Back to Question Center
0

Semalt: Kā izmantot Crawlboard Web ekstrakcijas platformu

1 answers:

Ir tik daudz pamācības par DIY web lūžņu ing internetā. Ja jums ir nepieciešams tikai iegūt nelielu datu apjomu, apmācība var palīdzēt. Bet, ja jums regulāri ir nepieciešams iegūt lielu datu apjomu, tad jums vajadzētu nolīgt pieredzējušu trešās puses tīmekļa noņemšanas uzņēmumu - temperature coil. Crawlboard ir viens no šādu pakalpojumu sniedzējiem, un daudzi cilvēki to ir izmantojuši tīmekļa nokasīšanas uzdevumā. Platforma ir ļoti efektīva. Tātad, tas ir ieteicams cilvēkiem, kuriem regulāri jātīra liels datu apjoms.

Neatkarīgi no tā efektivitātes, to ir viegli izmantot. Šeit ir izklāstīti vienkārši soļi platformas izmantošanai.

Step 1:

Let uz CrawlBoard tīmekļa nokopēšanas pieprasījuma lapu, noklikšķinot uz šīs saites. Aizpildiet reģistrācijas veidlapu atbilstoši. Vārdam, uzvārdam, uzņēmuma e-pasta adresei un darba pienākumiem ir lauki. Kad esat pabeidzis, vienkārši noklikšķiniet uz pieteikšanās pogas. Automātiskais pasts tiks nosūtīts uz verifikācijas norādīto e-pasta adresi. Atveriet e-pastu un noklikšķiniet uz verifikācijas saites, lai aktivizētu savu jauno CrawlBoard kontu.

Step 2:

Šī solī galvenais mērķis ir pievienot vietni rāpuļprogrammai, bet vispirms ir jāizveido vietņu grupa. Vietņu grupa ir vietņu grupa ar līdzīgu struktūru. Tas ir paredzēts cilvēkiem, kuriem parasti ir jāsavāc dati no vairākām vietnēm vienlaikus.

Lai izveidotu vietņu grupu, noklikšķiniet uz saites "Izveidot jaunu vietnes grupu". Tas atrodas Vietņu grupas atlases lodziņa labajā pusē. Pēc tam jūs tagad varat pievienot visas vietnes, kas pieder vietnes grupai, vienu pēc otras, noklikšķinot uz saites Pievienot, kas atrodas lapas augšējā labajā stūrī.Pēc tam atlasiet vietnes pa vienam.

Step 3:

Let uz vietnes grupas izveides logu, lai nodrošinātu jūsu vietnes grupai vēlamo unikālo nosaukumu. Atcerieties, ka visām vietņu grupas vietām citādi vajadzētu būt vienādai struktūrai, iespējams, ka nevarēsiet iegūt precīzu saturu.

Lai izprastu vietnes grupas nozīmīgumu, piemēram, ņemiet vērā darba vietu sarakstus. Ja pieprasītais uzdevums ir nokasīt darbu no darba dēļu, tad jums būs jāizveido vietņu grupa, lai atbilstu funkcijai, un visas vietnes grupās esošās vietnes būs darba vietu saraksti.

4. solis:

Atbilstoši šajā ekrānā redzamajiem laukiem jums jāizvēlas datu iegūšanas biežums, piegādes formāts un piegādes metode. datu nokasīšanas biežums ir ikdienas, iknedēļas, ikmēneša un pielāgota.

Piegādes formātā jūs varat izvēlēties vienu no XML, JSON un CSV formāta. Un piegādes metodei jāizvēlas starp FTP, Dropbox, Amazon S3 un REST API.

Step 5:

Ekrāns ir paredzēts papildu informācijai. Lietotājiem turpmāk ir jādefinē viņu tīmekļa nokasīšanas uzdevums. Lai gan tas nav obligāts, ir svarīgi iekļaut papildu informāciju, jo jo vairāk jūs aprakstiet savu uzdevumu, jo vairāk pakalpojumu sniedzējs sapratīs tieši to, ko jūs vēlaties, un tas dos labāku rezultātu.

Šajā ekrānā varat arī lūgt pievienotās vērtības pakalpojumus. Dažas no tām ir Hosted indeksēšana, Failu apvienošana, Attēlu lejupielāde un Paātrināta piegāde.

Step 6:

Tev tikai jānoklikšķina uz pogas Sūtīt iespējamības pārbaudei. Mērķis ir, lai pakalpojumu sniedzējs pārbaudītu, vai jūsu uzdevums ir realizējams. Jūs saņemsiet e-pastu, kurā jūs informēsit, vai jūsu uzdevums ir realizējams vai ne. Ja tā ir, jūs tagad varat doties un veikt maksājumu. Tiklīdz maksājums būs apstiprināts, CrawlBoard komanda sāks darboties.

Pēc apmaksas, jums tikai jāgaida jūsu datu plūsmas jūsu norādītajā formātā, izmantojot vēlamo piegādes metodi.

December 22, 2017