Back to Question Center
0

Semalt: Web skreperi. Vieglākais veids, kā izmantot tīmekļa nokopēšanas programmatūru

1 answers:

Web skreperis ir programma vai programmatūra, kas izstrādāta datu iegūšanai no vairākiem mājas lapas. Tā kā tīmekļa datu iegūšana ir kļuvusi par parastu praksi uzņēmumu vidū, dažās vietnēs tiek piedāvāti bezmaksas tīmekļa skreperi, savukārt citi nodrošina tos kā pakalpojumus, kuriem jāmaksā. Viens no visticamākajiem tīmekļa nokasīšanas rīkiem ir tīmekļa skrāpis.

Izmantojot tīmekļa skrāpi, varat izveidot savu uzņēmumu e-pasta adreses datu bāzi vai arī izveidot savus produktus vai e-veikalu katalogu. Viens no labākajiem ieguvumiem, ko piedāvā šis rīks, ir tas, ka uzņēmuma kontaktiem var lejupielādēt anonīmi no daudzām vietnēm ar pārsteidzošu ātrumu un ar augstu precizitāti! Tāpat arī noņemto saturu var saglabāt dažādos formātos un dažādās vietās, lai to varētu izmantot jebkurā laikā. Tālāk ir minētas dažas no labākajām programmatūras funkcijām.

Web skrāpju funkcijas

14 dienu bezmaksas izmēģinājums

Web skreperis ir pieejams 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versijā. Tas nozīmē, ka jūs varat divas nedēļas izmēģināt programmatūru bez maksas. Pēc tam, ja jums tas patiks, to var iegādāties.

Tas neprasa programmēšanas zināšanas

Web skrāpis neprasa zināšanas par jebkuru programmēšanas valodu vai skriptiem. Viss, kas jums jādara, ir tikai daži klikšķi uz peles un atlasiet nepieciešamos datus ekstrakcijai.

Tas var apstrādāt vairākus pārlūkus vienlaicīgi

Web skreperis var uztvert datus no vairākām tīmekļa lapām vienā vadīšanā, un tas vienlaikus var darboties arī vairākās pārlūkprogrammās. Tas ietaupa jūsu laiku un enerģiju.

Iespēja iegūt datus no drošām vietnēm

Šim tīmekļa nokasīšanas rīkam ir iespēja iegūt datus, izmantojot proxy serverus, lai tie varētu lejupielādēt un nokopēt datus no ļoti drošām vietnēm ar proxy serveru izmantošana. Šī funkcija ir noderīga uzņēmumiem, kuri noķer datus no drošām vietnēm, piemēram, LinkedIn un Facebook.

Tas var pārveidot nokrāsotus datus vairākos formātos

Tas eksportē datus dažādos formātos. Tas var eksportēt nokasīti datus TXT, XML un CSV formātos atkarībā no lietotāja norādījumiem. Faktiski tā var pārveidot tos pašus datus trīs dažādos formātos.

Tas piedāvā lietotājam draudzīgu saskarni

Instruments piedāvā viegli saprotamu un lietotājam draudzīgu saskarni, tāpēc jums nav vajadzīgas tehniskas zināšanas, lai izmantotu tas. Jums to nevajadzēs izmantot arī konsultācijas vai video demonstrēšanu.

Konkurētspējīgas cenas

Sakarā ar tās izcilajām īpašībām jūs domājat, ka tas maksā laimi. Tomēr tas ir par saprātīgu cenu.

Pieejams divās versijās

Ir divas Web skrepera versijas. Pirmā versija ļauj salīdzināt konkurentu piedāvājumus un produktus. Otra versija paredzēta kontaktu izvilkšanai. Jūs varat izvēlēties versiju, kas piemērota jūsu uzņēmumam. Tomēr nav neparasti, ka viens uzņēmums iegādājas abas versijas. Jūs varat arī darīt to pašu, lai iegūtu labākus rezultātus.

Noslēgumā, tā kā jums nekas nav ko zaudēt, kāpēc neizmēģināt 14 dienu izmēģinājuma versiju. Jūs varat to iegādāties pēc izmēģinājuma perioda Source .

December 22, 2017