Back to Question Center
0

Semalt: labākais tīmekļa skrāpis, lai izgūtu tiešsaistes datus

1 answers:

Stiklu noņemšana vai lūžņi ir izmantošanas process īpaša programmatūra vai tīmekļa lietojumprogramma, lai uzkrātu saturu no vietnes. Novērtē apelāciju tīmekļa pārziņiem un izstrādātājiem, kuri vēlas ātri piekļūt automatizētai informācijai, kas atrodas citās vietnēs.

Satura piesmēķēšanas lietojumprogrammas

Web nokasīšanu var veikt ļaunprātīgi, izmantojot e-pasta mārketingu, surogātpastu un robocallus. Tāpēc lielākā daļa tīmekļa pārziņu dod priekšroku apturēt to no tā. Tomēr, ja tas tiek veikts ētiski, tīmekļa skrāpēšana var būt ļoti spēcīga metode, lai gūtu labumu no dažādiem tīmekļa projektiem.

Kā tiek izmantota skrāpēšana

Apskatīsim visu reģiona viesnīcu tiešsaistes direktoriju. Ja vietnes izstrādātājs vēlas apkopot katru viesnīcu, viņam vai viņai būs jāiekļauj tie datubāzē manuāli. Šis process parasti aizņem desmitiem tūkstošu stundu, lai nodrošinātu, ka katra viesnīcas valsts ir iekļauta. Izmantojot tīmekļa skrāpi , tas pats tīmekļa pārzinis var ievadīt meklēšanas vaicājumus un automātiski apkopot šos datus no dažādām vietnēm.

Veidot vai nopirkt Web skrāpi?

Ja vēlaties tīmekļa nokasīšanas rīku, varat izveidot vienu no nulles vai izmantot jau esošu. Lielākajai daļai izstrādātāju nav nepieciešamo prasmju, zināšanu, rīku vai resursu, lai manuāli izveidotu skrāpšanas rīku . Labā ziņa ir tā, ka tiešsaistē ir daudzi iepriekš izveidoti skrāpji.

Metodes un paņēmieni, ko izmanto Web tīrīšanas programmatūrā

Ja jūs plānojat izveidot savu skrāpi, jums jāapzinās, kādas tehnoloģijas ir iesaistītas datu vākšanā. Lielākā daļa skreperu tiek veidotas ar HTML palīdzību, izmantojot DOM analizēšanu (parsējot dokumenta objekta modeli), lai filtrētu caur HTML, lai iegūtu tikai vajadzīgo informāciju. Jums ir jānorāda dati, kurus vēlaties nokasīt, un ievadiet tos jūsu iestatījumos, divi, garumi, klases un saraksta vienumi.

Mozenda skrāpēšanas tehnoloģija

Mozenda skrāpis izmanto īpašu pārlūkprogrammas skenēšanas tehnoloģiju, kas izskatās tāpat kā interneta pārlūks. Izmantojiet to, lai ērti pārlūkotu vietnes iekšējās lapas, lai apkopotu nepieciešamos datus. Izmantojot AJAX un Javascript, Mozenda nosaka navigācijas un darbības, kā arī automatizē tos jums Source .

December 22, 2017