Back to Question Center
0

Kā optimizēt Amazon sarakstu par SEO vislabāk?

1 answers:

Kāpēc jūsu Amazones sarakstam vajadzētu būt SEO optimizētam?

Kaut arī šī pārpildītā e-komercijas tirgus ir piedāvājis vairāk nekā 488 miljonus produktu, tajā ir daudzi potenciālie pircēji, kas meklē pieejamos priekšmetus. Tāpēc, lai pamanītu, ka tur jūsu Amazon sarakstā būtu jābūt optimizētam SEO. Pretējā gadījumā jūsu preces, kas tiek piedāvātas pārdošanai Amazon, nekad nesaņems reālu pircēja uzmanību, vai ne?

Kopumā ņemti vērā vairāki galvenie faktori, kas var palīdzēt jūsu produktu sarakstā labāk novērtēt Amazon meklēšanu. Tas ir tas, kas galvenokārt padara katru Amazon sarakstu optimizētu SEO pilnīgi:

  • Individuālo vienumu optimizācija ar galvenajiem saraksta sadaļām, piemēram, produkta nosaukumu, produkta aprakstu un bullet punktu sarakstu;
  • Klientu atsauksmju skaits un to radīšanas un / vai pārskatīšanas biežums tiek apstrādāts manuāli;
  • Reklāmguvumu līmenis (pretējā gadījumā daudzi ierakstu apmeklētāji tika pārveidoti reālajos pircējos);
  • Pārdošanas faktiskā summa un veiksmīgo darījumu biežums, kas aprēķināts jūsu produktu sarakstam.

Padomi un triki par to, kā iegūt Amazon lusting SEO optimizēta

Pirmais līmenis: konkurētspējīga izpēte

Tas ir ne-brainer , taču būtu ieteicams atšķirt savu produktu - tikai spiegot jūsu tuvākajā niša vai kategorijas konkurenti, lai redzētu, kas viņiem strādā, un ko vienlaikus vajadzētu izvairīties. Tātad, nedaudz konkurējošu pētījumu veikšana ir jauka vieta, kur jums ir kickstart ar Amazonu saraksta SEO palīdzību. Lieta ir tāda, ka jums patiešām nav nepieciešams apskatīt jebkuru top pārdevēju jūsu niša vai produktu kategoriju. Jūs labāk pievērsieties produktu nosaukumiem, produktu aprakstam un aizņemto punktu sarakstiem, kurus izmantojuši jūsu visveiksmīgākie pretinieki. To darot, iespējams, iegūstat stabilu ideju un vērtīgu ieskatu par to, kuri atslēgvārdi un meklēšanas frāzes arī jums palīdzēs. Lai iegūtu vispārēju izpratni par labākajām konkurences priekšrocībām, ko izmanto jūsu tuvākie konkurējošie tirgus dalībnieki, varat izmantot dažus tiešsaistes palīgus, piemēram, Google atslēgvārdu plānotāju (pamatpētījumi attiecīgajiem atslēgvārdiem), darbības joma (konkurētspējīgs pētījums ar vislabākajiem atslēgvārdu ieteikumiem, kas sagrozīti tieši no jūsu konkurenta produktu saraksti), kā arī atslēgvārdu inspektors (viss rīku komplekts, lai precīzi redzētu, kuri atslēgvārdi ir jūsu tuvākie konkurenti).

Otrais līmenis: jūsu pašu atslēgvārdu izpēte

Kad jums ir liels priekšstats par Amazonu sarakstu, par kuru seko jūsu marķiera konkurenti, ir pienācis laiks palaist savu atslēgvārdu izpēti. Es iesaku sākt, veidojot galveno kontrolējamo sarakstu ar svarīgākajiem atslēgvārdiem un citām frāzēm, kuras bieži izmanto aktīvie pircēji, kuri meklē produktu. Lieta ir tāda, ka visbiežāk lepnā daļa lietotāju, kas veic pirkumus Amazon, faktiski nenāk tikai tur, lai pārlūkotu. Es domāju, ka viņi parasti ierodas Amazon meklēšanā, jau ņemot vērā noteiktu priekšmetu. Tātad, viss, kas Jums nepieciešams, ir ļaut meklēšanas joslai tos izmantot šim nolūkam. Un tieši tāpēc pareizo meklēšanas nosacījumu izvēle visdrīzāk ir vissvarīgākā visa darījuma daļa. Lai pabeigtu uzdevumu, es ieteiktu izmantot savu atslēgvārdu pētniecību, izmantojot vienu no tālāk norādītajiem īpaši pielāgotajiem programmatūras rīkiem un tiešsaistes sistēmām: Darbības joma, AMZ Tracker, Unicorn Smasher, Merchant Words utt. Visi šie ir izmantoti pierādījumi, tāpēc tas faktiski ir tikai lai jūs varētu izlemt, kurš no tiem izvēlēties Source .

December 13, 2017