Back to Question Center
0

Kādi ir labākie Amazones pārdošanas rīki, kurus profesionāļi izmanto?

1 answers:

Visi pārtikušie Amazones pārdevēji izmanto virkni pārliecinošu izpētes un analīzes rīku, lai izstrādātu optimizācijas kampaņu un virzītu pārdošanu uz produktu sarakstu. Amazon rūpējas par jūsu peļņu un nodrošina dažus pamata rīkus, lai pārvaldītu savus produktus un pasūtījumu. Tomēr šīs Amazones programmas vairumā gadījumu jums nevar noderēt. Tāpēc ir pamatoti izmantot trešo pušu Amazon pārdevēju rīkus, lai piesaistītu vairāk potenciālo klientu un palielinātu ieņēmumus.

Amazon pārdevēju rīki var apmierināt visas jūsu biznesa vajadzības, sākot ar pētījumu par datplūsmas radošajiem meklēšanas nosacījumiem un apdari, saglabājot Buy Box cenu noteikšanu. Tātad viss, kas jums nepieciešams, ir izprast visas jūsu iespējas un atrast pareizo instrumentu kopumu, lai efektīvi pārvaldītu jūsu Amazon e-komercijas darbību.

Šajā rakstā mēs apspriedīsim dažus Amazon pārdevēja rīkus, kas ir paredzēti, lai piesaistītu vairāk reklāmguvējamu datplūsmu uz jūsu Amazon sarakstu un palielinātu Amazon pārdošanu.

Amazon rīki pārdošanai

  • Instrumenti tiem, kas vēlas saņemt ātras izmaksas Amazon

Saskaņā ar Amazon Vendor Centrāleiropas un tirdzniecības centrs, tirgotāji var saņemt savus maksājumus ne bieži, kā divas reizes mēnesī. Ja vēlaties paātrināt šo procesu (bez šaubām, jūs to vēlaties), jums jāievieš viens no izmaksu rīkiem. Viņi palīdz palīdzēt Amazon pārdevējiem saņemt samaksu daudz ātrāk nekā divas reizes mēnesī. Izmantojot šos rīkus, jūs varat saņemt savu naudu katru dienu. Šāda veida pakalpojumus parasti sauc par faktorings. Ātrāka izmaksu rīki katru dienu maksā Amazon pārdevējiem, pamatojoties uz to pārdošanas kopsummu. Šie līdzekļi savāc līdzekļus tieši no Amazon par regulāro izmaksu grafiku.

Īstenojot šos rīkus, jūs spēsiet straujāk attīstīt savu biznesu, jo tūlīt var piekļūt savai naudai jebkurā laikā, kad tas jums nepieciešams. Tas dos Jums iespēju justies neatkarīgam no Amazon un veikt ieguldījumus jūsu biznesa attīstībā. Turklāt, jums būs iespēja kontrolēt savu naudas plūsmu, lai apmaksātu rēķinus par savu grafiku, nevis Amazon.

Kvalitātes izmaksu rīks, kas lieliski atbilst jūsu Amazon biznesa vajadzībām, ir Payability. Šis rīks nodrošina ikdienas maksājumus jebkura izmēra pārdevējiem. Mēneša sākuma cena ir 2% no Amazon pārdošanas apjoma.

  • Instrumenti tiem, kuriem nepieciešams veikt atslēgvārdu un produktu izpēti

Ja meklējat produktu iespējas Amazon, atslēgvārdu un produktu izpēte instrumenti palīdzēs jums vislabāk. Izmantojot šos rīkus, jūs varēsit sīkāk iepazīties ar Amazon meklēšanas datiem, lai noteiktu, kuri meklēšanas kritēriji pircēji izmanto, lai atrastu jūsu produktus.Jūs varēsit pārbaudīt katra atlasītā atslēgvārda vai atslēgas frāzes meklēšanas apjomu. Jūs varat arī izmantot peļņas kalkulatorus, lai noteiktu katra Amazon meklēšanas vienuma kopējās izmaksas un peļņas potenciālu.

