Back to Question Center
0

Kā jūs varat pareizi izmantot Amazon mārketinga rīkus?

1 answers:

Šis īsais ziņojums ir veltīts Amazon mārketinga rīks, proti, AMS. Ir ļoti svarīgi apspriest šo tēmu tāpēc, ka mūsdienās Amazon sastopas lielākā daļa tiešsaistes tirgotāju, jo "konkurentu tuvība".

Amazon Marketing Services (AMS) nodrošina tiešsaistes pārdevējus ar daudziem ieguvumiem un dod viņiem iespēju izcelties no saviem konkurentiem un novērtēt savus produktus Amazon meklēšanas rezultātu lapā.

Katrs pieredzējis Amazon tirgotājs zina, ka ne katrs jūsu ieraksta klikšķis var nozīmēt pirkumu. Tāpēc ir svarīgi saprast, kā izmantot Amazon mārketinga rīku, lai no tā iegūtu ievērojamu peļņu - appraisal for commercial property.

Kāpēc jums ir nepieciešams izmantot Amazon mārketinga rīkus?

Kā jau minēju, pirms Amazon ir ļoti konkurētspējīgs tirgus, kurā lielākā daļa no jūsu niša konkurentiem ir tikai viena klikšķa attālumā, un jums visiem ir tādas pašas priekšrocības un tiem ir tādi paši vājie punkti. Citiem vārdiem sakot, jūs dodaties ar kājām un kaklu ar savu tirgus nišu konkurentiem, un tiem ir tādas pašas iespējas, kā iegūt azartspēļu pirkumu. Jūsu potenciālais klients var noklikšķināt uz jūsu konkurenta lapas, un jūs zaudēsiet pirkumu vienā brīdī. Tāpēc jums ir pat 10 sekundes, lai pārliecinātu meklētāju izvēlēties tieši jūsu produktu.

Amazon Marketing Service palīdzēs jums piesaistīt vairāk potenciālo klientu un palielināt jūsu zīmola redzamību Amazon. Turklāt tas ļauj mērķauditoriju atlasīt reklāmas lietotājiem dažādos pirkšanas nolūkos. Tas nodrošina iespēju iegūt savu zīmolu Amazonā esošo papildu tirgus pircēju priekšā.

Virsraksta reklāmas spēlē zīmolrades lomu, kā arī sponsorētus produktus mērķauditorijai, kuri interesējas par konkrētu produktu. Šādas produktu reklāmas reklāmas palīdzēs jums saglabāt potenciālos klientus jūsu Amazones iepirkšanās vidē.

Amazon Marketing Services izvērsās trīs galvenajos Amazon reklāmas formātos:

  • Amazon Sponsorētās Produkti Sludinājumi
  • Amazon Headline Search Ads
  • Amazon Product Display Ads

Visi šie reklāmas formāti ir redzami Amazones reklāmguvumu piltuvē. Uzvarošai mārketinga stratēģijai ir nepieciešamas visas šīs trīs funkcijas, kā arī katras kampaņas dažādie mērķauditorijas atlases veidi.

Virsrakstu meklēšanas reklāmas

Virsrakstu meklēšanas reklāmas pamatā ir pārdošanas piltuves augšdaļa. Lietotāji novēro meklēšanas rezultātu lapā un tieši ietekmē meklētājus, kas pērk lēmumu, un tie vislabāk ir piemēroti zīmolu un vispārējo kategoriju meklēšanai. Galvenās meklēšanas reklāmām parasti ir pielāgota teksta virsraksts un vairāki saistīti produkti. Tie ietver mērķtiecīgus meklēšanas vienumus un vislabāk atbilst vispārējiem jautājumiem. dodot jums iespēju mijiedarboties ar mērķauditoriju pašā viņu meklēšanas sākumā.

Ir vērts izcelt pamatrezultāta reklāmas galveno priekšrocību. Tā ir spēja nodot klikšķus uz kaut ko citu, nevis uz produkta informācijas lapu. Jūs saņemat iespēju nosūtīt savus klikšķus uz šādiem URL veidiem: pielāgotu URL, zīmola lapu, meklēšanas rezultātu lapu un produktu lapu.

