Back to Question Center
0

Kas ir vietnes kopēšana? 5 metodes no Semalt, lai novērstu nelikumīgu vietnes nokopēšanu

1 answers:

Web nokasīšana, kas pazīstama arī kā interneta vākšana, ekrāna skrāpēšana vai tīmekļa dati ekstrakcija ir tehnoloģija, kas palīdz organizēt un iegūt datus no vienas vai vairākām vietnēm. Jūs varat pārveidot dažādus URL un izmantot tos CSS, JSON, REGEX un XPATH failos. Tātad, tīmekļa nokasīšana ir sarežģīts process, kas automātiski vāc informāciju no tīkla. Pašreizējās tīmekļa nokopēšanas programmas un risinājumi svārstās no ad-hoc uz pilnībā automatizētām sistēmām, kas var pārvērst visas vietnes vai emuārus par noderīgu un labi strukturētu informāciju.

Metodes, lai novērstu nelegālu tīmekļa vietņu nokasīšanu:

Webmasters var izmantot dažādus pasākumus, lai palēninātu vai apturētu kaitīgos robotus. Visnoderīgākās metodes ir aprakstītas zemāk:

1. Bloķēt IP adresi:

Jums vajadzētu bloķēt surogātpasta sūtītājus IP adresi manuāli vai ar dažiem uzticamiem rīkiem.

2. Atspējojiet Web pakalpojumu API:

Ir labi atslēgt Web pakalpojumu API, ko sistēmas var pakļaut. Boti, kuri izmanto aģentu virknes, bez problēmām var bloķēt ar šo metodi.

3. Pārlūkojiet tīmekļa datplūsmu:

Visiem mums ir svarīgi uzraudzīt interneta datplūsmu, kā arī tās kvalitāti. Ja jūs neizmantojāt SEO pakalpojumus un joprojām saņemat lielu skaitu skatījumu, jūs, iespējams, ir skāris botu satiksme.

4. Izmantojiet captcha:

Jums ir jāizmanto captcha modeļi, lai atbrīvotos no sliktiem robotprogrammatūras un vietnes skrāpji . Visbiežāk roboti nevar noteikt tekstu, kas rakstīts captcha, un nevar atbildēt uz šādiem izaicinājumiem. Tādā veidā jūs varat iegūt tikai cilvēku satiksmi un atbrīvoties no robotiem.

5. Komerciāli anti-bot pakalpojumi:

Liels skaits uzņēmumu piedāvā pretvīrusu un anti-bot programmas. Viņiem ir arī dažādi pretkrāpšanas pakalpojumi tīmekļa pārziņiem, emuāru autoriem, izstrādātājiem un programmētājiem. Jūs varat izmantot jebkuru no šiem pakalpojumiem, lai atbrīvotos no nelegāla tīmekļa nokasīšanas.

Divi dažādi veidi tīmekļa vietņu skrāpju izmantošanai tiešsaistē:

Izmantojot tīmekļa skrāpi, jūs varat viegli izveidot portālkartes un pārvietoties vietnē, lai iegūtu sev nozīmīgus datus.

1. Šķērveida produkti un cenas:

Ir pierādīts, ka cenu optimizācija var palīdzēt palielināt bruto peļņas normu par desmit līdz divdesmit procentiem. Kad produkti un cenas ir nokasītas, jums būs viegli zināt, kā augt savu biznesu tiešsaistē un kā pārdot maksimālu produktu un pakalpojumu skaitu. Šo metodi plaši izmanto ceļojumu tīmekļa vietnes, e-komercijas uzņēmumi un citi līdzīgi tiešsaistes uzņēmumi.

2. Izmēģiniet savu tiešsaistes klātbūtni viegli:

Tas ir svarīgs un būtisks aspekts tīmekļa nokasīšanai, kur tiek noķerti uzņēmējdarbības profili un vietņu pārskati.To izmanto, lai pārbaudītu konkrēta produkta vai pakalpojuma sniegumu, lietotāju reakciju un uzvedību, kā arī uzņēmuma nākotni. Šī tīmekļa mijiedarbības stratēģija varētu palīdzēt izveidot sarakstus un tabulas, pamatojoties uz lietotāju atsauksmēm un biznesa analīzes metodēm Source .

December 22, 2017