Back to Question Center
0

Kā izmantot Amazon rīkus, lai mērogotu jūsu biznesu?

1 answers:

Lai veiksmīgi vadītu savu biznesu Amazon un būtu laiks jūsu biznesa attīstībai, jums ir jāizmanto noderīgi rīki Amazon FBA pārdevējiem. Šādi rīki padarīs jūsu dzīvi daudz vieglāku, ietaupot jūsu laiku laikietilpīgajiem tirgus izpētei un analīzei.

Ja jums ir Amazones e-komercijas prakses apakšējā rindā, es ieteiktu pielipt ļoti pamatprincipiem, lai jūsu izmaksas būtu zemas. Pēc brīža, kad jūsu bizness kļūs rentabla, jūs varat sākt pievienot jaunus rīkus, lai palielinātu uzņēmuma produktivitāti.

Lai sāktu savu uzņēmējdarbību Amazon, nav nepieciešami ievērojami ieguldījumi - uberlegen perfekt. Tomēr jums vajadzētu pārdomāt savus panākumus nākotnē. Jums vajadzētu saprast, ka uzņēmējdarbības uzsākšana Amazon ir daudz vienkāršāka nekā tā izstrāde. Kādā brīdī jums būs jāuzlabo sava uzņēmuma mērogs uz nākamo līmeni. Pretējā gadījumā jūs zaudēsiet potenciālos klientus un gūsit labumu.

Tāpēc šajā rakstā mēs apspriedīsim visefektīvākos Amazon rīkus, kurus var izmantot, lai attīstītu savu FBA biznesu.

TOP pētāmie rīki Amazon

  • CamelCamelCamel

Tas ir bezmaksas Amazon cenu tracker rīks, kas palīdz uzņemt kur JS izslēdza un izseko vēsturiskos datus. Tā uzrauga daudzus Amazon produktus un brīdina jūs, kad cenas kritās. Camel rīka sniegtie dati palīdzēs jums saglabāt konkurētspēju jūsu tirgus nišā un kļūt par šīs e-komercijas spēles TOP. Turklāt tas palīdz noteikt pārdošanas datu leģitimitāti. Varat izsekot, vai produkti tiek palaisti, kā arī palielina pārdošanas apjomus vai pastāvīgi darbojas. Izmantojot Camel rīku, laika gaitā jūs varat identificēt tendenci. Diemžēl šim rīkam nav citu funkciju.

  • Inventory Lab

Inventory Lab ir līdzeklis, lai uzlabotu produktu sarakstu Amazon. Izmantojot šo rīku, jūs varat izpētīt produktus, uzskaitīt un pārvaldīt tos. Turklāt jūs varat izsekot visiem saviem izdevumiem un aprēķināt neto peļņu. Tas dod iespēju atsevišķi drukāt etiķetes katra priekšmeta pievienošanas laikā inventāram. Jūs saņemat spēcīgu priekšrocību, iegūstot peļņu nesošos krājumus savam uzņēmumam, izmantojot mobilo ierīci.

Vēl viens ieguvums no šī rīka ir tas, ka jūs varat izsekot sava uzņēmuma rentabilitāti par katru SKU, kuru jūs smilšu Amazon.

Inventory Lab nodrošina 30 dienu izmēģinājuma periodu. Pēc tam jums būs jāmaksā 49 $ mēnesī.

  • AMZ Tracker

Lai augt jūsu biznesa tauki, jums jāzina, kuri atslēgvārdi jūs rangs, un kas jums ir nepieciešams, lai uzlabotu, lai palielinātu pārdošana. AMZ Tracker programmatūra sniegs jums visus šos datus, kas palīdzēs jums izlemt, kas jums jādara ar jūsu uzņēmumu. Turklāt, izmantojot šo rīku, varat izsekot jūsu konkurenta produktiem, lai redzētu, kad viņi veic izmaiņas, kas darbojas. AMZ Tracker ļauj jums noteikt, kas samazina jūsu reklāmguvumu līmeni un novērš to savlaicīgi. Papildus tam varat pārraudzīt negatīvās atsauksmes un veikt produktu atvieglošanu savā apskates klubā. Ņemiet vērā, ka šim rīks ir ikmēneša izmaksas un nesniedz nekādus bezmaksas pakalpojumus.

December 22, 2017