Back to Question Center
0

Kā pārdot vairāk Amazon, un galvenie mērķa atslēgvārdi ir izvēlējušies pareizo ceļu?

1 answers:

Ja vēlaties uzzināt, kā vairāk pārdot Amazon - šis galīgais ceļvedis Amazones vislabāk pārdoto atslēgvārdu un ilgtermiņa asiņu kombināciju izvēlē ir tieši Jums! Ikviens zina, ka produkta lapu optimizācija par pareizajiem meklēšanas nosacījumiem ir galvenā sastāvdaļa, kas saistīta ar pieaugošo e-komercijas uzņēmējdarbību tur. Tomēr ir tas, ka pat tad, ja jūs kaut ko zināt, tas nenozīmē, ka jūs faktiski spēj to izdarīt pareizajā veidā praksē. Tāpēc turpmāk es rādīšu, kā vairāk pārdot Amazon par galvenajiem mērķa atslēgvārdiem, izmantojot galvenos jūsu produktu lapu optimizācijas aspektus.Tātad, sāksim.

Kā pārdot vairāk par Amazon - Guide to Amazon optimizācija atslēgvārdiem

Zemāk mēs redzēsim visus šos mugurkaulu elementi Amazon produktu lapu optimizācija galvenie mērķa atslēgvārdi un ilgtermiņa meklējamas frāzes. Cik liela prioritāte būtu jādod padziļinātam atslēgvārdu pētījumam? Kādi atslēgvārdi tiek uzskaitīti kā galvenie mērķa mērķi? Kuras ir vislabākās vietas, lai ievietotu svarīgākos atslēgvārdus? Kā precīzi zināt, kuri atslēgvārdi ir jāizmanto produkta lapas optimizācijai?

Sāksim ar definīciju

No viedokļa, ka Amazon ir liela meklētājprogramma, kas nodarbojas ar produktu piedāvājumu pārdošanai, termins "atslēgvārds" nozīmē vai nu vienu atslēgvārdu, asas kombinācija, kuru tiešraidē pircējs izmanto, lai ievadītu meklēšanas joslā tur - itaste mvp 3.0 box mod best price. Parasti kopumā atslēgvārdu meklēšanas optimizācija ir ļoti līdzīga lielākajām meklētājprogrammām (piemēram, Google pati) un Amazon ar tās A9 rangu algoritmu.

Amazones un Atslēgvārdi

Kā pārdot vairāk Amazon? Lieta ir tā, ka atbilde var būt diezgan vienkārša un patiešām izaicinoša vienā un tajā pašā laikā. Kopumā, ikviens Amazon iesācēju pārdevējs var uzkāpt uz produkta meklēšanu augšpusē - izmantojot produktu mērķa atslēgvārdu optimizāciju.Protams, tas ir vieglāk pateikt, nekā izdarīt, bet, ja potenciālais klients nespēj atrast jūsu produktu piedāvājumu, meklējot atbilstošo atslēgvārdu, vai jūs patiešām izdarīsat izmērāmu progresu visā jūsu tiešsaistes biznesā?

Kur atrast galvenos mērķa atslēgvārdus?

Tas var šķist neuzmanīgs, bet pirmā vieta, kurā iekļaut svarīgākos atslēgvārdus, ir pats produktu saraksts. Es domāju, ka jums vajadzētu ievietot savus atslēgvārdus galvenās produkta lapas sadaļās, turklāt samazinot to nozīmi (piemēram, produkta nosaukumu, produkta aprakstu, bullet punktu sarakstu, attēlu alt tagus). Tādējādi Amazon A9 meklēšanas ranžēšanas algoritms pārbaudīs jūsu produktu sarakstu pēc apjoma, atrodiet šos galvenos mērķa atslēgvārdus un ilgtermiņa meklēšanas kombinācijas un ņemiet vērā, lai visbeidzot izlemtu - kādi vienumi meklēšanas vaicājumos vislabāk atbilst jūsu produktu lapām un tieši kur parādīt savus piedāvājumus savā attiecīgo SERP sarakstā.

