Back to Question Center
0

Semalt: Kas ir satura kopēšana? 4 Tīkla tīmekļa satura veidi, kas tiek nokasīti tīklā

1 answers:

Satura skrāpēšana ir vietņu satura dublēšanās manuāli vai ar vairākiem instrumenti. Lielākā daļa tīmekļa pārziņu un emuāru autoru aizsargā savu saturu saskaņā ar autortiesību likumiem, un nozagta informācijas izlikšana par oriģinālu ir nopietns noziegums!

Diemžēl tīmekļa saturs galvenokārt tiek nokasīts par apšaubāmiem un nelikumīgiem nolūkiem, piemēram, rūpniecisku spiegošanu, plaģiātu un datu zādzību. Tomēr likumīgas un autentiskas satura sagrābšanas mērķi ir datu ievadīšana, satura pārvaldība, datu migrācija, konkurences izlūkošana, reputācijas pārvaldība vai biznesa analītika.

Četri dažādi satura veidi, kas tiek nokasīti internetā:

Daži tīmekļa pārziņi un emuāru autori izmanto saturu no cienījamām tīmekļa vietnēm un emuāriem, ņemot vērā to, ka viņu vietņu lapu skaita palielināšana ir piemērota meklēšanai motora klasifikācija. Un faktiski jebkurš saturs ir uzņēmīgs pret nokasīšanu, bet tālāk ir minēti četri galvenie satura nokrāsošanas veidi.

1. Digitālie izdevēji un katalogi:

Ciparu izdevējus un tiešsaistes katalogus bieži izmanto programmētāji un izstrādātāji, kuru mērķis ir sadedzināt saturu no šīm platformām saviem privātajiem emuāriem.Yell. com ir šāds piemērs. Šis daudznacionālais interneta pakalpojumu sniedzējs un tiešsaistes katalogs pēdējo mēnešu laikā ir guvis milzīgus panākumus. Daudzi šajā vietnē esošie materiāli ir nokasīti, un surogātpasta izplatītāji vienmēr meklē veidus, kā sadedzināt vairāk savas lapas. Tāpat Manta ir slavenā tīmekļa vietne, kurā vairāk nekā 20 miljoni zīmolu ir reģistrējušies mārketinga nolūkos. Diemžēl lielākā daļa tā satura ir nokasītas, un šim nolūkam tiek izmantots liels skaits robotiem.

2. Nekustamais īpašums:

Pirms vairākiem gadiem nekustamā īpašuma aģentūras uzbruka satura skreperi, un to atgūšana maksāja vairāk nekā 10 miljonus dolāru.

3. Ceļošana:

Izskatās, ka gandrīz visu ceļojumu portālu saturs ir pārtraukts. Šie uzņēmumi ne tikai sniedz informāciju par labākajiem galamērķiem pasaulē, bet arī sniedz ceļojumu pakalpojumus saviem klientiem. Ceļojumu vietnes ir viegli satveršanas skreperu mērķis. Dažas no vadošajām tiešsaistes aģentūrām, kas ir apdraudētas, ir Kayak, TripAdvisor, Priceline, Trivago, Expedia un Hipmunk. Viņi ir izveidojuši vairāku miljardu dolāru meta-meklēšanas uzņēmumiem, un to saturs bieži tiek nokasīts un tiek izmantots mazos tīmekļa vietnēs un emuāros.

4. E-komercija:

Ir taisnība, ka e-komercijas vietnes saturu nevar viegli nokasīt, taču tādas vietnes kā eBay un Amazon joprojām tiek nokopētas par cenu un ražošanas aprakstiem Source .

December 22, 2017