Back to Question Center
0

Kā izveidot vairākas atpakaļsaišu vienlaikus?

1 answers:

Pašlaik visi zina, ka atpakaļsaišu nav izveidotas vienādi. Link ēka bija vienkārša meklētājprogrammu optimizācijas metodes, pirms Google izveidoja savu Penguin atjauninājumu. Mūsdienās, ja jūs rakstiet daudzus rakstus un iesniedz tos dažādiem rakstiem iesniegšanas vietnēs, tas vai nu nedos rezultātus vai izraisīs meklētājprogrammu sodus. Un atcerieties, ka neviens nezina, ko Google darīs tālāk. Katru reizi, kad mēģināt spēlēt meklēšanas algoritmu, jums jābūt gatavam saņemt sankcijas.

Tomēr nav iemesla pārtraukt kaut ko darīt saišu iegūšanai. Tā vietā jums ir jāapgūst, kā pareizi izveidot augstas kvalitātes ārzemju saites.

Neuzskatu nevienu, kas apgalvo, ka saite ēka ir mirusi. Atpakaļsaišu joprojām ir galvenais ranga faktors. Tomēr tikai rezultāts var būt tikai bioloģiskajām un vienlīdz iegūtajām saiknēm.

Šis ziņojums ir paredzēts, lai dalītos ar jums dažus noderīgus padomus, kā veidot saites apjomīgā veidā.

Kā izveidot veselīgu saišu izveides pamatu?

Iedomāsimies, ka jūs izveidojat jaunu satura gabalu un vēlaties to reklamēt Google meklēšanas rezultātu lapā. Tā kā jūs zināt, ka uzlabotas augstas kvalitātes PR saites no kvalitatīvām vietnēm, vai nebūtu jēgas pēc iespējas ātrāk izveidot ienākošās saites? Īsā laikā nav saprātīgi izveidot daudz ienākošo saišu uz jauno satura gabalu. Šādas darbības Google izskatīsies aizdomīgi. Labāks risinājums ir palīdzēt Google atrast un indeksēt jūsu saturu. Tas prasīs zināmu laiku, bet jūsu vietnei būs lielāka vērtība. Tiklīdz jūsu saturs tiks indeksēts, jūs varat iegūt dabisko saišu sulu un uzlabot savu klasifikāciju.

Kā palīdzēt Google atrast un indeksēt jūsu saturu?

Lai paātrinātu satura indeksācijas procesu, varat izmantot Alexa rīku. Tīmekļa rāpuļprogrammas visu laiku analizē šo vietni. Kad ievadāt savu domēna URL Alexa rīkā, tas automātiski pievienos jūsu jauno, optimizēto lapu datu bāzei. Ja meklēšanas rāpuļprogrammas atkārtoti parsē jūsu vietni, Google analizēs arī jūsu sākotnējo saturu.

Vēl viens efektīvs veids, kā piesaistīt Google robotus jūsu saturam, ir izveidot ar datiem balstītu infographiku. Tas varētu strādāt pie jums, jo sociālais medijs palīdz ātrāk indeksēšanu un redzamību. Tāpēc, ja jūsu jaunais saturs ir populārs sociālo mediju platformās, tas dod signālu Google, ka lietotāji atrod jūsu satura kvalitāti un saites ir vērts. Tas nozīmē, ka līdz brīdim, kad sākat veidot ārējās saites ap šo kvalitātes satura gabalu, jebkura vietnes saite kļūst dabiska.

Tomēr jums ir jāpārliecinās, ka kopīgojat lasītājiem atbilstošu un noderīgu saturu, jo katram jaunam rakstam, pastam vai saitei būtu jānodrošina potenciālajiem klientiem papildu vērtība.

Parasti, tradicionāla, novecojuša saišu veidošana neuztraucas par galalietotāju. Tomēr, lai iegūtu kvalitātes saites sulu un izskatās dabiski meklētājprogrammu acīs, jums ir jākoncentrējas uz to, ko vēlas jūsu mērķauditorija. Jūsu lasītājiem nevajadzētu nožēlot, ka viņi seko ieteiktajai saitei Source .

December 22, 2017