Back to Question Center
0

Samazināt datu noplūdi, izmantojot Semalt

1 answers:

Tīkla uzkrāšana ir kļuvusi par būtisku digitālo procesu uzņēmējdarbības un mārketinga plānošanā. Mūsdienās nozares vēlas apkopot datus dažu minūšu laikā un mēģināt atrast visefektīvākos veidus, kā sasniegt savus mērķus. Chrome paplašinājums Web skrāpis ir lielisks risinājums, un tā lietotājiem piedāvā neticamus rīkus un rezultātus. Lietotājiem nav nepieciešama īpaša datorprogrammēšana, lai izmantotu šo programmatūru - turban order online.

Web skrāpja pagarinājums

Web skreperis ir Chrome pārlūka paplašinājums, kas paredzēts tikai tīmekļa datu nokasīšanai . Varat izveidot plānu (vietnes karti) par to, kā pārlūkot vietni un norādīt iegūtos datus. Skrāpis iet uz mājas lapu atbilstoši iestatījumam un izvelk attiecīgos datus. Tas ļauj lietotājiem eksportēt iegūtos datus īpašos formātos. Tas var arī nokasīt vairākas lapas. Tāpēc tas ir ļoti spēcīgs rīks. Tas var izgūt datus no vairākām dinamiskām tīmekļa lapām, kurās izmanto Ajax un JavaScript. Lai nokrāsotu daudzas lapas no konkrētas vietnes, lietotājiem ir jāsaprot pagināžu struktūra. Piemēram, ja viņi vēlas pāriet uz jaunu lapu, viņiem tikai jānomaina numurs URL beigās. Tajā pašā laikā viņi var izveidot vietnes karti, lai automātiski nokasītu daudzas lapas.

Skrāpēšanas elementi

Ja tīmekļa meklētāji izmanto šo rīku, viņi var izveidot vietņu kartes, lai varētu pārvietoties pa vietni un mainīt datus. Izmantojot dažādus selektorus, tīmekļa skrāpis var virzīties uz vietni, lai iegūtu dažus datus, piemēram, sarakstus, attēlus, saturu un tabulas.Precīzāk, ikreiz, kad skrāpis atver lapu no vietnes, lietotājiem ir jāsavāc daži elementi. Lai to izdarītu, viņiem ir jāklikšķina uz vietnes kartes, izvēloties "Scrape". Gadījumā, ja viņiem ir nepieciešams pārtraukt procesu, viņi vienkārši aizver šo logu, un viņi var saglabāt iegūtos datus. Tad datu nokopēšanu var eksportēt kā CSV formātus.

Šis datu skrāpis r ir ļoti vienkāršs, efektīvs un izturīgs ieguves rīks. Tam ir dažas priekšrocības, piemēram, datu iegūšana, kas var nolasīt datu struktūras, piemēram, kontaktpersonu sarakstus, cenas, produktus, e-pastus un vairāk automātiski.

Vairāku lappušu skrāpēšana, izmantojot uzlabojumus

Uzlabot piedāvā dažus lieliskus paņēmienus, lai lietotāji varētu vislabāk apstrādāt datus, kurus tie ir norakstījuši. Lai iegūtu informāciju no vairākām tīmekļa lapām, mēs izmantosim divpakāpju procedūru:

Pirmkārt, mēs saņemsim visus tīmekļa lapu vietrāžus URL ar skrāpja paplašinājumu , tad mēs izvilksim informāciju no šīm tīmekļa lapām, izmantojot "Uzlabot". Ja tīmekļa lapas, kurām tās vēlas apkopot datus, nodrošina saites uz citām līdzīgām lapām, tīmekļa meklētāji var izmantot lapāžu, lai sekotu nākamajai lapai. Lietotāji var arī apvienot dažas stratēģijas, lai varētu izsaukt un pārmeklēt dažādas vietnes. Piemēram, viņi var ģenerēt sarakstu ar vietrāžiem URL, kurus var nokasīt, un pēc tam iegūt rezultātus.

December 22, 2017