Back to Question Center
0

Semalt Eksperts izvērsts Mājas datu ieguves rīki

1 answers:

Tīmekļa tīrīšana ietver vietnes datu apkopošanu, izmantojot tīmekļa rāpuļprogrammu. Cilvēki izmanto vietņu datu ieguves rīkus, lai iegūtu vērtīgu informāciju no vietnes, kuru var eksportēt uz citu vietējo krātuves disku vai attālo datu bāzi. Web skrāpju programmatūra ir rīks, ko var izmantot, lai indeksētu un apkopotu vietnes informāciju, piemēram, produktu kategorijas, visu vietni (vai daļas), saturu un attēlus. Jūs varat saņemt jebkuru vietnes saturu no citas vietnes bez oficiālas API, kas nodarbojas ar jūsu datubāzi - anabolic steroids drugs.

Šajā SEO rakstā ir pamatprincipi, ar kuriem šie tīmekļa vietņu datu ieguves rīki darbojas. Jūs varat uzzināt, kā zirneklis veic rāpuļprogrammu, lai tīmekļa vietņu datu apkopošanā strukturēti saglabātu vietnes datus. Mēs apsvērsim BrickSet vietnes datu ieguves rīku. Šis domēns ir vietnes kopiena, kurā ir daudz informācijas par LEGO komplektiem. Jums vajadzētu būt iespējai izveidot funkcionālu Python ekstrakcijas rīku, kas var pārvietoties uz BrickSet vietni un saglabāt informāciju kā datu kopas uz jūsu ekrāna. Šis tīmekļa skrāpis ir paplašināms un var iekļaut turpmākās izmaiņas tā darbībā.

Nepieciešamība

Lai veiktu Python tīmekļa skreperi, jums nepieciešams Python 3 lokālā izstrādes vide. Šī izpildlaika vide ir Python API vai programmatūras izstrādes komplekts, lai izveidotu dažas no jūsu tīmekļa rāpuļprogrammas būtiskajām daļām. Veicot šo rīku, ir daži soļi, kas var sekot:

Šķērveida veidošana

Šajā posmā jums ir jābūt iespējai sistemātiski atrast un lejupielādēt vietnes tīmekļa lapas. No šejienes jūs varat uzņemt tīmekļa lapas un iegūt no tiem informāciju, kuru vēlaties. Dažādas programmēšanas valodas var sasniegt šo efektu. Jūsu rāpuļprogrammai ir jābūt iespējai vienlaikus indeksēt vairāk nekā vienu lapu, kā arī jāsaglabā dati dažādos veidos.

Jums ir jāizmanto jūsu zirnekļa skrappy klase. Piemēram, mūsu zirnekļa vārds ir brickset_spider. Izvadei vajadzētu izskatīties šādi:

pip install skriptu

Šī koda virkne ir Python Pip, kas var parādīties līdzīgi kā virknē:

mkdir brickset-skrāpis

Šī virkne rada jaunu direktoriju. Jūs varat pāriet uz to un izmantot citas komandas, piemēram, pieskāriena ievade, šādi:

touch skrāpi. py

December 22, 2017