Lai atrastu attiecīgus meklēšanas nosacījumus un produktus, kas jums dos ievērojamus ieņēmumus Amazon, jums ir jāveic masveida pētniecības kampaņa jūsu Amazones optimizācijas kampaņas apakšējā rindā.Liela apjoma meklēšanas nosacījumi palīdzēs jums izveidot pārdošanas vadītāja Amazon SEO produktu sarakstu un iegūt vairāk pārdošanas Amazon. Lielākā daļa profesionāļu atslēgvārdu pētniecības programmatūra var jums piedāvāt konkurētspējīgus analītiskus datus, sniedzot izglītotu ieskatu viņu klasifikācijā un peļņā.

Tīmeklī ir vairāki Amazon atslēgvārdu un produktu izpētes rīki. Jums ir jāpārbauda vislabākie no tiem un jāatrod vispiemērotākais jūsu biznesam.

  • Darbības joma

Darbības joma ir kvalitātes Amazon pētniecības instruments, kas palīdz atklāt praktiskus Amazon meklēšanas nosacījumus un produktus. Tas palīdz atklāt meklētājprogrammām, kas saistītas ar pārdošanu, un vērtīgus vienumus, izmantojot Google Chrome paplašinājumu. Darbības joma rāda augstākā ranga meklēšanas nosacījumus attiecībā uz produktu, lai palīdzētu jums izcelt Amazon meklēšanu. Vēl viens ieguvums ir tas, ka jūs varat redzēt, kas veicina jūsu konkurentu pārdošanu.

Izmantojot darbības jomas pētījumu rīku, jūs varēsiet izprast savu potenciālo peļņu par precēm, kuras jūs gatavojaties mazumtirdzniecībā. Jūs varat saņemt cenu, maksu un pārdošanas aplēses par jebkuru produktu Amazon. Visi šie dati, ko sniedz darbības joma, palīdzēs jums sašaurināt meklēšanu. Visus savus konstatējumus jūs varat izmēģināt CSV failā tālākai analīzei.

Sākuma cena mēnesī ir 32 ASV dolāri. 50.

  • Sonārs

Sonar ir bezmaksas Amazon atslēgvārdu izpētes rīks, kas balstās uz pētnieku faktiskajiem datiem no faktiskajiem klientu meklēšanas vaicājumiem. Sonar izmanto sarežģītu algoritmu, lai noteiktu, ko jūsu potenciālie klienti meklē Amazon, un savāc visus šos datus savā datubāzē.Salīdzinājumā ar citiem atslēgvārdu rīkiem Sonar piedāvā tirgotājiem vairāk iespēju, piemēram, ASIN reverse lookup, paplašinātu meklēšanu, lai atrastu sinonīmus meklēšanas vienumus, Amazon meklēšanas apjomu katram atslēgvārdam un daudzas citas vērtīgas funkcijas.

Ir vērts pieminēt, ka Sonārs ietver tikai tos meklēšanas nosacījumus, kuriem ASIN ir rangu pirmajā meklēšanas rezultātu lapā.

Tas ir bezmaksas Chrome pārlūka lietotne.

Ir Amazon pārdevēja rīki, kas ļauj komersantiem pārvaldīt Amazon produktu sarakstus un inventāru ārpus Pārdevēja

  • Centrālā vadības panelis. Šie pārdevēja rīki savieno Amazon produktu datus ar ārēju datu bāzi. Īstenojot šos rīkus, tiešsaistes tirgotāji var pievienot un mainīt produktus, uzlabot sarakstu, izsekot uzskaiti, pielāgot cenu noteikšanu un pat izmantot vairāk funkciju. Daži Amazon saraksta rīki var sinhronizēt jūsu inventāra datus ar citiem pārdošanas kanāliem. Tas dod jums iespēju pārdot visus savus produktus vairākās vietās. Turklāt jūs varat pārvaldīt pasūtījumus un piegādi visiem pārdošanas kanāliem.

    Vairāki no šiem inventāra pārvaldības rīkiem nodrošina ļoti pieejamu cenu politiku. Tātad viņi var atbalstīt klientu daudzkanālu pārdošanas vajadzības.

    Šie pārdošanas rīki ietver SellerEngine Plus ($ 49. 95) - nodrošināt pilnīgus pārvaldības rīkus, JoeLister (29 $) - kalpot gan Amazon un eBay pārdevējiem; Vendio (99 $) - lieliski kalpo Amazon pārdevējiem un citām tirdzniecības platformām; SellBrite ($ 183) - piemērots pārdevējiem un liela apjoma mazumtirgotājiem Amazon un citās populārās vietās Source .

December 22, 2017