Back to Question Center
0

Vai vēlaties dzēst datus? Desmit noderīgi Web tīrīšanas pakalpojumi, kurus jums jāmēģina saskaņā ar Semalt

1 answers:

Web nokasīšana ir sarežģīts paņēmiens, kas tiek īstenots ar vairākiem skrāpšanas rīkiem . Šie rīki mijiedarbojas ar dažādām vietnēm tāpat kā mēs, izmantojot pārlūkprogrammu, piemēram, Firefox vai Chrome. Turklāt Web scraping programmas parāda izvilktus datus lasāmā formātā. Tie palīdz radīt vairāk vadošo lomu un vislabāk izmantot mūsu uzņēmējdarbību.

Labākie Web skrāpšanas rīki:

Šeit mēs esam iesnieguši labāko un noderīgāko tīmekļa nokasīšanas rīku sarakstu, no kuriem daži ir bezmaksas, bet citi ir samaksāti.

1. Importēt. io

Imports. io ir slavens ar savu progresīvo tehnoloģiju. Šis rīks ir piemērots profesionāļiem un neprofesionāļiem. Šis tīmekļa nokasīšanas rīks ne tikai piekļūst un skrāpējis lielu skaitu vietņu, bet arī eksportē iegūtos datus uz CSV. Stundas tūkstošiem lapu un PDF failus var nokasīt vienas stundas laikā ar importēšanu. io. Punkts ir tāds, ka jums nav nepieciešams rakstīt nekādu kodu. Tā vietā šis rīks izveido vairāk nekā 1000 API, pamatojoties uz jūsu prasībām.

2. Dexi. io

Dexi. io ir arī pazīstams kā CloudScrape. Šī tīmekļa skrāpšanas un datu iegūšanas programma ir piemērota programmētājiem un ārštata darbiniekiem. Tas ir plaši pazīstams ar pārlūkprogrammu balstītu lejupielādētāju un redaktoru, kas ļauj jums viegli piekļūt un lejupielādēt iegūtos datus uz cietā diska. Tāpat šī ir lieliska tīmekļa rāpuļprogramma, kas datus var saglabāt vienā lodziņā. tīkls vai Google disks. Varat arī eksportēt savus datus uz CSV un JSON.

3. Webhouse. io

Webhouse. io ir viens no visvairāk apbrīnojamo un fantastisko pārlūkprogrammu tīmekļa nokasīšanas lietojumprogrammas. Tas nodrošina vienkāršu un tiešu piekļuvi strukturētajiem datiem un ir iespēja indeksēt lielu skaitu tīmekļa lapu vienā API. Jūs varat viegli iegūt datus, izmantojot Webhouse. io un saglabājiet to tādos formātos kā RSS, XML un JSON.

4. Scrapinghub

Tikai 25 $ mēnesī, jūs varat piekļūt visiem Scrapinghub pārsteidzošajiem elementiem. Šis ir mākoņa arhitektūras lietojumprogramma, kas labāk izpilda jūsu datu izguves prasības. Scrapinghub ir vislabāk pazīstams ar savu gudru proxy rotatora, kas ērti pārmeklē robotu aizsargātās vietnes.

5. Visual Scraper

Visual Scraper ir vēl viens datu ieguves un satura ieguves programma. Tas izraksta informāciju no dažādām vietnēm, un rezultāti tiek iegūti reāllaikā. Jūs varat eksportēt savus iegūtos datus uz tādiem formātiem kā SQL, JSON, XML un CSV.

6. Outwit Hub

Tas ir Firefox pievienojumprogramma, kas var ievērojami vienkāršot mūsu tīmekļa meklēšanu, pateicoties datu iegūšanas īpašībām. Outwit Hub ir vienlīdz slavens starp programmētājiem un tīmekļa izstrādātājiem; šis rīks uzglabā jūsu datus lasāmā un mērogojamā formātā, piedāvājot lietotājam draudzīgu saskarni un vislabākos pakalpojumus.

7. Skrāpis

Ir taisnība, ka skrāpim ir ierobežotas datu nokasīšanas iespējas, taču tas nenozīmē, ka tas nebūs vienkāršs jūsu tiešsaistes izpēte. Faktiski Scraper ir pirmā izvēle dažādiem uzņēmumiem, SEO ekspertiem un lietotņu izstrādātājiem. Jūs varat kopēt datus starpliktuvē vai saglabāt to dažādās izklājlapās atbilstoši jūsu vēlēšanās. Diemžēl šis rīks nerunā jūsu tīmekļa lapas.

8. 80 kājas

Tā ir spēcīga, elastīga un noderīga tīmekļa nokasīšanas programma. Varat konfigurēt 80 kājas atbilstoši jūsu prasībām, un šis rīks ielādē nepieciešamo informāciju pēc dažām sekundēm.

9. Spinn3r

Spinn3r ielādē datus no visas tīmekļa vietnes, sociālo mediju tīklu, ziņu vietnēm un privātiem emuāriem, saglabājot jūsu datus JSON formātā. Papildus brīnišķīgajām datu iegūšanas īpašībām Spinn3r nodrošina jūsu datu drošību un konfidencialitāti un neļauj tai surogātpasta izplatītājiem nozagt to .

10. ParseHub

ParseHub ir saderīgs ar vietnēm, kurās izmanto AJAX, sīkfailus, JavaScript un novirzīšanas. Jūs varat pārmeklēt tik daudz tīmekļa lapu, cik vēlaties, un iegūt datus vajadzīgajos formātos. Šo rīku var izmantot Mac OS X, Windows un Linux lietotāji Source .

December 22, 2017