Back to Question Center
0

Kā Google izveido Web skreperus? - Semalt atbilde

1 answers:

Tīmekļa tīrīšana ir kļuvusi par neatņemamu darbību ikvienā organizācijā,. Lai gan gandrīz katrs uzņēmums gūst labumu no tā, nozīmīgākais tīmekļa nokasīšanas saņēmējs ir Google.

Google tīmekļa nokasīšanas rīkus var sagrupēt 3 galvenajās kategorijās, un tās ir:

1. Google meklētāji

Google rāpuļprogrammas ir pazīstamas arī kā Google robotprogrammas. Tos izmanto, lai nokasītu katras tīmekļa lapas saturu. Tīmeklī ir miljardos tīmekļa lapu, un simtiem tiek mitināti katru minūti, tāpēc Google robotam ir jāpārmeklē visas tīmekļa lapas pēc iespējas ātrāk - laroche posay skin care products.

Šie robotprogrammatūras darbojas ar noteiktiem algoritmiem, lai noteiktu vietnes, kuras tiek rāpuļotas, un tīmekļa lapas nokasīt. Tās sākas no to vietņu saraksta, kas ģenerēti no iepriekšējām pārmeklēšanas procesiem. Saskaņā ar to algoritmiem šie robotprogrammas, kad tiek rāpuļprogramma, tiek atklātas katras lapas saites, un pievieno saites uz pārmeklēto lapu sarakstu.Pārmeklējot tīmekli, viņi ņem vērā jaunās vietnes un atjauninātās vietnes.

Lai labotu kopīgu nepareizu priekšstatu, Google robotprogrammatūrai nav iespēju rādīt vietnes. Tā ir Google indeksa funkcija. Boti ir saistīti tikai ar piekļuvi tīmekļa lapām pēc iespējas īsākā laikā. Pēc to pārmeklēšanas procesa beigām Google robotprogrammatūra pārnes visu saturu, kas iegūts no tīmekļa lapām, uz Google indeksu.

2. Google indekss

Google indekss saņem visu noņemto saturu no Google robotprogrammatūras un to izmanto, lai sakārtotu nokrāsotas tīmekļa lapas. Google indekss veic šo funkciju, pamatojoties uz tā algoritmu. Kā minēts iepriekš, Google indekss ierindo vietnes un nosūta rangas meklēšanas rezultātu serveros. Tīmekļa vietnes ar augstāku rangu konkrētai nišai vispirms tiek rādītas meklēšanas rezultātu lapās šajā nišā. Tas ir tik vienkārši.

3. Google meklēšanas rezultātu serveri

Kad lietotājs meklē noteiktus atslēgvārdus, visatbilstošākās tīmekļa lapas tiek piegādātas vai atdodamas to atbilstības secībā.Kaut arī rangu tiek izmantots, lai noteiktu vietnes atbilstību meklētajiem atslēgvārdiem, tas nav vienīgais faktors, kas tiek izmantots, lai noteiktu atbilstību. Ir arī citi faktori, kas tiek izmantoti, lai noteiktu tīmekļa lapu atbilstību.

Katra no saitēm lapā no citām vietnēm palielina lapas rangu un atbilstību. Tomēr visas saites nav vienādas. Vērtīgākās saites ir tās, kas saņemtas lapas satura kvalitātes dēļ.

Pirms tam, cik reizes konkrēts atslēgvārds parādījās mājas lapā, ko izmanto, lai palielinātu lapas rangs. Tomēr tas vairs nav. Tagad svarīgs Google jautājums ir satura kvalitāte. Saturs ir paredzēts lasīt, un lasītājus piesaista tikai satura kvalitāte, nevis daudzi atslēgvārdu izskats. Tātad katra vaicājuma visatbilstošākajai lapai jābūt visaugstāk vērtētajam un vispirms jāparādās šī vaicājuma rezultātos. Ja tā nav, Google zaudēs uzticību.

Visbeidzot, viens svarīgs fakts, ka no šī raksta atņemt ir tas, ka bez tīmekļa nokasīšanas Google un citas meklētājprogrammas neatgriezīs rezultātu.

December 22, 2017