Back to Question Center
0

Semalt runā par pieciem dažādiem veidiem, kā lejupielādēt visu vietni bezsaistē

1 answers:

Dažreiz mums ir jābūt pieejamam vietnes saturam,. Lai to izdarītu, mums ir jāuzkopo faili, taču lielākā daļa hostinga pakalpojumu nenodrošina šo iespēju. Mēs varētu vēlēties atdarināt tautas vietnes struktūru, kā arī uzzināt, kā izskatās tā CSS vai HTML faili. Jebkurā gadījumā var būt dažādi veidi, kā lejupielādēt visu vietni bezsaistes piekļuvei. Izmantojot kādu no tālāk uzskaitītajiem rīkiem, varat droši lejupielādēt visu vietni vai vajadzīgo lapu skaitu. Kad vien viņi pieprasa autentifikāciju, varat izvēlēties savas bezmaksas versijas un nemaksāt prēmiju plānus. Šie rīki ir īpaši piemēroti starta uzņēmumiem un vidējiem uzņēmumiem.

1. HTTrack

HTTrack ir slavena programma vai programmatūra, lai lejupielādētu visu vietni. Tā lietotājdraudzīgā un modernā saskarne eksponenciāli atvieglo lietotāju darbu. Jums vienkārši jāievieto vietnes URL, kuru vēlaties nokasīt, un lejupielādējiet to bezsaistes piekļuvei.

Varat vai nu lejupielādēt visu vietni, vai arī iezīmēt vairākas lapas, lai tās automātiski lejupielādētu uz cietā diska. Jums arī jānorāda, cik daudz vienlaicīgu savienojumu vēlaties atvērt lejupielādei. Ja konkrētais fails aizņem pārāk ilgu laiku, varat tūlīt atcelt procesu.

2. Getleft

Getleft ir salīdzinoši jauna un mūsdienīga programma ar daudzām funkcijām un lietotājam draudzīgu saskarni. Kad esat lejupielādējis un palaidis, jums ir jāspiež "Ctrl + U", lai sāktu darbu. Ievadiet URL un saglabājiet direktorijus. Pirms sākat lejupielādi, Getleft jautās, cik failu vēlaties lejupielādēt, un vai tajā iekļauti teksti un attēli. Kad lejupielāde ir pabeigta, mēs varam arī pārlūkot visu vietni bezsaistē.

3. PageNest

PageNest funkcijas ir līdzīgas kā Getleft un HTTrack. Jums ir jāievada tīmekļa vietnes adrese un jāsūta tā lejupielāde cietajā diskā. Lietotājiem tiek prasīts uzzināt šos svarus kā tīmekļa vietnes nosaukumu un vietu, kur tas būtu jāuzglabā. Varat arī izvēlēties vajadzīgās opcijas un pielāgot tās iestatījumus.

4. Cyotek WebCopy

Izmantojot Cyotek WebCopy, autentifikācijai ir jāizmanto iepriekš definētās paroles.Jūs varat arī izveidot noteikumus ar šo jaunāko programmu un visu vietni lejupielādēt uzreiz bezsaistes vajadzībām. Lejupielādētās vietnes kopējais lielums un kopējais failu skaits tiek parādīts darbvirsmas labajā stūrī.

5. Wikipedia izgāztuves

Wikipedia neiesaka mums izmantot parastus rīkus, piemēram, Importēt. io un Kimono Labs, lai lejupielādētu datus izmantotu bezsaistē. Tā vietā tā vienmēr iesaka Wikipedia Dumps, jo šī programma nodrošina kvalitatīvus rezultātus. Jūs varat lejupielādēt visu vietni XML formātā, iegūstot datus, kas ir izdevīgi jūsu vietnei vai tiešsaistes biznesam Source .

December 22, 2017