Back to Question Center
0

Kā atpakaļsaišu no PR8 tīmekļa avotiem var ietekmēt jūsu vietnes SEO?

1 answers:

Ienākošās saites ir ļoti būtiski faktori vietnēs. Ja vēlaties palielināt vietnes datplūsmu un ranga pozīcijas, vislabākais veids, kā to izdarīt, ir iegūt PR 8 atpakaļsaišu. Ir daudzi augsti autoritatīvi tīmekļa avoti, no kuriem jūs varat iegūt kvalitātes dofollow atpakaļsaišu. Tomēr ne visi tīmekļa pārziņi zina, kā iegūt atpakaļsaišu no šiem avotiem un domāju, ka tas nav iespējams vai dārgi.

Šajā rakstā mēs apspriedīsim metodes, kā iegūt augsta PR atgriezenisko saiti no Google piederošajiem tīmekļa avotiem un platformām, piemēram, Google+ un citām. Mēs jums parādīsim, ka ir diezgan viegli un bez maksas saņemt atpakaļsaišu no Google. Tātad sāksim!

Kā izveidot PageRank 8 dofollow atpakaļsaišu no Google diska?

Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums iegūt atbilstošas ​​un kvalitatīvas ārējās saites no Google un paaugstināt jūsu domēna autoritāti. Turklāt šīs atgriezeniskās saites palīdzēs jums palielināt vietnes PageRank un palielināt vietnes datplūsmu uz jūsu lapām.

 • Ieejiet savā Gmail kontā vai, ja jums tas vēl nav, izveidojiet Gmail pieteikšanās informāciju.
 • Atveriet savu Gmail un noklikšķiniet uz sadaļas "Mans disks".
 • Izveidojiet jaunu mapi Google diskā. Varat norādīt mapei jebkuru nosaukumu.
 • Pēc tam izveidojiet HTML failu notepad. Šeit jums jāievieto vietnes saite uz attiecīgo enkura tekstu. Lai veiktu šo uzdevumu, jums jāievada īpašs HTML kods ar emuāru vai vietnes URL.

Bezmaksas atpakaļsaišu uz jūsu vietni

 • Kad kods ir izdarīts, jums ir jāveido šī mape un fails redzams Google robotiem. Pārliecinieties, vai izmantojat tagu dofollow ar savu vietnes saiti. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Kopīgot un koplietojiet savu failu ar sabiedrību.
 • Atveriet kopīgošanas iestatījumus un izvēlieties opciju "Publisks tīmeklī". Jūsu fails tagad ir pieejams visiem.
 • Noklikšķiniet uz mapes un izvēlieties pogu "Detaļas un aktivitāte".
 • Labajā pusē būs redzama sadaļa "Sīkāka informācija". Kopējiet tur saiti.
 • Atveriet jauno cilni savā pārlūkprogrammā un ielīmējiet tur nokopēto URL.
 • Ievietojiet tur savu faila nosaukumu un ievadiet.
 • Tā rezultātā jūs ievērosit vajadzīgo lapu ar dofollow atpakaļsaiņām.

Kā izveidot PageRank 8 dofollow atpakaļsaišu no Google Plus?

Google Plus ir Google piederošā sociālā mediju platforma, kas sniedz neticamas iespējas SEO ekspertiem izveidot dažas kvalitātes dofollow atpakaļsaišu. Jūs varat veidot PR8 dofollow atpakaļsaišu sadaļā "Par sadaļu" un "Stāsts". Turklāt jūs varat izveidot saites gan lapā, gan profilā, izmantojot savu enkura tekstu. Viss, kas jums nepieciešams, ir aizpildīt informāciju par sevi iepriekš minētajās sadaļās un ievietot vietnei dofollow atpakaļsaišu.

Kā izveidot PageRank 8 dofollow atpakaļsaišu no Wikipedia?

Vērtīgu satura gabalu no jūsu vietnes vai emuāra var izmantot kā Wikipedia avotu. Veicot meklēšanu savā kompetences jomā, pievienojot atbilstošu tēmu un citējot autoritāti, jūsu tīmekļa avotam tiks izveidotas vairākas augstas kvalitātes PR10 atpakaļsaišu Source .

December 22, 2017