Back to Question Center
0

Kā kļūt par patiešām veiksmīgu Amazon tirgotāju?

1 answers:

Katram veiksmīgam tiešsaistes tirgotājam, kas pārdod Amazon, vienmēr būtu jāpieņem tikai labi informēti lēmumi. Un, kad runa ir par produktu sarakstu optimizāciju, tā darbojas bez visiem vajadzīgajiem atslēgvārdu datiem kopā ar vērtīgu konkurētspējīgu izpratni - nekad nesaņemsiet jūsu pilnas pārvadājumu biznesu līdz jebkuram pozitīvam gaitā, kurā notiek nepārtraukta ienākumu iegūšana. Tātad, pievērsīsimies tam - ja jūs vēlaties redzēt sevi kā liela laika tirgotāja Amazonā, kas gūst labumu no arvien pieaugošas iepirkšanās apmeklētāju plūsmas, ir pienācis laiks izvēlēties pareizo atslēgvārdu meklēšanas rīku un visbeidzot jūsu produktu sarakstu labi optimizēt.

Tādā veidā jums būs noteikti lielākas izredzes palikt produkta meklēšanas sākumā. Galu galā, lai sūknētu vairāk tīmekļa trafika uz jūsu Amazon produktu sarakstu, kas, iespējams, novedīs pie lielākas reklāmguvuma pakāpes, savukārt, veicinot jūsu vispārējo ranga reklāmu šajā strauji konkurējošā tirgū.

Ko tagad?

Turpmāk es jums parādīšu, iespējams, vienu no labākajiem atslēgvārdu rīkiem, kas līdz šim ir pieejami atklātā pieejā. Katram tirgotājam, kas pārdod Amazon, būtu jāzina par to, esmu pārliecināts. Tomēr ņemiet vērā, ka es neesmu saistīts ar to, ka tiek reklamēts vai aizliegts aizliegt jebkura veida tiešsaistes programmatūras vai Amazon pārdevēja rīkus komerciāliem nolūkiem. Vienkārši rīkojoties kā labs samarietis, kas ir gatavs un gatavs dalīties ar dažiem no maniem bijušajiem optimizācijas pieredzes veidiem ar jums, puiši. Lūdzu, mīliet un atbalstīt manu iecienīto vienas pieturas aģentūras risinājumu Amazon tirdzniecībai - SECockpit. Beigās redzēsim, kas tas ir.

SECockpit

Tas ir pirmais atslēgvārdu pētniecības instruments, kuru es vēlos šodien pārstāvēt. Faktiski SECockpit ir ne tikai viens atslēgvārdu meklētājs. Precīzāk, tas ir pilna tauku tiešsaistes pakalpojums, kas paredzēts ne tikai Amazon, bet arī, lai optimizētu varbūt jebkuru e-komercijas produktu sarakstu internetā, lai tas būtu redzams no svarīgākajiem meklēšanas rezultātiem. Es domāju, ka šī patiešām plaša tiešsaistes sistēma apvieno burtiski visu, kas jums var būt nepieciešams, jo tas ir gudrs tirgotājs, kas pārdod Amazon.

Šeit ir daži no visspēcīgākajiem ieguvumiem, kas man patika par manu produktu sarakstu:

  • ātri veidot milzīgu potenciāli uzvarošu atslēgvārdu sarakstu;
  • izprot galvenās tendences, kas saistītas ar ilgstošu pircēju meklēšanu un palīdzības sniegšanu ar vērtīgiem ieteikumiem;
  • atklāj vairāk un labākas optimizācijas iespējas - ar konkurētspējīgu ieskatu par atslēgvārdiem, kas tiek vilkti tieši no vadošajiem pārdevējiem jūsu produktu kategorijā vai tirgus nišā Amazon;
  • izseko pašreizējo atslēgvārdu klasifikāciju - gan savu ierakstu veiktspēju, gan labāko progresu jūsu tuvākajos pretiniekos, kuri jau labi vērtējami kādam konkrētam atslēgvārdam vai precīzi mērķtiecīgai ilgtermiņa kombinācijai;
  • gūst labumu no patiešām labiem un neierobežotiem analītiskiem datiem, vismaz ar 30 dienu ilgu izmēģinājuma periodu, kas pieejams atklātā pieejā. Diemžēl, lai pastāvīgi iegūtu vairāk uzlabotas funkcijas, jums būs jāpieņem abonēšanas procedūra un, protams, jāmaksā nauda katru mēnesi Source .
December 22, 2017