Back to Question Center
0

Semalt paskaidro, kādas īpašības ir labam attēlu skrāpējam

1 answers:

Bija gadījumi, kad attēls bija vērts tūkstoš vārdiem, bet tagad bildes ir vērts dažus simtus patīk, tweets, thumbs up un akcijas. Vairāk par to attēli tiek nokasīti, kopīgi, atkārtoti izmantoti un rediģēti uzņēmējdarbības labklājībai. Cilvēki parasti nokopē attēlus bez atļaujas un cenšas paplašināt savu tīklu visā pasaulē. Attēlu nokasīšana ir viena no visvairāk novārtā atstātajām tēmām šajās dienās, taču šīs iemaņas rīka joslas dēļ jums dos dažādas priekšrocības. Ir svarīgi izvēlēties atbilstošu attēlu skrāpja veidu, kas varētu palīdzēt palielināt jūsu biznesu un uzlabot vietnes kopējo veiktspēju - free coupon casino money. Šeit mēs esam apsprieduši dažas funkcijas, lielisks attēlu skrāpi vajadzētu būt:

Point-and-click aģenta izveide:

Attēla skrāpis palīdz nosprostot Google un Bing attēlus. Arī tas var viegli izveidot ekstrakcijas aģentus un padarīt jūsu pārlūkošanas pieredzi vairāk par brīnišķīgu. Turklāt attēla skrāpis neprasa, lai jums būtu programmēšanas vai kodēšanas prasmes.

Vizuālā satura marķēšana:

Ar attēla skrāpi jūs varat iegūt precīzu saturu un ērti atlasīt lielu skaitu tīmekļa lapu. Tāpat tas palīdz samazināt pakārtotās apstrādes prasības un dažu minūšu laikā jūs saņemsiet augstas kvalitātes attēlus.

Optimizēta pārlūkprogramma:

Attēla skrāpis var iegūt informāciju no vairāk nekā 90 procentiem vietņu bez kodēšanas prasmēm. Piemēram, no sarežģītas JavaScript balstītas dinamiskās vietnes un AJAX balstītas tīmekļa lapas.

Uzskaita lietotāja uzvedību:

Parastais skrāpis un datu nosūcēji neieraksta lietotāju uzvedību. Bet attēla skrāpis var ievērojami reaģēt uz lietotāja uzvedību un palīdz jums pārvietoties pa tīmekļa lapām.

Mašīnu apmācības tehnoloģija:

Ir tikai daži tīmekļa nokasīšanas un datu ieguves rīki, kuriem ir mašīntulkošanas tehnoloģija. Attēla skrāpeklim piemīt šī tehnoloģija un viegli atpazīst attēlus, kā arī to tekstu. Tas samazina uzturēšanas izmaksas par vairāk nekā 70% un iegūst vēlamos datus no mērķa attēliem.

Automatizēta pieteikšanās:

Attēlu skrāpētājs ļauj jums ērti piekļūt tīmekļa saturam un mērķēt uz lielu skaitu vietņu. Turklāt, lai piekļūtu aizsargātajam saturam no vietnes, jums nav nepieciešami nekādi konkrēti akreditācijas dati. Tā vietā varat piekļūt un iegūt visu vietni, ieskaitot tās tekstu un attēlus, ar attēlu skrāpi, bez nepieciešamības pēc pieteikuminformācijas.

Inteliģenta vietnes navigācija:

Šis rīks var jums sagriezt attēlus un videoklipus, bet arī ietaupa jūsu laiku un ērti izpilda savus uzdevumus. Īsi sakot, jūs varat būt pārliecināti, ka jūs saņemsiet augstas kvalitātes attēlus un saņemsiet precīzus datus no tik daudzām tīmekļa lapām, cik vēlaties.

Datubāzes ekstrakcija:

Ar attēlu skrāpis jūs varat nokasīt tīmekļa saturu, datubāzes saturu un tekstus no daudzām vietnēm. Tas automātiski izraksta stāstus kopā ar saviem attēliem un pārraksta viņu virsrakstus.

Secinājums:

Ja jums ir paveicies, jūs varētu atrast bez autortiesībām attēlus Google, Bing, Yahoo vai citās tiešsaistes datubāzēs. Vissvarīgākā daļa ir tā, ka jūs varat nokasīt vēlamos attēlus, nekaitējot kvalitātei. Pārāk grūti atrast datu kopas, kas atbilst visām mūsu vajadzībām. Par laimi, attēlu skrāpis padara jūsu darbu vieglāku un ir uzņēmumu un labāko zīmolu prioritāra izvēle. Ja jūs ievērojat autortiesību likumus, jūs vislabāk izmantosiet attēlu noņemšanas rīku un radīsiet vairāk piespiešanas tīklā.

December 22, 2017