Back to Question Center
0

Semtal Dāvanas Kantu: Ultimate Visual Web kopēšana rīks

1 answers:

Vai jūs strādājat ar finanšu datu vai cenrāžu ieguvi no e-komercijas vietnēm bez kodēšana, Kantu ir labākā izvēle jums! Lai nokopētu entuziastu, tīmekļa datu iegūšana ir process, kā iegūt vērtīgu informāciju no vietnēm un saglabāt to izklājlapās un datubāzēs.

Kā darbojas Kantu redaktors?

Kantu automātiski izsmidzina datus no tīmekļa vietnēm, neprasot, lai jūs būtu zināšanu programmēšanas jomā. Ar Kantu, tīmekļa satura pārvēršana labi strukturētos un dokumentētos datos nav apgrūtinošs uzdevums. Šis tīmekļa nokasīšanas rīks ir plaši pazīstams, lai iegūtu tekstu no portatīvā dokumenta formāta (PDF) un video.

Ekstrahētie dati parasti tiek saglabāti CSV failu formā vai rakstīti datu bāzēs, izmantojot Kantu lietojumprogrammu programmēšanas saskarni (API). Kantu ļauj tirgotājiem identificēt un izcelt vizuāli nokasāmus datus. Izmantojot šo tīmekļa skrāpšanas risinājumu, ir ļoti vienkārši. Lai nokrāsotu datus no tīmekļa vietnes, izmantojot kantu vedni, vienkārši izveidoti rozā rāmji, lai atzīmētu atlasītos datus.

Kantu redaktors pēc tam izmanto optisko rakstzīmju atpazīšanu (OCR), lai nokopētu informāciju no jūsu HTML avota. OCR ir augstas kvalitātes pieeja, kas darbojas, lai noplūkt PDF failus, videoklipus un augstas kvalitātes attēlus.

Kāpēc izvēlēties Kantu redaktoru?

Kantu redaktors ir viens no vislabāk izmantotajiem instrumentiem, kas tiek izmantoti tīmekļa nokasīšanai. Šo redaktoru izmanto dažādiem mērķiem. Tālāk ir norādīti galvenie iemesli, kādēļ Kantu jāņem vērā nākamajam tīmekļa nokasīšanas projektam.

  • Iebūvētās funkcijas

Kantu redaktors aprīkots ar iebūvētām funkcijām, piemēram, programmām, skriptiem un makro. Izmantojot Kantu, jūs varat nokopēt datus no vietnes, pielāgojot tās funkcijas, lai tie atbilstu jūsu vajadzībām un specifikācijām.

Vai rodas problēmas, nokasot datus no vietnēm, izmantojot JavaScript un Ajax? Atpūsties! Kantu redaktors tika izstrādāts, lai strādātu ar visu veidu vietnēm. Vai vietne izmanto Flash, Java, rāmjus vai Flex, Kantu ir galvenais tīmekļa nokasīšanas rīks, kas jāapsver.

Jums nav jāiemācās strādāt ar to vai citu programmēšanas valodu, jo rīks integrējas ar visu programmēšanas valodu.

  • Iebūvētās PDF un OCR funkcijas

Jūsu informācijai Kantu redaktors ir vienīgais tīmekļa datu izguves rīks , kas sastāv no iebūvēta OCR funkcijas. Ar Kantu, datu iegūšana no videoklipiem un PDF ir tāpat kā videospēļu spēlēšana.

Kantu izmantošanas veidi

  • Uzrauga pasūtījuma statusu - Kantu tīmekļa nokasīšanas rīks tiek izmantots, lai uzraudzītu e-uzņēmējdarbības portālu attīstību. Ja jums pieder tiešsaistes veikals, Kantu ļauj analizēt veiktos pasūtījumus un pieteikuma detaļas;
  • Pārbauda un pārbauda dažādu produktu cenas;
  • Atjaunināšanas sistēmas ar akciju maiņas kursiem;
  • Datu lejupielāde un saglabāšana izklājlapās;
  • izkraut noderīgu informāciju, izmantojot OCR;
  • izsekot konkurentu klasifikāciju;

Kantu ir noderīgs tīmekļa uzskrūvēšanas rīks , kas skan datus no vietnes un uzglabā to izklājlapās un CSV failos. Ja jūsu nākamais lielais projekts ir saistīts ar PDF dokumentu un videoklipu skrāpēšanu, ir vērts apsvērt Kantu tīmekļa nokasīšanu Source .

December 22, 2017