Back to Question Center
0

Kāds ir labākais veids, kā optimizēt Amazon sarakstus iesācēju tirgotājiem?

1 answers:

Amazon ir pasaulē lielākā meklētājprogramma, vismaz viena, kas nodarbojas ar tiešsaistes pārdošanas piedāvājumiem par visiem produktiem, kurus jūs varat iedomāties. Un jūs esat iesācējs pārdevējs tur, jums vajadzētu zināt spēles galvenos noteikumus, lai izdzīvošana šajā patiešām pārpildītā tirgū kļūst daudz vieglāk jums. Un labākais veids, kā padarīt stabilu pamatu jūsu komerciālajam progresam, ir optimizēt Amazones sarakstus galvenajiem mērķa atslēgvārdiem, lai jūsu produkta piedāvājumi parādās redzamā vietā produkta SERPs - desarrollando latama. Tāpēc es gatavojas sniegt dažus īsus padomus un trikus, lai optimizētu Amazon sarakstus, piemēram, pro, pat ja jūs joprojām izskatās kā iesācēju pārdevējs, kurš veic savus sākotnējos pasākumus, lai sasniegtu gala mazumtirgotāja panākumus tur.

Kā optimizēt Amazon sarakstus, piemēram, Pro

Pirms jebkas cits, pieņemsim sejas tā - Amazon meklēšanas optimizācija vienmēr sākas, veidojot perfekti pielāgotu detail lapu jebkurš produkts, kuru esat iegādājies pārdošanā. Veidojot šos elementus produkta detalizācijas lapā, ir ļoti svarīgi, lai tā būtu precīza, bet pilnīgi rūpīgi, lai uzrakstītu patiešām pievilcīgu produktu lapu, kas katram potenciālajam klientam varētu virzītu galīgo pirkumu, jo īpaši ar jums un nekur citur. Tāpēc es ieteiktu veidot galvenos jūsu produktu detalizētās informācijas lapas elementus, lai optimizētu jūsu Amazon sarakstus:

  • Produkta nosaukums - vienmēr jābūt unikālam un kodolīgam. Padariet to tikpat precīzu un pievilcīgu, cik vien iespējams, pēc Amazon izstrādājamo preču nosaukumiem. To darot, atcerieties - jūsu produkta nosaukums ir vislabākā vieta, kur iestatīt savus galvenos mērķa atslēgvārdus un ilgstošas ​​meklēšanas frāzes, samazinot to nozīmi. Ņemiet vērā, ka jums ļoti ieteicams izvairīties no dublēšanas atslēgvārdiem, kas tiek lietoti gan jūsu produkta nosaukumā, gan pārējās pārējās produktu sadaļas sadaļās.
  • Bullet Points - šī produkta detalizācijas lapas sadaļa parasti tiek veidota ar piecām aizpildīšanas aizzīmju paziņojumiem. Ielieciet tos tikai vissvarīgākajā informācijā, lai tie aprakstītu jūsu preces galvenās funkcijas / priekšrocības pārdošanā. Faktiski "ideālo" lodes sarakstu mērķis ir atkārtoti iekļaut svarīgāko informāciju, kas jau ir paziņota jūsu produkta nosaukumā.

  • Produkta apraksts - patiesībā tā ir vairāk paplašināta jūsu lode. Tādā veidā jūsu produkta apraksts ir paredzēts, lai izceltu galvenās preces, kas tiek pārdotas pārdošanā, pamatā ar ikdienas lietojuma / uzturēšanas vispārīgajiem elementiem. Apsveriet iespēju šeit iekļaut šādas funkcijas: produkta izmērus, vecuma / prasmju līmeņa atbilstību, produkta saturu un nosacījumus, izcelsmes valsti un tā tālāk.Tomēr ņemiet vērā, ka jūs nekad nevajadzētu iekļaut šeit informāciju par ražotāju un cenām vai jebkādus datus atklāti veicinošiem nolūkiem.
  • Produkta attēli - vizuālo attēlu komplekts, kas sniedz papildu produkta aprakstu un tā vispārējo pārskatu, kurā ir redzamas visas galvenās funkcijas un izmantošanas līdzekļi. Šajā sadaļā ieteicams iekļaut sešus vai septiņus pārliecinošus produktu attēlus, kuriem būtu jābūt pilnīgi pārliecinošiem attiecībā uz katru potenciālo klientu, kas apsver pirkuma veikšanu ar jums.
December 22, 2017