Back to Question Center
0

Kā es varu vislabāk iegūt augstas kvalitātes DoFollow atpakaļsaiņus, kā arī komentēt un ierakstīt viesus?

1 answers:

Izveidojot diezgan labu saišu profilu, kas bagāts ar augstas kvalitātes DoFollow atpakaļsaiņām, noteikti ir izaicinājums. Vienkārši tāpēc, ka katrs atpakaļsaiendojums, kas norāda uz jūsu vietni vai emuāru, joprojām ir viens no pamata ranga signāliem, kurus ņem vērā lielākie meklētājprogrammas, piemēram, Google pati. Un kāda iemesla dēļ mēs pārāk bieži likām derēt par viesa ziņām un komentāriem, lai greiferstu dažas papildu saites uz SEO mērķi, nevis testētu citas pieejas organisko saišu veidošanai. Tāpēc es tālāk parādīšu šādus trīs padomus, kā veidot augstas kvalitātes DoFollow atpakaļsaiņojumus un visvairāk novērtētās saites ēkas shēmas.

Trīs reti izmantotie, bet joprojām tiek veikti tehniskie paņēmieni, lai iegūtu augstas kvalitātes DoFollow atpakaļsaišu

Palīdzība Reporter Out (HARO)

Šī mājas lapa ir droši vien vislabākā vieta, lai iegūtu dažas papildus augstas kvalitātes DoFollow atpakaļsaišu - tieši no autoritatīviem plašsaziņas līdzekļu avotiem, kas nodarbojas galvenokārt ar ziņām. Viss, kas jums šeit nepieciešams, ir tikai pierakstīties un turpināt skatīties jūsu pastkastīti. Jūs saņemsiet apmēram trīs iknedēļas paziņojumus no reāliem ziņotājiem, kas vienmēr meklē dažus aktuālus tematus. Ņemot vērā, ka tēma ir svarīga jūsu niša vai biznesa nozarei, nevilcinieties atbildēt un sniegt noderīgu saturu, lai nopelnītu augstas kvalitātes DoFollow atpakaļsaiņus šim.

Sviras Infographic

Daļas no jūsu boring vienkāršā teksta satura pārveidošana par kaut ko noteikti ilustratīvu un vizuāli pievilcīgu - tāpat kā infographics vai izklājlapas - arī ir lielisks veids, kā iedrošināt apmeklētājus dalīties, parakstīties , svina paaudzes un, protams, saistot ar jums ar augstas kvalitātes DoFollow atpakaļsaiņām. Lieta ir tāda, ka lielākā daļa no mums nenovērtē efektīvu infographics izmantošanu, lai izveidotu dabisko saikni. Labās infographikas izveidošana pārāk bieži netiek uzskatīta par laikietilpīgu un ļoti lielu uzdevumu. Bet viss ir daudz vienkāršāk nekā jūs domājat. Vienkārši izmantojiet īpašus rīkus, piemēram, Canva, Piktochart vai Infogr. esmu - un pārvērstu šo agrāko biedējošu uzdevumu par dažu minūšu jautājumu. Kad ir pabeigta jūsu pirmā infografēšana, neaizmirsti to iesniegt vienā no mērķa iesniegšanas vietnēm (piemēram, Visual. ly; Atdzist infographics; Tikai Infographic; Pure Infographics; utt. ). Vai arī jūs varētu arī izplatīt dažus kolēģus Emuāru autori savā nišā, lai piedāvātu viņiem nesen izveidotu infographic par bezmaksas viesu pastu - un baudīt pāris augstas kvalitātes DoFollow atpakaļsaišu apmaiņā.

Atgūt atpakaļsaišu

Saišu meliorācija ir diezgan vienkāršs uzdevums, kas darbojas kā reāla burvju. Nopietni, šeit ir, kā tas darbojas. Izmantojiet Buzzsumo tiešsaistes saišu pārbaudītāja rīku, lai atrastu pieminējumus par jūsu uzņēmuma, tīmekļa vietnes vai emuāra zīmola nosaukumu - viss, kas jums nepieciešams, ir tikai, lai noteiktu, kurš vēl nav saistīts ar jums vēl. Tālāk, izmantojot elastīgu e-pasta ziņojumu, ātri pielieciet atklāšanu. Link reclamation ir patiešām vienkārša un vienmērīga taktika, lai nopelnītu augstas kvalitātes DoFollow atpakaļsaiņus, kas kāda iemesla dēļ nav piesaistīti jūsu saišu profilam Source . Tātad, ir pienācis laiks atgriezties no tā, ko jau esat pelnījis, vai ne?

December 22, 2017