Back to Question Center
0

Semalt eksperts nosaka pamata lietas, kas jums jāzina par Regex skrāpis

1 answers:

Regulāra izteiksme vai regulārais izteiksme ir rakstzīmju virkne, ko izmanto datu meklēšanai tīkls. Tas ļauj programmētājiem un izstrādātājiem atrast noderīgu saturu. Kopš 1980. gada koda rakstīšanai izmanto regulāras izteiksmes. Tie aizstāj teksta redaktoru un tekstapstrādes dialogus ar lasāmiem un mērogojamiem datiem. C + +, Python, JavaScript un citas programmēšanas valodas nodrošina regex bāzētas bibliotēkas un atvieglo darbu - studenten wohnung.

Veidot programmas ar regulārām izteiksmēm:

Ir izstrādātas dažādas lietojumprogrammas ar regulārām izteiksmēm vai regex. Izmantojot PowerGREP, mēs varam meklēt mapes un failus uz mūsu datora, rediģēt datus un vākt informāciju no dažādiem resursiem. PowerGREP regulāro izteiksmju dzinējs ir savietojams ar Pearl,. Net un Java ietvaros un ir noderīgi programmētājiem, tīmekļa pārziņiem un lietotņu izstrādātājiem. Ja vēlaties izveidot datorprogrammu vai mobilo ierīci, varat ietaupīt daudz laika un enerģijas ar regulārām izteiksmēm. Lai izveidotu lietotni, jums vienkārši ir jāievieto pāris kodi. RegexBuddy un EditPad Pro ir divas visaptverošas lietotnes, kas veidotas ar regulārām izteiksmēm.

Piemērots neprogrammētājiem:

Viens no galvenajiem regulāro izteiksmju priekšrocībām ir tas, ka tie ir piemēroti ne-programmētājiem un neprogrammētājiem. Ar regulārām izteiksmēm jums nav nepieciešams apgūt sarežģītus kodus vai izmantot uzlabotas programmēšanas iemaņas. Lai veiktu darbu, jums vienkārši ir jāapgūst pamatzināšanas par Python, BeautifulSoup, JavaScript un Regex. Tas ir arī labs ārštata darbiniekiem un tīmekļa pārziņiem, kam nav uzlabotas kodēšanas vai programmēšanas iemaņas.

Sintakse:

Regex raksts atbilst mērķa virknei. Šis modelis sastāv no atomu secības. Atoms ir viens punkts regex modelī, kas mērķtiecīgāk virzītu. Ir vairāk nekā četrpadsmit regex rakstzīmes, pamatojoties uz to burtiskajām nozīmēm un lietojumprogrammām.

XPath - spēcīgs rīks jums:

XPath ir viens no labākajiem un noderīgākajiem saturs skrāpis s un datu nosūcēji. Tas apkopo datu modeļus no dažādām tīmekļa lapām, izveido virknes un organizē datus lasāmā un mērogojamā formātā. XPath vispirms identificē tīmekļa vietnes tekstu, analizē tā kvalitāti un skrāpējumiem kvalitatīvu saturu. Šis parsēšanas dzinējs un tīmekļa rāpuļprogramma nodrošina paplašinātas regex lietojumprogrammas, piemēram, atgriezenisko saiti, POSIX rakstzīmes un aizstājējus.

Viena Regex rinda var aizstāt 100 koda rindiņas:

Viena rindiņa regex ir pietiekama, lai aizvietotu līdz 100 koda rindām no tīmekļa lapas. Tas nozīmē, ka jums nav nepieciešams apgūt izsmalcinātus programmēšanas kodus, lai veiktu darbu. Ar regulārām izteiksmēm ir pārāk viegli nokopēt datus no dažādām vietnēm un izveidot datu modeļus un virknes.

Pateicoties izteiksmīgajai jaudai un lasīšanas ērtībai, dažādas programmēšanas valodas un komunālie pakalpojumi ir izvēlējušies regulāras izteiksmes, piemēram, Java, Python, JavaScript, Ruby, Qt, XML Schema un. NET Framework. Perl 5. 10 realizē sintaktiskos paplašinājumus, kas tiek izstrādāti gan Python, gan PCRE. Dažādi sistēmas administratori ir spiesti iekšēji regex bāzētos vaicājumus palaist, jo meklētājprogrammas nerada regex atbalstu sabiedrībai.

Regulāras izteiksmes ir vērtīgs līdzeklis, lai identificētu un nokopētu tīmekļa saturu. Tie nodrošina lielisku lietotāja pieredzi un ir piemēroti gan profesionāļiem, gan neprofesionāļiem.

December 22, 2017