Back to Question Center
0

Semalt: Dažādas metodes, lai nokasītu visu tīmekļa vietni

1 answers:

Šajās dienās lūžņi kas veikts manuāli vai izmantojot tīmekļa nokasīšanas programmas. Tīklu noņemšanas rīki ielādē un lejupielādē jūsu lapas apskatei, pēc tam izvelkot iezīmētos datus, negrozot kvalitāti. Ja jūs meklējat, lai nokasītu visu vietni, jums ir jāpieņem dažas stratēģijas un jārūpējas par satura kvalitāti.

Manuālā skrāpēšana: Kopēšanas-ielīmēšanas metode:

Pirmā un slavenākā metode, lai nokasītu visu vietni, ir manuāla skrāpēšana. Jums vajadzētu manuāli kopēt un ielīmēt tīmekļa saturu un klasificēt to dažādās kategorijās. Šo metodi izmanto neprogrammētāji, tīmekļa pārziņi un ārštata darbinieki, lai iegūtu datus un nozagtu tīmekļa saturu dažu minūšu laikā.Parasti hakeri īsteno šo stratēģiju un izmanto dažādus robotus, lai manuāli nokasītu visu vietni vai emuāru.

Automātiskās skrāpšanas metodes:

HTML parsēšana:

HTML parsēšana tiek veikta ar JavaScript un mērķiem uz lineārām un ligzdāmām HTML lapām. Tas palīdz jums nokrīt visu vietni divu stundu laikā. Tas ir viens no ātrākajiem un visprecīzākajiem tekstiem vai datu iegūšanas metodēm, kas ļauj pilnībā nokasīt gan pamata, gan sarežģītas vietnes.

DOM Parsēšana:

DOM vai dokumentu objektu modelis ir vēl viena efektīva metode visa tīmekļa vietnes nokasīšanai. Tas parasti attiecas uz XML failiem un to izmanto programmētāji, kas vēlas iegūt padziļinātu viedokli par viņu strukturētajiem datiem. Jūs varat izmantot DOM analizētājus, lai iegūtu mezglus ar noderīgu informāciju. XPath ir jaudīgs DOM parsētājs, kas skrāpē visu jūsu vietni un var tikt integrēts ar pilnvērtīgām tīmekļa pārlūkprogrammām, piemēram, Chrome, Internet Explorer un Mozilla.Izmantojot šo metodi, tīmekļa vietnēs būtu jāiekļauj dinamiskais saturs vēlamajiem rezultātiem.

Vertikālā agregācija:

Vertikālo agregāciju dod priekšroku lielie zīmoli un IT uzņēmumi. Šo metodi izmanto, lai mērķētu uz konkrētām vietnēm un emuāriem, un iegūst datus, uzglabājot tos mākonī. Ar konkrētu vertikālu datu izveidošanu un uzraudzību var veikt ar šo atdzist metodi. Tāpēc jums nav jāuztraucas par nokrāsu datu kvalitāti, jo tas vienmēr ir lieliski!

XPath:

XPath vai XML Path Language ir vaicājuma valoda, kas skrāpis datus gan no XML dokumentiem, gan sarežģītas vietnes. Tā kā XML dokumenti ir sarežģīti tikt galā, XPath ir vienīgais veids, kā iegūt datus un saglabāt to kvalitāti. Jūs varat izmantot šo paņēmienu kopā ar DOM parsēšanu un iegūt datus no emuāriem un ceļojumu vietnēm.

Google dokumenti:

Jūs varat izmantot Google dokumentus kā spēcīgu datu noņemšanas rīku un iegūt datus no visām vietnēm.Tas ir slavens starp profesionāļiem un vietņu īpašniekiem. Šī metode ir noderīga tiem, kas dažu sekunžu laikā vēlas skrāpēt visu vietni vai dažas lapas. Varat vai nevarat izmantot opciju Datu veidne, lai pārbaudītu nokasīto datu kvalitāti.

Teksta atbilstības metode:

Tā ir regulāras izteiksmes metode, kas var iegūt visas vietnes Python un Perl. Šī metode ir slavena starp programmētājiem un izstrādātājiem, un tā palīdz nosprostot informāciju no sarežģītiem emuāriem un ziņu vietnēm Source .

December 22, 2017