Back to Question Center
0

Semalt apskats: tīmekļa datu nokasīšanas rīki, kas var patiešām palīdzēt jums

1 answers:

Mēs zinām, ka web nokasīšana ir sarežģīta tehnika, kas ietver mērķauditorijas atlasi un informācijas iegūšanu no dažādām vietnēm. Lielākā daļa uzņēmumu ir atkarīgi no datiem, un vienkāršs tīrīšanas rīks var atrisināt dažādas ar datiem saistītas problēmas, sniedzot mums dinamiskāku un noderīgāku saturu.

Iekārtu tīrīšanas rīku materiālie priekšrocības ir viegli izmantot un dažu sekunžu laikā var iegūt precīzus datus.Daži no variantiem ir bezmaksas, bet citi maksā. Tīklu noņemšanas rīki parasti atšķiras atkarībā no to funkcijām, iespējām un pārnesamības. Daži no tiem pieprasa kodus, bet citi neprasa, lai jums būtu programmēšanas iemaņas.

1. ParseHub

ParseHub veic sīkfailu, novirzīšanu, JavaScript un AJAX atbalstu vairāku vietņu pārmeklēšanai un nokasīšanai.Tas var identificēt un iegūt informāciju, pateicoties tā mašīntulkošanas tehnoloģijai, lai tas būtu iespējams. ParseHub ir visplašākais un visvairāk ieteicamais tīmekļa datu nokasīšanas rīks , kas ģenerē izejas failus dažādos formātos. Tas ir ideāli piemērots Linux un Windows lietotājiem un ir bezmaksas tīmekļa lietojumprogramma ar piecām pārmeklēšanas iespējām.

2. Agenty

Vai jūs meklējat, lai iegūtu lielu datu apjomu vai plānojat dažus tīmekļa pārmeklēšanas projektus, Agenty jums veiks daudz uzdevumu. Izmantojot šo rīku, varat vienlaikus izpildīt dažādas uzkrāšanas darbus un iegūt lielu datu apjomu. Tas mums nodrošina nokopētos datus JSON, TSV un CSV formātos un izmanto API, lai automatizētu datu vākšanu jūsu izvēlētajā programmēšanas valodā.Tās bezmaksas versijai ir ierobežots iespēju skaits, tādēļ jūs varat izmantot samaksāto versiju, kas nāk ar naudas atmaksas garantiju.

3. CloudScrape

CloudScrape ir vēl viens tīmekļa datu nokasīšanas rīks, kas atbalsta milzīgu datu kopumu un neprasa nekādu lejupielādi. Šī pārlūkprogrammas lietotne var viegli iestatīt rāpuļprogrammas un iegūt jums reāllaika datus. Vēlāk jūs varat saglabāt iegūtos datus Google diskā un lodziņā. neto vai arī to eksportē kā CSV un JSON.

4. Datahut

Datahut ir ļoti pielāgojams, elastīgs un uzņēmuma līmeņa tīmekļa datu iegūšanas rīks visām jūsu vajadzībām. Jūs varat saņemt precīzu informāciju par saprātīgām cenām un 100% naudas atmaksas garantiju. Jums jāpatur prātā, ka Datahut nav bezmaksas versija, bet tā prēmiju versija ir izdevīga un piemērota jaunizveidotajiem uzņēmumiem un izveidotajiem uzņēmumiem.Tas apkopo datus no vairākām vietnēm un apkopo produktus, saturu, attēlus un profilus.

5. Webhouse. io

Webhouse. io ir tīmekļa lietojumprogramma, kas nodrošina tiešu un vieglu piekļuvi strukturētajiem datiem un izmanto tīmekļa pārmeklēšanas tehnoloģiju, lai veiktu dažādas funkcijas. Tai ir iespēja indeksēt jūsu vietni un iegūt datus no dažādām tīmekļa lapām vairāk nekā 200 valodās. Tas atbalsta RSS, JSON, HTML un XML failus.

6. Fivetran

Viens no labākajiem datu noņemšanas instrumentiem ir Fivetran. Tas ir spēcīgs un uzticams datu nosūcējs un ietaupa jūsu enerģiju un laiku. Noteiktā brīdī Fivetran bez problēmām var iegūt no 100 līdz 100000 tīmekļa lapām Source .

December 22, 2017