Back to Question Center
0

Semalt: Web Data Extractor - ideāla programma digitālajiem tirgotājiem

1 answers:

Digitālie tirgotāji galvenokārt reklamē savus zīmolus, produktus vai pakalpojumus, izmantojot sociālo mediju, e-pastu un citas platformas. Viņi izmanto digitālās tehnoloģijas, piemēram, reklāmas, e-pasta mārketingu un tālruņu mārketingu, lai apmierinātu jaunus klientus visā pasaulē. Digitālais tirgotājs galvenokārt veic savus uzdevumus tiešsaistē un veic katru dienu vairākus datu nokasīšanas projektus - attrezzatura sportiva per palestra. Web Data Extractor palīdz digitālajiem tirgotājiem reklamēt un pārdot savus zīmolus. Turklāt šis rīks palīdz radīt vairāk potenciālo klientu potenciālu internetā.

Ideāls uzņēmējiem:

Digitālā mārketinga un tīmekļa mikroshēmas ir mainījuši veidu, kā uzņēmumi un zīmoli reklamē savus produktus un pakalpojumus. Izmantojot Web Data Extractor, jūs varat ne tikai mērķēt uz lielu klientu skaitu, bet arī iekļaut uzlabotus mārketinga plānus un stratēģijas. Jūs varat nokasīt tik daudz tīmekļa lapu stundā, cik vēlaties, un tādējādi palielināt savu biznesu.

Lietotājdraudzīgs rīks:

Ir droši pieminēt, ka Web Data Extractor ir ērti lietojams pakalpojums. Tas palīdz uzlabot jūsu digitālās mārketinga metodes, piemēram, SEO, SEM, satura mārketingu, satura automatizāciju, mārketinga veicināšanu ar tirgiem, datu virzītu mārketingu un reklāmas tīkla reklāmu. Tīmekļa datu pārsūtītājs ir apgalvojis, ka līdz šim ir nokopis miljoniem tīmekļa lapu, un datu analītiķi galvenokārt izmanto šo rīku, lai iegūtu informāciju no dinamiskās un e-komercijas vietnēm.Jūs varat nokopēt visu vai daļēju tīmekļa vietni ar šo pakalpojumu un labāk izpildīt savus ciparu mārketinga uzdevumus.

Laba sociālās mediju vietnēm:

Izmantojot Web Data Extractor, jūs varat viegli nokasīt sociālās tīklošanas vietnes, piemēram, YouTube, Facebook, Twitter, LinkedIn un Google+. Jūs varat arī nokopēt datus no diskusiju forumiem, pārskatīt tīmekļa vietnes un ziņu vietnes, piemēram, BBC un CNN. Ar parastiem datu nokasīšanas rīkiem, jūs, iespējams, nevarēsit iegūt datus no CNN un BBC; bet Web Data Extractor veic vairākus uzdevumus un var savākt, organizēt un iegūt informāciju no šīm vietnēm atbilstoši jūsu prasībām.

Vairākas versijas:

Viena no Web Data Extractor īpašībām ir tā, ka tā ir pieejama vairākās versijās: Elite versija, bezmaksas versija un profesionālā versija. Tās bezmaksas versija ir piemērota ārštata darbiniekiem, maziem uzņēmumiem un neprogrammētājiem. Elites un profesionālās versijas ir labas uzņēmumiem, digitālajiem tirgotājiem un programmētājiem. Izmantojot Web Data Extractor, varat ērti izgūt informāciju un nokasīt produktu aprakstus un attēlus.

Nepieciešama tehniskā apkope:

Atšķirībā no citiem parastajiem datu skreperiem un tīmekļa rāpuļprogrammām Web Data Extractor neprasa uzturēšanu. Jums nav nepieciešams arī uzlabotas kodēšanas prasmes, lai izmantotu šo rīku. Ja jūs ne mācījāt Python, C + +, BeautifulSoup un Ruby, jūs joprojām varat saņemt labumu no Web Data Extractor un baudīt tās pamata un uzlabotas funkcijas. Šis rīks jums ne tikai sagrauj datus, bet arī organizēs to, pamatojoties uz īstermiņa un ilgtermiņa atslēgvārdu atslēgvārdiem. Turklāt tas automātiski publicē jūsu tīmekļa saturu un novērš visas nepilnīgās kļūdas jūsu datos, tādējādi ietaupot laiku un enerģiju.

Adrese validācija un aizsardzība pret surogātpastu:

Web Datu nosūcējs apstiprina jūsu e-pasta adreses, sniedzot jums pilnīgu sarakstu ar saviem klientiem organizētā formā. Turklāt šis pakalpojums aizsargā pret surogātpastu un neļauj hakeriem un surogātpasta izplatītājiem piekļūt jūsu tīmekļa saturam.

December 22, 2017