Back to Question Center
0

Semalt piedāvā četrus satriecošus spraudņus, lai nokopētu tīmekļa lapas

1 answers:

GitHub ir uzlabota web scraping programma; to galvenokārt izmanto datoru kodiem un tā lietotājiem piedāvā pirmkoda pārvaldības (SCM) funkcijas. Tas ļauj jums piekļūt lielam skaitam tīmekļa lapu un nokasīt tos atbilstoši jūsu prasībām. GitHub piedāvā plānus gan privātām vajadzībām, gan bezmaksas krātuvēm. Ar šo rīku jūs varat veikt dažādus datu ieguves uzdevumus. GitHub apgalvoja, ka ir nokopis vairāk nekā 40 miljonus tīmekļa lapu un ir apkalpojis gandrīz 10 miljonus lietotāju visā pasaulē.

Četri spraudņi tīmekļa lapu nokasīšanai:

1. Google Plus autoritāte:

Google Plus Autors ir WordPress spraudnis ar daudzām funkcijām un iespējām. Ar to jūs varat nokasīt tik daudz tīmekļa lapu, cik vēlaties. Pirmkārt, jums ir jāatklāj un jānosaka tīmekļa vietnes, kuras vēlaties nokasīt. Nākamais solis ir iezīmēt datus vai ievietot vietnes URL un ļaut šim spraudņam veikt savu funkciju. To var integrēt ar GitHub un sadedzināt līdz pieciem tūkstošiem tīmekļa lapu stundā, nekaitējot kvalitātei. Turklāt šis spraudnis ļauj mums pievienot G + profila bildes, lai meklētu rezultātus, piešķirtu autorību dažādiem autoriem un apstiprinātu viņu autentiskumu. Tas ir lietotājam draudzīgs interfeiss, un jūs varat iegūt lasāmus un pielāgojamus datus.

2. Barības atlikšana:

Barības atlikšana ir viens no labākajiem WordPress spraudņiem. Tas ir piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem un var nokasīt tik daudz tīmekļa lapu, kā jūs vēlaties. Turklāt Feed Delay apkopo saturu, skandina to un publicē to pareizi, pateicoties tā robotprogrammatūrai un rāpuļprogrammām, lai tas būtu iespējams.Kopš tās palaišanas, Feed Delay ir veiksmīgi nokasījis vairāk nekā trīs miljonus tīmekļa lapu, un šis skaits pieaug katru dienu.

3. Feed-Scraper Ziņojums:

Skrāpēšana un datu izņemšana galvenokārt tiek veikta ar robotiem vai rāpuļprogrammām, bez jebkādas pārraudzības no cilvēkiem. Ar Feed-Scraper ziņojumu jūs varat ne tikai nokasīt vēlamās tīmekļa lapas, bet pārmeklēt jūsu vietni un uzlabot meklētājprogrammu klasifikāciju. To var integrēt ar jūsu GitHub programmatūru un ir piemērots uzņēmumiem, programmētājiem un tīmekļa pārziņiem.

4. Autortiesības Bezmaksas spraudnis

Tas ir vēl viens brīnišķīgs WordPress spraudnis, kuram ir daudz funkciju. Izmantojot Autortiesību brīvu, varat nokasīt tik daudz tīmekļa lapu, cik vēlaties. Šis spraudnis nodrošina sertifikātu, lai parādītu, vai kāds nozag mūsu saturu. Tas ir saderīgs ar visām WordPress vietnēm un privātajiem emuāriem un nesajauc jums labi strukturētus datus. Turklāt jums nav nepieciešamas programmēšanas vai kodēšanas prasmes un varat gūt labumu no šī pakalpojuma jebkurā laikā un vietā.

GitHub platformas izstrāde sākās 2007. gada oktobrī. GitHub projektiem var piekļūt vai manipulēt ar Git komandrindas saskarni. Tas ļauj mums pārlūkot publiskos krātuves vietnē un veiksmīgi izpildīt dažādus uzdevumus. Iepriekš minētie spraudņi var nokasīt datus no RSS plūsmām, sociālo mediju vietnēm, ziņu izlaidumiem, ceļojumu portāliem un privātiem emuāriem.Jums vajadzētu izveidot personisku kontu, lai datus varētu nokopēt vēlamā formātā, taču publiskie repozitoriji tiek pārlūkoti un lejupielādēti bez konta Source .

December 22, 2017