Back to Question Center
0

Semalt: satura skreperi. Kā uzzināt, kas nozag jūsu saturu

1 answers:

Ja esat blogger vai satura rakstnieks, iespējams, ka jūs zināt viss par satura skreperiem. Ņemiet vērā, ka satura skreperi var kopēt vai nozagt jūsu tīmekļa saturu saviem privātajiem emuāriem bez jebkādas atļaujas. Daži no satura skreperiem visu laiku kopē un ielīmē emuāra ziņas, savukārt citi izmanto automātiskās programmas, lai no RSS plūsmas saņemtu saturu un publicētu to savās vietnēs.Šeit mēs aprakstīsim, kā atklāt, kas ir jūsu interneta satura zādzība un kādi pasākumi jums būtu jāveic pret tiem.

Kā uzzināt, ka jūsu vietne tiek nokasīta:

Ja vien jūs neesat meklējis sava amata nosaukumu pakalpojumā Yahoo, Bing vai Google, jūs nevarat izsekot vietnēm, kas nozog jūsu saturu. regulāri. Ja jūs vēlaties uzzināt par šiem surogātpasta vai hakeriem, jūs varat izmēģināt kādu no šiem veidiem.

1. Copyscape:

Tas ir vienkāršākais un vienkāršākais veids, kā noskaidrot, kas jūs nozag jūsu saturu internetā.Šī programma ļauj ievadīt jūsu tīmekļa satura vietrāžus URL un atrast tās kopijas World Wide Web. Jūs varat vai nu izmantot savu bezmaksas versiju ar ierobežotām iespējām vai premium versiju, kas ļauj jums pārbaudīt gandrīz 10 000 tīmekļa vietņu par dažām dolāriem.

2. Trackbacks:

Jūs varat arī izmēģināt jūsu WordPress vietnes atgriezenisko saiti, lai identificētu un uzlauztu vietnes, kas jūsu saturu tiek nozagtas gandrīz katru dienu. Ja izmantojat Akismet, daudzi izsekošanas līdzekļi tiks parādīti jūsu surogātpasta mapē. Atslēgas atpazīšanas un saņemšanas atslēga ir iekļaut jūsu ziņas saites ar lieliem enkura tekstiem. Iekšējā un ārējā saikne ir svarīga jūsu vietnes optimizācijai.

3. Tīmekļa pārziņa rīki:

Vēl viens veids, kā atrast satura skreperus, ir, izmantojot Tīmekļa pārziņa rīkus. Atveriet Web> Google Analytics konta saites un noklikšķiniet uz kolonnas Saistītās lappuses. Šajā vietnē būs redzama jebkura vietne, kas ir saistījusi jūsu ziņas. Lai atrastu savas saites šajā vietnē, jums vienkārši ir jāklikšķina uz domēna un jāatrod informācija par to, kādi raksti jūsu vietnē ir nozagti līdz šim. Šeit jūs varēsit redzēt, cik lieliski viņi katru dienu kopē un ielīmē jūsu ziņu nosaukumus un saturu.

4. Google brīdinājumi:

Ja jūs regulāri neesat ievietojis un vēlaties nezināt par savām emuāra ziņām vai rakstiem citās vietnēs, jums ir jāizveido Google brīdinājumi, izmantojot precīzu savu rakstu atbilstību, izmantojot ievietojot to pēdiņās.

Saņemiet kredītu par nokasīto pastu:

Ja esat izveidojis WordPress vietni, jums vajadzētu izmēģināt RSS kājenes spraudni. Tas ļauj lietotājiem ievietot pielāgotus teksta gabalus RSS barības satura apakšdaļā vai augšpusē. Un, ja jums nepieder WordPress vietne, satura apakšdaļā vai augšpusē vienkārši iekļaujiet īsu aprakstu vai piezīmi, kurā tas sastāv no līdzīgas informācijas, un tam jābūt norādītam pareizi.

Kā pārtraukt satura sagrābšanu?

Ja jūs nevēlaties, lai kāds nozagtu vai kopētu jūsu tīmekļa saturu, jums ir jāveic daži pasākumi. Pirmkārt, jums vajadzētu sazināties ar vietnes administratoru un lūgt viņu / viņai noņemt lapas, kurās tiek kopēts jūsu tīmekļa saturs. Jūs varat pārliecināt viņu / viņai, ka šie priekšmeti tiek nekavējoties izņemti.

Ja nav iespēju sazināties ar administratoru, jums ir jādara Whois Lookup, lai atklātu, kam pieder šī vietne vai domēna vārds. Ja tas nebija reģistrēts privāti, jūs viegli atrastu administratora e-pasta adresi. Varat arī sazināties ar GoDaddy vai HostGator un norādīt, ka attiecīgais vietnes vai domēna vārds nepārtraukti nozag jūsu tīmekļa saturu, un tas būtu vai nu jāatbrīvo, vai jāaptur uzreiz.

Visbeidzot, jūs varat apmeklēt DMCA. Lai noņemtu ar autortiesībām aizsargātus attēlus, videoklipus, emuāru ziņas un saturu, jums ir jāizmanto tā noņemšanas pakalpojums. Ir daži WordPress spraudņi, kas ietver DMCA aizsargātas emblēmas, un jūs varat to instalēt savā tīmekļa vietnē, lai brīdinātu potenciālos hakerus un zagļus Source .

December 22, 2017