Un otro vietu, kur izmantot jūsu atslēgvārdus, ir noteikta sadaļa ar nosaukumu "meklēšanas nosacījumi". "Šīs sadaļas Amazon parāda katru reizi, kad izveidojat jaunu produktu sarakstu. Vienkārši sakot, jums tiks piedāvāts piecu lauku kopums ar 50 rakstzīmēm katram, lai tos aizpildītu ar visu, ko uzskatāt par pieņemamu, lai veiktu atbilstošākus meklēšanas vaicājumus jūsu virzienā. Ņemot vērā, ka šie lauki patiesībā nav redzami aktīvajiem Amazon pircējiem, tie tiek izmantoti tikai mērķa sasniegšanai. Un šeit ir, kā vairāk pārdot Amazon - vispirms pārliecinieties, vai šīs aizmugurējās sadaļas tiek izmantotas gudri, lai jūs maksimāli izmantotu maksimālo potenciālu. Vienkārši dodiet vēl precīzāku uzmanību šai sadaļai, lai viss būtu vietā. Jums precīzi jāzina, ko un kādam mērķim jūs to darāt - nevilcinieties padziļināti ieklausīties tēmā un lasiet vismaz pāris soli pa solim instrukcijas, kas saistītas ar aizmugures meklētājvārdu jautājumu.

Kā pārdot vairāk par Amazon - Izvēlieties pareizos atslēgvārdus

Pirmais solis: prāta vētra

Jūsu pirmais solis ir liels priekšstats par galvenajiem mērķa atslēgvārdiem un izpratne par to vispārējiem meklēšanas apjomiem ar lietošanas biežumu, kas saistīts ar noteiktu produktu kopumu, kuru esat iegādājies pārdošanā. Manuprāt, es ieteiktu izmantot Google Atslēgvārdu plānotāju - tas var kļūt par lielisku sākumpunktu savam sākotnējam atslēgvārdu pētījumam. Galvenokārt tāpēc, ka tā velk faktiskos meklēšanas datus no katra interneta stūra, nevis koncentrējoties galvenokārt uz jebkuru tiešsaistes tirgu, piemēram, pati Amazon. Tātad labāk jāizmanto Atslēgvārdu plānotāja rīks - vismaz, lai izveidotu sākotnējo galveno mērķa atslēgvārdu sarakstu, ko plānojat uzlabot un izmantot nedaudz vēlāk.

Otrais solis: attīrīšana

Pēc tam jums būs jāizvēlas īpaši pielāgots atslēgvārdu rīks, lai galvenais atslēgvārdu saraksts kļūtu par īsti īsāku. Es domāju, ka jums vajadzētu saprast reālās izmantošanas tendences katram atslēgvārdam un ilgtermiņa kombinācijām, kas jums ir, turēt tikai nepārspējamas meklēšanas frāzes un likvidēt pārējos mazāk daudzsološos. Runājot par to, ka esmu liela laika spēlētājs, kas patiešām zina, kā vairāk pārdot Amazon, es ieteiktu izmantot vienu no šiem atslēgvārdu izpētes rīkiem un tiešsaistes sistēmām, piemēram, KeywordInspector, KeywordTool. io, JungleScout, Sellics Amazon Toolkit vai MerchantWords. Katram no šiem rīkiem ir pierādīts lietojums, tāpēc faktiski tas ir atkarīgs tikai no tā, kuru jūs izvēlaties.

Trešais solis: atrašanās vieta

Kad esat uzlabojis galveno atslēgvārdu sarakstu īsā un ērtajā praktiskajā kontrolsarakstā, ir pienācis laiks pieņemt galīgo lēmumu. Tālāk ir aprakstītas galvenās jūsu produktu lapas sadaļas, kuras optimizē attiecībā uz šiem atlikušajiem atslēgvārdiem:

  •  Produkta nosaukums  - ir paredzēts, ka jūsu vissvarīgākie atslēgvārdi tiek sakārtoti to atbilstības samazināšanas secībā un lietošanas biežums (nozīme).
  •  Bullet Points  saraksts - esiet piesardzīgs, jo šajā iedaļā ir paredzēts sniegt produkta specifikāciju ar īsu un kodolīgu primāro iezīmju un ieguvumu sarakstu, nevis vienkārši pildīt to ar tik daudziem atslēgvārdus pēc iespējas.
  •  Produkta apraksts  - kā iepriekšējās sadaļas pagarinātāka versija, jūsu produkta apraksts ir perfekti dzīvotspējīga vieta, lai tajā iekļautu atlikušos savus atlikušos atslēgvārdus un ilgtermiņa meklējamo frāžu.
December 22, 2017