Back to Question Center
0

Saraksts ar Chrome Scraper spraudņiem, kas paredzēti Web tīrīšanai, ko nodrošina Semalt Expert

1 answers:

Datu iegūšana no vietnēm vai tīmekļa lapām uz izklājlapām un komatu atdalītajām vērtībām (CSV) ir atvieglota. Tīmekļa datu iegūšana, ko parasti sauc par tīmekļa atlikumu , ir lielu datu apjomu no vietnēm iegūšana.

Kā lietot Chrome Web scraper

Ja jums nav programmēšanas zināšanu, jums ir izstrādāta tīmekļa nokasīšanas programmatūra. Nesen tika ieviesta vēl viena vienkāršā tīmekļa skrāpēšanas tehnoloģija. Izmantojot Google Chrome pārlūka paplašinājumus, kas tiek veikti bez maksas Google interneta veikalā, tagad varat veikt tīmekļa nokasīšanu. Tālāk ir aprakstīts Chrome paplašinājumu saraksts - ventilatori per soffitto con motore dc di qualità.

Ekrāna skrāpis

Ekrāna skrāpis ir viens no visizbaužu Chrome pārlūka spraudņiem, kas parasti tiek izmantots skrāpējot ekrānu. Iesācējiem ekrāna skrāpēšana ir tehnika, kas ļauj izvilkt un izvilkt informāciju no tīmekļa lapām un vietnēm. Ja jums nav nekādas kodēšanas pieredzes, apsveriet ekrāna uzskrūvēšanu, jo process ir automatizēts.

Datus, kas iegūti no vietnēm, izmantojot Chrome skenera ekrāna skrāpi, var lejupielādēt kā JSON vai CSV failu. Šis spraudnis atbalsta gan XPath, gan Element Selectors modeli. Ekrāna skrāpis ir vienkārši un ērti lietojams paplašinājums, kas ir viegli pieejams Chrome interneta veikalā.

Web skrāpis

Web Scraper ir Google Chrome paplašinājums, kas izraksta datus no vietnēm, izmantojot vietnes karti. Dati, kas iegūti no vietnēm, kurās tiek izmantots šis paplašinājums, tiek vai nu saglabāti CSV failā vai CouchDB. Ar lapāžu palīdzību varat efektīvi izmantot Web Lielākajā daļā gadījumu šis Chrome pārlūka paplašinājums tiek izmantots, lai iegūtu informāciju, piemēram, saites, tekstu un tabulas.

Imacro Web Scraper

iMacro ir Chrome pārlūks Plugins, ko izmanto tīmekļa testēšanai un datu iegūšanai.IMacro darbojas, reģistrējot gala lietotāju darbības apmeklējumu laikā.Šis pārlūka Chrome paplašinājums ieraksta uzdevumus tīmekļa vietnēs, kas tiks izmantoti turpmākai atsaucei. Ja jūsu pašreizējais projekts ir veiktspējas pārbaudē vai tīmekļa vietnes regresijas pārbaudē, tas ir

Kā lietot pārlūku Chrome Web scraper

Izmantojot iMacro, jūs varat viegli lejupielādēt failus un atcerēties paroli. IMakro paplašinājums ir pieejams bez maksas interneta pārlūkprogrammā Firefox , Internet Explorer un Chrom e pārlūku.

Datu meklētājs

Mūsdienās nav tik vienkārši atrast labi dokumentētu informāciju tīmekļa vietnēs. Šeit ir iekļauta programmatūra, kurā tiek nokasītas. Data Miner ir hronisks pārlūka paplašinājums, ko izmanto, lai iegūtu noderīgu informāciju no vietnēm. Izmantojot šo pārlūkprogrammas spraudni, varat iegūt datus no vietnēm un eksportēt datus uz Google izklājlapām vai Excel lapām.

Data Miner pagarinājums tiek izmantots arī HTML tabulu sagriešanai un informācijas eksportēšanai uz Microsoft Excel vai CSV failu. Ja esat eksperts, izmantojot XPath selektorus, tas ir pārlūkprogrammas spraudnis jums.

Pēdējo gadu laikā datu iegūšana no dinamiskām tīmekļa vietnēm, kas izstrādātas, izmantojot tādas tehnoloģijas kā AJAX un JavaScript, nebija tik vienkārša. Ar tehnoloģiju maiņu, no šīm vietnēm noderīga noderīga informācija ir tikai viena klikšķa attālumā. Izmantojiet iepriekš norādītos Chrome pārlūka paplašinājumus, lai iegūtu reālos datus un eksportētu uz CSV failu un izklājlapām.

December 14, 2017