Back to Question Center
0

Web tīrīšanas paplašinājumi programmētājiem no Semalt

1 answers:

Ja jūs sadrupat tīmekļa vietnes ar Python, iespējams, ka esat jau izmēģinājis httplib un urllib pieprasījumi. Selēns ir visaptveroša Python sistēma, kurā tiek izmantoti robotprogrammatūras, lai nokasītu dažādas tīmekļa lapas. Visi šie pakalpojumi nenodrošina ticamus rezultātus; tāpēc, lai veiktu darbu, jums ir jāizmēģina šādi paplašinājumi:

1. Datu skrāpis:

tas ir populārs Chrome paplašinājums; Datu skrāpis skrāpējo datus no pamata un progresīvām tīmekļa lapām. Programmētāji un programmētāji var atlasīt lielu skaitu dinamisko vietņu, sociālo mediju vietņu, ceļojumu portālu un ziņu izlaidumu. Dati tiek savākti un nokasīti saskaņā ar jūsu norādījumiem, un rezultāti tiek saglabāti CSV, JSON un XLS formātos - fan monitoring control. Varat arī lejupielādēt daļēju vai visu tīmekļa vietni sarakstos vai tabulās. Datu skrāpis ir piemērots ne tikai programmētājiem, bet arī piemērots neprogrammētājiem, studentiem, ārštata darbiniekiem un zinātniekiem.Tas vienlaikus veic vairākus skrāpēšanas uzdevumus un ietaupa jūsu laiku un enerģiju.

2. Web skrāpis:

Tas ir vēl viens Chrome paplašinājums; Web skrāpis ir lietotājam draudzīgs interfeiss un ļauj ērti izveidot vietnes kartes. Izmantojot šo paplašinājumu, varat pārvietoties pa dažādām tīmekļa lapām un nokasīt visu vai daļēju vietni. Web skrāpis ir pieejams gan bezmaksas, gan maksas versijās, un tas ir piemērots programmētājiem, tīmekļa pārziņiem un jaunajiem lietotājiem. Lai paņemtu datus un lejupielādētu to uz cietā diska, nepieciešamas tikai dažas sekundes.

3. Skrāpis:

Šis ir viens no slavenākajiem Firefox paplašinājumiem; Skrāpis ir uzticams un efektīvs ekrāna skrāpēšana un datu ieguves pakalpojums. Tas ir lietotājam draudzīgs interfeiss un izraksta datus no tiešsaistes tabulām un sarakstiem. Pēc tam dati tiek pārveidoti lasāmā un mērogojamā formātā. Šis pakalpojums ir piemērots programmētājiem un tīmekļa satura izvilkumiem, izmantojot XPath un JQuery. Mēs varam kopēt vai eksportēt datus uz Google Docs, XSL un JSON failiem. Skrāpja saskarne un funkcijas ir līdzīgas Importam. io.

4. Oktoparse:

Tas ir Chrome paplašinājums un viens no spēcīgākajiem tīmekļa atkritumiem . Tas apstrādā gan statiskās, gan dinamiskās vietnes ar sīkdatnēm, JavaScript, redirects un AJAX. Octoparse ir apgalvojis, ka līdz šim ir nokopis vairāk nekā divus miljonus tīmekļa lapu. Varat izveidot vairākus uzdevumus, un Octoparse tos vienlaikus apstrādās, ietaupot laiku un enerģiju. Visa informācija ir redzama tiešsaistē; jūs varat arī lejupielādēt vēlamos failus uz cietā diska ar dažiem klikšķiem.

5. ParseHub:

Tas ir piemērots uzņēmējiem un programmētājiem; Parsehub ir ne tikai Firefox paplašinājums, bet arī lielisks tīmekļa nokasīšanas un pārmeklēšanas rīks. ParseHub izmanto AJAX tehnoloģijas un skrāpējumu vietnes ar novirzīšanām un sīkdatnēm. Tas var lasīt un pārveidot dažādus tīmekļa dokumentus atbilstošā informācijā dažu minūšu laikā. Kad lejupielāde un aktivizēšana, ParseHub var vienlaicīgi veikt vairākus datu nokasīšanas uzdevumus. Tās darbvirsmas lietojumprogramma ir piemērota Mac OS X, Linux un Windows lietotājiem. Tās bezmaksas versija apņemas līdz piecpadsmit skrāpšanas projektiem, un apmaksātais plāns ļauj vienlaicīgi apstrādāt vairāk nekā 50 projektus.

December 22, 2017