Back to Question Center
0

Semalt Sniedz 3 galvenās tīmekļa kopēšanas pieejas, kas jums jāzina

1 answers:

Web tīrīšana, pazīstama arī kā interneta vākšana un datu iegūšana, ir prakse iegūt informāciju no tīkla. Programmatūra Web scraping piekļūst internetam ar hiperteksta pārsūtīšanas protokolu vai izmantojot dažādas tīmekļa pārlūkprogrammas. Konkrētu informāciju apkopo un kopē. Tad tas tiek saglabāts centralizētā datubāzē vai lejupielādēts uz cietā diska. Visvienkāršākais veids, kā iegūt datus no vietnes, ir lejupielādēt to manuāli, taču jūs varat arī izmantot tīmekļa nokasīšanas programmatūru, lai veiktu savu darbu. Ja saturs tiek izplatīts tūkstošiem vietņu vai tīmekļa lapu, jums vajadzētu izmantot importēšanu - energy saving home temperature monitoring. io un Kimono Labs, lai iegūtu un kārtotu datus atbilstoši jūsu prasībām. Ja jūsu darbplūsma ir kvalitatīva un sarežģītāka, varat izmantot kādu no šīm metodēm saviem projektiem.

Pieeja 1: DIY:

Ir daudz atvērtā koda tīmekļa nokasīšanas tehnoloģiju. Izmantojot DIY pieeju, jūs pieņemsit darbā izstrādātāju un programmētāju komandu, lai veiktu darbu. Viņi ne tikai nokratīs datus jūsu vārdā, bet arī dublēs failus. Šī metode ir piemērota uzņēmumiem un slaveniem uzņēmumiem. DIY pieeja var nebūt piemērota ārštata darbiniekiem un palaišanas uzņēmumiem, jo tā izmaksas. Ja tiek izmantotas pielāgotas Web skrāpšanas metodes, jūsu programmētāji vai izstrādātāji var maksāt augstāku cenu par parastām cenām. Tomēr DIY pieeja nodrošina kvalitatīvu datu nodrošināšanu.

Pieeja 2: Web tīrīšanas rīki un pakalpojumi:

Visbiežāk cilvēki izmanto tīmekļa nokopēšanas pakalpojumus un rīkus, lai veiktu savus darbus. Oktoparse, kimono, imports. io un citi līdzīgi instrumenti tiek īstenoti mazos un lielos mērogos. Uzņēmumi un tīmekļa pārziņi pat no vietnēm iegūst datus no vietnēm, bet tas ir iespējams tikai tad, ja tiem ir lielas programmēšanas un kodēšanas prasmes. Tīmekļa scraper, Chrome paplašinājums, tiek plaši izmantots, lai izveidotu vietņu kartes un noteiktu dažādus vietnes elementus. Pēc tam dati tiek lejupielādēti kā JSON vai CSV faili. Jūs varat izveidot tīmekļa nokasīšanas programmatūru vai izmantot jau esošu rīku. Pārliecinieties, vai programma, kuru izmantojat, ne tikai skrāp jūsu vietni, bet arī pārmeklē jūsu tīmekļa lapas. Uzņēmumi, piemēram, Amazon AWS un Google, nodrošina noņemšanas rīkus , pakalpojumus un publiskos datus bez maksas.

Pieeja 3: Datu kā pakalpojumu (DaaS):

Saistībā ar datu nokasīšanu , "data-as-a-service" ir metode, kas ļauj klientiem izveidot pielāgotas datu plūsmas. Lielākā daļa organizāciju uzglabā datus, kas atrodas atsevišķā krātuvē. Šīs pieejas priekšrocība uzņēmējiem un datu analītiķiem ir tā, ka tie iepazīstina tos ar jaunām un visaptverošām tīmekļa skrāpšanas metodēm; tas arī palīdz radīt vairāk potenciālo klientu. Viņi varēs izvēlēties drošus skrāpētājus, atrast aktuālos stāstus un vizualizēt datus, lai tos bez problēmām izplatītu.

Lejupielādējama tīmekļa noņemšanas programmatūra

1. Uipath - tas ir ideāls līdzeklis programmētājiem un var pārsniegt kopējās tīmekļa datu iegūšanas problēmas, piemēram, lapu navigācijas, zvana zibspuldzi un PDF failu skrāpšanu.

2. Importēt. io - Šis rīks ir vislabāk pazīstams ar lietotājam draudzīgu saskarni un skrāpējumiem jūsu datus reāllaikā. Rezultātus var saņemt CSV un Excel veidlapās.

3. Kimono Labs - jūsu vēlēšanās tīmekļa vietnēs tiek izveidots API, un šo informāciju var noņemt no jaunumiem un akciju tirgiem.

December 22, 2017