Back to Question Center
0

Kādi ir TOP 10 tīmekļa avoti atpakaļsaišu ģenerēšanai?

1 answers:

Kvalitatīva un saistoša satura izveide neapšaubāmi ir labākais veids, kā iegūt jūsu vietnei bezmaksas un organiskus atpakaļsaišu. Lietotāji paši pati dalīsies ar jūsu saturu tīmeklī, pievienojot to meklētājprogrammu acīs. Tomēr jūs varat ievērojami uzlabot savu atpakaļsaistes profilu, izveidojot saites TOP10 Google vietnēs. Šiem tīmekļa avotiem ir vislielākā PageRank un augstākā autoritāte tīmeklī. Kaut arī lielākā daļa tīmekļa pārziņu un SEO speciālistu uzskata, ka nav iespējams iegūt saites no šādiem kvalitatīviem tīmekļa avotiem, patiesībā viss ir daudz vieglāk. Jūs varat saņemt atpakaļsaišu no TOP 10 interneta avotiem bez maksas. Viss, kas jums nepieciešams, ir būt uzmanīgam un sekojiet mūsu īsās saites veidošanas rokasgrāmatai. Tātad, turpināsim. Google Plus

Google Plus ir sociāla platforma, kas pieder Google

. Pēc tam tam ir visaugstākā PageRank. Šeit jūs varat izveidot gan dofollow (indeksē meklēšanas rāpuļprogrammas) un nofollow (neindeksē meklēšanas rāpuļprogrammas) atpakaļsaišu.

Lai iegūtu atpakaļsaišu pakalpojumā Google Plus, jums ir jāveic šādas darbības:

 • Izveidojiet pilnīgu profilu pakalpojumā Google+.
 • Noklikšķiniet uz pogas Profils un izvēlieties Par sadaļu. Šeit jūs atradīsit vietnes sadaļu.
 • Saites apgabalā noklikšķiniet uz pogas Pievienot. Tādējādi jums būs iespēja pievienot vietnes URL.
 • Ritinot lejup lapu, jūs pamanīsit autoru, kur jums vajadzētu atkārtot jūsu zīmola nosaukumu un URL.
 • Lai saglabātu visu, noklikšķiniet uz pogas Ok.
 • Lai iegūtu datplūsmu no šīm saitēm, noklikšķiniet uz bloķēšanas ikonas sadaļā "Saites" un "Līdzdalībnieks". "Šeit jums ir jāmaina privāts skats uz publisko.

Tas ir tā. Tagad jums ir dofollow atpakaļsaišu no vienas no ietekmīgākajām Google platformām.

 • Facebook

Facebook ir vispopulārākais sociālais tīkls ar visaptverošiem statistikas rādītājiem. Tam ir 9 PageRank un 2 Alexa Rank. Kopējais atpakaļsaišu skaits, kas norāda uz Facebook, ir vairāk nekā 7 miljoni. Katru dienu miljoniem jaunu lietotāju no visas pasaules reģistrējas pakalpojumā Facebook, un to pašu izmanto ikdienā. Citiem vārdiem sakot, Facebook ir vienkārši lielākā sociālā platforma pasaulē, kas uzņēmumiem nodrošina lieliskas saišu veidošanas iespējas.

Lai saņemtu atpakaļsaišu no šīs PR9 sociālās platformas, jums jāievēro šī īsā instrukcija:

 • Piesakieties Facebook vai izveidojiet sava uzņēmuma kontu, ja jums tāds nav;
 • Tad atveriet Facebook lietotni, kas tiek saukta par "Statisko HTML" un noklikšķiniet uz Pievienot statisku HTML lapu. Šeit jūs redzēsit jaunu cilni "Pievienot lapu cilni. "Izvēlieties vajadzīgo lapu un noklikšķiniet uz cilnes Pievienot lapu. "
 • Veicot šīs manipulācijas, jūs izveidojat laipni lietotni savā Facebook biznesa lapā.
 • Noklikšķiniet uz šīs laipnas lietotnes. Tagad jums ir cita cilne, kurā vēlaties noklikšķināt uz cilnes Rediģēt un ievietot šeit HTML kodu. Jums ir jāmaina tīmekļa lapas URL un noenkurošanas teksts ar vietnes URL un enkura tekstu. Lai saglabātu šīs izmaiņas, jums ir jānoklikšķina uz pogas Saglabāt.

Tiek veikts dublējuma tagu izveidošanas process uz Facebook. Tagad jūs varat vērot sociālās satiksmes pieaugumu no šīs platformas Source .

December 22, 2017