Back to Question Center
0

Kā iegūt kvalitātes atpakaļsaišu jūsu vietnei, izmantojot stratēģijas, kas darbojas?

1 answers:

Visi vietņu īpašnieki, kuri vēlas uzlabot viņu klasifikāciju, meklē veidus, kā iegūt atpakaļsaišu savām vietnēm. Ienākošās saites ir nozīmīgi faktori jūsu vietnes ranžēšanai un balsojumiem par jūsu zīmola autoritāti. Saites veidošana ir jaunu ienākošo saišu izveide ar citām tīmekļa vietnēm, kas saistītas ar nišu, lai palielinātu zīmola autoritāti un piesaistītu vairāk satiksmes saistītā avota. Saites veidošanas procedūra attiecas uz ārpus lapas optimizāciju, un to vajadzētu darīt pēc tīmekļa vietnes struktūras un izmantojamības uzlabošanas, kvalitatīva satura apstrādes un lietotājam draudzīgas dizaina izveides. Kad visas lapas optimizācijas procedūras ir pabeigtas, ir pienācis laiks parādīt jūsu vietni plašākai auditorijai. Link ēka ir ļoti līdzīga mutvārdiem, kas sakrīt ar ienākošo mārketinga stratēģiju.

Visu atpakaļsaišu izveide nav iespējama. Tāpat arī tāpēc jums ir jāzina daži vispārīgie atpakaļsaišu kvalitātes faktori, kas ietver:

  • Ienākošās saites ir spēcīgas, ja tās nāk no nozares tīmekļa avotiem.
  • Jūsu enkura tekstam vajadzētu būt dabiskam un saistītam ar satura tēmu un mērķtiecīgu atslēgvārdu.
  • Teksts ap jūsu atpakaļsaišu būtu maksimāli nozīmīgs un noderīgs. Lietotāji to nedrīkst piesaistīt kā reklāmu.
  • Ienākošo saišu skaits lapā, kas saistīta ar jūsu.
  • Saites lapas iestāde un reputācija.
  • Saistošā vietnes PageRank.

Turklāt, veidojot saites uz jūsu vietni, jums jāpatur prātā šādi faktori:

  • Dažādība 29)

Jūsu atpakaļsaišu pamatā jābūt vairākiem domēniem, lai parādītu Google, ka jūsu saturu novērtē dažādu cilvēku skaits. Turklāt, izveidojot saites dažādās jomās, jūs uzlabojat savu saišu profilu un padarīsit tā dabiskāku.

Protams, galvenais saišu veidošanas mērķis lielākajai daļai tīmekļa pārziņu ir iegūt dofollow atpakaļsaišu, jo tie pārsūta saistīt sulu ar saistītajiem avotiem. Tomēr, lai izveidotu veselīgu un dabisku meklējamo atpakaļsaistes profilu, jums ir jāizveido gan dofollow, gan nefollow ārējās saites.

  • Anchor Teksti

Jums ir nepieciešams izveidot dažādus enkura tekstus par katru ienākošo saiti. Turklāt jūsu enkura tekstiem vajadzētu būt tādiem pašiem kā jūsu zīmola nosaukums vai mērķtiecīgs atslēgvārds. Paturiet prātā, ka tie paši enkura teksti, visticamāk, kaitēs jūsu reputācijai un izraisīs Google soda sankcijas.

Pirms lielā Google atjauninājuma 2012. gadā visi tīmekļa pārziņi uzsvēra ienākošo saišu skaitu, nevis to kvalitāti. Tomēr, kad Google Penguin atjauninājums stājās spēkā, visas vecās melnā cepuru SEO saišu veidošanas stratēģijas kļuva neefektīvas.

Tātad, ļaujiet mums apspriest, kā iegūt atpakaļsaišu jūsu vietnei dabiski:

  • Redakcionālās saites

Jūs var iegūt redakcionālas saites, tikai sazinoties ar nišu saistītām augstām PR vietnēm un apspriediet ar viņiem jūsu saišu veidošanas perspektīvas. Tomēr jums jābūt gatavam, lai jūs varētu nokļūt daudzu vietņu īpašniekiem, kā rezultātā viņus ignorēt vai saņemt negatīvu atbildi. Izmantojot Semalt Web Analyzer vai Majestic, varat pārbaudīt ar nišas saistītām vietnēm autoritāti Source .

December 22, 2017