Back to Question Center
0

Semalt eksperts paskaidro, kā iegūt datus no tīmekļa vietnes

1 answers:

Web nokasīšana, pazīstama arī kā interneta datu iegūšana, ir metode, ko izmanto informācijas iegūšanai no interneta. Tīmekļa tīrīšanas rīki piekļūst vietnēm, izmantojot Hypertext Transfer Protocol un ļauj mums viegli iegūt datus no vairākām tīmekļa lapām. Ja vēlaties savākt un nokopēt informāciju no konkrētām vietnēm, varat izmēģināt šādu tīmekļa atlikumu programmatūru - sailun wst1 opinie opel.

1. 80 kājas

Tas ir viens no labākajiem datu izguves instrumentiem. 80 kājas ir slavenas ar lietotājam draudzīgu saskarni. Tas aprēķina un strukturē datus atbilstoši jūsu prasībām. Pēc dažām sekundēm tā iegūst nepieciešamo informāciju un tajā pašā laikā var veikt dažādus uzdevumus. 80 kājas ir priekšroka PayPal, MailChimp un Facebook izvēlei.

2. Spinn3r

Ar Spinn3r mēs varam ielādēt datus un nokopēt visu vietni ērti. Šis rīks izraksta datus no sociālo mediju vietnēm, ziņu vietnēm, RSS un ATOM plūsmām un privātiem emuāriem. Jūs varat saglabāt datus JSON vai CSV formātos. Spinn3r skrāpējusi datus vairāk nekā 110 valodās un no jūsu failiem noņem surogātpastu . Tā admin konsole ļauj mums kontrolēt robotus, kamēr tiek nokopēta visa vietne.

3. ParseHub

ParseHub var nokasīt datus no vietnēm, kuras izmanto sīkfailus, novirzīšanas, JavaScript un AJAX. Tai ir visaptveroša mašīntulkošanas tehnoloģija un lietotājam draudzīgs interfeiss. ParseHub identificē jūsu tīmekļa dokumentus, skrāpējusi tos un nodrošina produkciju vēlamajos formātos. Šis rīks ir pieejams Mac, Windows un Linux lietotājiem un var vienlaikus apstrādāt līdz pat četriem pārmeklēšanas projektiem.

4. Importēt. io

Tas ir viens no labākajiem un noderīgākajiem datu nokasīšanas programmatūru. Importēt. io ir slavens ar visprogresīvākajām tehnoloģijām un ir piemērots programmētājiem un neprogrammētājiem. Tas iztīra datus no vairākām tīmekļa lapām un eksportē to uz CSV un JSON formātiem. Stundu laikā varat nokasīt vairāk nekā 20 000 tīmekļa lapu un importēt. io piedāvā bezmaksas lietotni Windows, Linux un Mac lietotājiem.

5. Dexi. io

Ja jūs meklējat, lai iegūtu visu tīmekļa vietni, jums vajadzētu izmēģināt Dexi. io. Tas ir viens no labākajiem un noderīgākajiem datu skreperiem un rāpuļprogrammām. Dexi. io ir arī pazīstams kā Cloud Scrape un var apstrādāt simtiem tīmekļa lapu minūtē. Tās pārlūkprogrammas izdevums izveido rāpuļprogrammas un izraksta datus reāllaikā. Kad dati ir iegūti, jūs varat to saglabāt lodziņā. tīklā vai Google diskā vai tieši lejupielādējiet to cietajā diskā.

6. Webhouse. io

Šī pārlūka bāzes pieteikumu struktūras un ērti organizē jūsu datus. Webhouse. io ir vislabāk pazīstams ar datu pārmeklēšanas īpašībām un mašīntulkošanas tehnoloģijām. Izmantojot šo pakalpojumu, vienā rindiņā varat pārmeklēt lielu datu daudzumu no dažādiem avotiem. Tas spēj vienu stundu nokasīt tūkstošiem vietņu un neapdraud kvalitāti. Datus var eksportēt uz XML, JSON un RSS formātiem.

7. Visual Scraper

Šī ir noderīga un lietotājam draudzīga datu izguves programmatūra. Izmantojot Visual Scraper, jūs varat iegūt datus reālā laikā un var eksportēt uz tādiem formātiem kā JSON, SQL, CSV un XML. Tas ir vislabāk pazīstams ar savu point-and-click interfeisu un var nokasīt gan PDF, gan JPG failus.

December 22, 2017