Back to Question Center
0

Semalt runā par WebHarvy - vienu no labākajām bezmaksas tīmekļa mikroshēmām

1 answers:

Internetā ir daudz datu nokasīšanas programmu. Daži no šiem instrumentiem ir piemēroti lietotājiem, kas nav tehniskie darbinieki, ārštata darbinieki un izglītojoši darbinieki, savukārt citi ir uzņēmumu, lielo zīmolu un uzņēmumu izvēle.WebHarvy ir salīdzinoši jauna datu nokasīšanas programmatūra, kas var automātiski iegūt informāciju no attēliem, e-pastiem, tekstiem un vietrāžiem URL. Šī bezmaksas programma ietaupa jūsu laiku datu iegūšanā un nodrošina saturu dažādos formātos. WebHarvy ir viegli lietojams rīks, kas pēc dažām sekundēm sāk skrāpējumus. Tas izraksta datus no dažādām tīmekļa lapām, pamatojoties uz jūsu atslēgvārdiem, un saglabā to lietotājdraudzīgā un lasāmā formātā. Dažas no visinteresantākajām iespējām ir minētas tālāk:

1. Punktu un klikšķu saskarne

Būt vizuālam tīmekļa skrāpim , WebHarvy ir saskarnes punkts un noklikšķiniet, lai jums nebūtu jāraksta skripti un kodi, kamēr tiek nokopēti dati. Turklāt jūs varat izmantot iebūvēto pārlūku, lai pārvietotos pa dažādām tīmekļa lapām un izvēlētos informāciju, kas tiks nokasīta ar peles klikšķi. WebHarvy ir viens no tiem ļoti mazajiem datu nokasīšanas rīkiem , kas sola kvalitatīvus rezultātus un jums neko nemaksā.

2. Skrāpis no vairākām tīmekļa lapām

Izmantojot WebHarvy, jūs varat viegli nokopēt datus no dažādām tīmekļa lapām, piemēram, produktu sarakstiem, tiešsaistes veikaliem, e-pasta adresēm, ziņu vietnēm, ceļojumu portāliem uc. Šis rīks ne tikai izraksta datus, bet arī ļauj jums pārmeklēt jūsu vietni un uzlabot tā rangu meklētājprogrammas rezultātos.

3. Kategorija Skrāpēšana

Ar WebHarvy tagad varat nokopēt informāciju no saites saraksta, kas varētu novest pie līdzīgām lapām vai vietnes sarakstiem. Citiem vārdiem sakot, mēs varam teikt, ka jūs varat izmantot WebHarvy, lai iegūtu datus no kategoriju vietnēm, piemēram, Amazon un eBay, negrozot kvalitāti. Turklāt šis viegli konfigurējamais rīks sadala jūsu nokratītos datus dažādās apakškategorijās.

4. Lejupielādēt attēlus

Datu noņemšana no attēliem ir viena no galvenajām problēmām, ar kurām mēs saskaramies šajās dienās. Izmantojot WebHarvy, jūs varat lejupielādēt attēlus, kad tie pilnībā vai daļēji nokasīti uz cietā diska. Šis rīks automātiski nokasīs attēlus, kas parādīti dažādās tīmekļa lapās un e-komercijas vietnēs.

5. Automātiskā attēlu atklāšana

Šis rīks atšķiras no citām parastām datu nokasīšanas programmām, jo ​​WebHarvy var automātiski identificēt dažādos tīmekļa lapās sastopamos datus. Tas nozīmē, ka jums nav nepieciešams atsevišķi sadrupināt datus no cenu vietnēm un e-pasta adresēm. Tas ir tāpēc, ka WebHarvy konfigurēs viss jums un automātiski identificēs nokrāsotu datu kategorijas un modeļus.

6. Atslēgvārdu pamatā nokopēšana

Atšķirībā no citiem parastiem skrāpēšanas pakalpojumiem, WebHarvy savam lietotājam veic uzskaiti ar atslēgvārdiem. Tas nozīmē, ka, ja vēlaties iegūt informāciju no tīmekļa lapām, pamatojoties uz to atslēgvārdiem, varat pielāgot WebHarvy iestatījumus un ļaut rīkam veikt savu funkciju. Dati tiks iegūti no vietnēm, netraucējot jūsu atslēgvārdus, un tā vienmēr ir bez kļūdām.

7. Regulārie izteicieni

Ir droši teikt, ka WebHarvy ir laba alternatīva Kimono Labs un Import. io. Šī bezmaksas programma ļauj jums piemērot regulārās izteiksmes gan teksta un HTML avotos, gan arī jūsu sistēmā esošos datus par skrambām, neapdraudot kvalitāti Source .

December 22, 2017