Sponsorētās produktu reklāmas

Sponsorētās produktu reklāmas var būt divu veidu - automātiska un manuāla. Pirmais ir con telts brauc, bet otrais - ar atslēgvārdu. Šīs reklāmas tiek ievietotas Amazones meklēšanas rezultātu lapas TOP vai apakšā, kad lietojat mobilo ierīci, izmantojot galddatoru un produktu detalizētās informācijas lapu. Sponsorētās produktu reklāmas tiek uzskatītas par piltuvju reklāmu vidū, jo tās tiek rādītas potenciālo klientu priekšā, salīdzinot dažādas pirkuma iespējas.

Šīs reklāmas ir pieejamas ne tikai pārdevējiem, bet arī visiem trešo pušu pārdevējiem Amazon. Jūs varat tos ātri izveidot un to pašu ātri saņemt apstiprinājumu.

Šī reklāmas kampaņa ir līdzīga iepirkšanās veikšanai Google, jo reklāmas ir paredzētas konkrētam produktam. Turklāt Amazon ņem vērā arī jūsu produkta atbilstību lietotāja vaicājumam, cenu politiku, pārskatiem un pārdošanas vēsturi.

Vislabākais ir tas, ka varat izvēlēties automātiskos un manuālos mērķauditorijas atlases veidus..Kad automātiski palaižat savu reklāmu, Amazon izmanto pieejamo informāciju, lai atbilstu jūsu produktu reklāmām ar visatbilstošākajiem meklēšanas nosacījumiem. Gadījumā, ja jūs manuāli izmantojat reklāmu, varat augšupielādēt to meklēšanas vienumu sarakstu, pēc kuriem varat atlasīt mērķauditoriju pēc jūsu produktu reklāmām. Manuālajās kampaņās ir augstāka maksa par klikšķi, taču ir pieejamas labākas mērķauditorijas atlases iespējas, savukārt automātiskās kampaņas var viegli izveidot un parādīt plašākā skaitā meklētāju.

Es nevaru balsot ne par manuālo, ne automātisko produktu reklāmām. Tie abi ir izdevīgi jūsu biznesam, tāpēc es ļoti iesaku tos izmantot kompleksā.

Starp galvenajām prasībām, kas domātas Amazon Sponsored Products, mēs varam atšķirt šādus:

  • Aktīvs Amazon profesionāls pārdevējs konts;
  • Spēja nosūtīt uz visām adresēm Amerikas Savienoto Valstu teritorijā;
  • Jūsu produktu sarakstā būtu jābalstās uz vairākām pieejamām kategorijām;
  • Jums vajadzētu mazumtirdzniecībā pārdot tikai jaunus un oriģinālus produktus;
  • Jūsu reklāma ir jāizveido tikai par sarakstu, kas pieejams pirkuma lodziņā. Pretējā gadījumā jūsu reklāma netiks rādīta potenciālajiem klientiem Amazon.
  • Jums vajadzētu mazumtirdzniecībā pārdot savus produktus vienā no šīm valstīm: ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Vācijā, Francijā, Spānijā, Itālijā un Ķīnā.

Produktu attēla reklāmas

Produktu attēla reklāmas tiek veidotas pārdošanas piltuves apakšā un tiek rādītas tikai produktu detalizētās informācijas lapās. Jūsu pēdējā iespēja ir piesaistīt potenciālos klientus veikt pirkumu.

Šāda veida reklāmas var mērķēt pēc produkta veida, kuru klients gatavojas iegādāties, vai arī ar viņa pašreizējām vai iepriekšējām preferencēm. Mērķauditorijas atlase pēc produkcijas dod iespēju noteikt, kuras produktu lapas vēlaties ievietot jūsu reklāmā. Piemēram, jūs varat parādīt savus produktus savā tirgus nišas konkurentu lapās, nodrošinot Amazon meklēšanu ar bezmaksas priekšmetiem par saprātīgu cenu. Tomēr ir vērts teikt, ka produktu mērķauditorijas atlase ir ierobežota, jo jums ir jāizvēlas lietas, par kurām vēlaties rādīt savas reklāmas.

Savā termiņā mērķauditorijas atlase pēc procentu likmes var aptvert vairāk vietas, bet ar nedaudz mazāk atbilstību. Izmantojot šāda veida reklāmas, jūs varat parādīt savus produktus lietotājiem, kuri skatās konkrētu produktu kategoriju vai saistītus vienumus tajā pašā kategorijā.

December 14, 2017