Back to Question Center
0

Semalt: Kā nokopēt tīmekļa lapu, izmantojot Google Chrome paplašinājumu

1 answers:

Ekrāna skrāpis ir skripts, kas skan vietnes un izraksta noderīgu informāciju no tīmekļa. Ekrāna skrāpēšana ir galvenais risinājums, lai iegūtu reālus datus no vietnēm un tīmekļa lapām uz Microsoft Excel. Google Chrome paplašinājuma skrāpis ir spēcīgs ekrāna skrāpšanas rīks , kas darbojas gan Windows, gan Mac OS.

Kāpēc Google Chrome paplašinājuma skrāpis?

Google Chrome paplašinājumu skrāpis ir spēcīgs ekrāna skrāpšanas rīks, ko bez maksas var izmantot Chrome interneta veikalā. Šis noņemšanas rīks tiek instalēts Chrome pārlūkā kā spraudnis. Spraudnis ļauj emuāru autoriem un tirgotājiem izgūt datus no tīmekļa lapām, ar peles labo pogu noklikšķinot uz elementa - casino forum no deposit. Ja jums ar peles labo pogu noklikšķiniet uz elementa, ekrānā parādās uznirstošais ekrāns.

Ievads XPaths

XPath ir programmēšanas valoda, ko izmanto, lai atrastu būtisku informāciju XML struktūrās. HTML fails ir lielisks XML struktūras piemērs. XPath parasti tiek izmantots, lai atlasītu mērķa mezglus. Šajā kontekstā XPaths tiks izmantoti, lai noteiktu tekstu, kas tiks iegūts tīmekļa lapā. XPaths palīdzēs arī identificēt Zviedrijas parlamenta deputātu vārdus un tālruņu numurus.

Izmantojot Google Chrome skrāpis, lai piekļūtu 349 Zviedrijas deputātu adreses informācijai

Ar Chrome skrāpis informācijas iegūšana no tīmekļa lapas ir ne tikai vienkārša, bet arī fantastiska. Jums patiks process un pati tehnika.

Tīmekļa vietnē ir uzskaitīti visi Zviedrijas dalībnieki un to adreses. Lai sāktu darbu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz jebkura MP un atlasiet "Scrape Similar". "Jūsu ekrānā vajadzētu redzēt šādu displeju.

Ja jūs ar peles labo pogu noklikšķiniet uz viena MP un izvēlieties "Pārbaudīt elementu", alfabētiskais saraksts tiks izveidots ar "" grid_6 alpha omega meklēšanas rezultātu konteinera klistes "klase. Tiks izmantoti divi posmi, lai nokopētu šo tīmekļa lapu. Pirmais solis ietvers tādu tagu izvēli, kas sastāv no MP datu ar XPath. Otrais posms ietver noteiktu datu daļu izvēli, piemēram, partiju vārdus, vārdus un tālruņa numuru, un kārtot datus kolonnās.

Step 1

Iegriezieties dziļāk HTML struktūrā un saglabājiet elementus neskartu. Norādiet tagus, lai noteiktu tagu skaitu, kas atbilst jūsu struktūras elementiem. Nosakiet pēdējo tagu, kas sastāv no atlasītajiem datiem. Veiciet XPath testa struktūru, noklikšķinot uz "nokasīt". "

Ekrānā tiks parādīts saraksts, kurā ietilpst 349 rindas. 349 ir ​​kopējais Zviedrijas deputātu skaits.

Step 2

Iesniegtos datus sadalīt kolonnās. Pārbaudiet HTML kodu savā tīmekļa lapā, kuru izmantojāt. Šajā gadījumā izdalāmie gabali šobrīd ir iezīmēti dzeltenā krāsā. Ievietojiet XPaths izveidoto kolonnu laukā un noklikšķiniet uz "Scrape", lai palaistu spraudni.

Ja jums ir pamatzināšanas par XPatiem, izpratne par plānošanu nebūs jums nekritisks uzdevums. Iepriekš uzsvērtie soļi palīdz jums par to, kā ekrāns nokrīt tīmekļa lapu. Ja strādājat ar vairāku tīmekļa lapu skrāpēšanu, jums ir jābūt programmēšanas iemaņām.

December 22, 2017