku un salasāmāku - apsveriet daļu no jūsu vienkāršajiem teksta rakstiem pārveidot par kaut ko ļoti pārliecinošu un pievilinošu, piemēram, izklājlapas vai infographiku.

Padoms Divi: Reklāmguvumu līmenis

Es esmu eksperts Amazon mārketinga konsultants, es ieteiktu iestatīt pareizo uzmanību, lai uzlabotu jūsu reklāmguvumu līmeni. Tas palīdzēs jums palielināt savu produktu sarakstu klasifikāciju Amazon. Galu galā, Amazon meklēšanas algoritms nekad neuzskatīs tevi labi, ja vien tev nav daudz ļoti veiksmīgu piedāvājumu, vai ne? Tātad šeit ir tas, ko es ieteiktu veikt, lai sasniegtu izmērāmu VKS (caurskatīšanas ātruma) uzlabojumu Amazon:

  • Pārliecinieties, vai produkta aprakstā ir aprakstīts viss produkts - tieši pie skatiens. Iedomājieties sevi kā potenciālu klientu - vai jums būtu kādi kritiski jautājumi, lasot šo produkta aprakstu? Ja atbilde ir "jā", ir ļoti iespējams, ka kaut kas, ko jūs darāt, ir nepareizi.

  • Neaizmirstiet paplašināt savu produktu aprakstus ar pārliecinošu vizuālo saturu, piemēram, augstas kvalitātes attēlus, videoklipus, ilustratīvās diagrammas un citus noderīgus plašsaziņas līdzekļiem, lai demonstrētu savu produktu piedāvājumu, demonstrējot galvenos praktiskā ikdienas lietojuma elementus.
  • Jūsu produkta aprakstā skaidri jānorāda, kuri salīdzinošie punkti pārvērš jūsu produkta piedāvājumu par ļoti ārkārtas pārdošanas darījumu. Tādējādi mēģiniet iegūt pēc iespējas vairāk trešo pušu atsauksmes.
  • Nelietojiet saudzējiet savu laiku un pūles, lai veiktu A / B pārbaudes procedūru ar biežu testa grafiku. Nekad nevilciniet praktiski eksperimentēt ar dažādiem attēliem, atslēgvārdu kombinācijām un vairākiem jūsu produktu aprakstu variantiem, lai redzētu, ko var uzlabot, ko nākotnē vajadzētu izvairīties, un ko, iespējams, vajadzēs tūlīt izslēgt.
December 13, 2017