Back to Question Center
0

Vai kāds var man iemācīt, kā pievienot atpakaļsaišus tik vienkārši, cik vien iespējams?

1 answers:

Patiesībā tas ir process, kā izveidot citu saiti uz jūsu vietni vai emuāru, nav tik grūti, kā jūs domājat. Ievietojot to vienkāršā angļu valodā, saites veidošana SEO nozīmē savstarpēji izdevīgu darījumu. Vienkārši sakot, tas nozīmē iegūt atpakaļsaišu uz jūsu lapām un atdot tos atpakaļ. Patiesībā pieteikšanās kvalitātes saišu izveides stratēģijai, visticamāk, ir vislabākais veids, kā palielināt jūsu vispārējo stratēģiju SEO mērogā. Bet pirms parādot, kā pievienot atpakaļsaišu - vienkārši un viegli - ļaujiet man pateikt jums piesardzību. Paturiet prātā, ka šādi saite ēkas padomi ir 100% derīga brīdī. Bet nav nekādu garantiju, ka tas, kas šodien mūs dara, paliek nemainīgs rītdienas laikā. Tātad tālāk ir tikai praktiski soļi, kas ir spēkā brīdī. Es ceru, ka tas palīdzēs jums saprast, kā pievienot atpakaļsaišu uz jūsu vietni vai emuāru - bez ievērojamiem naudas izdevumiem, vienkārši samaksājot laiku un pūles.

Blog Posting Schedule

Nav nekas neparasts par to, ka nopelna dažas vērtīgas atpakaļsaišu, izveidojot ieplānotas emuāra ziņas. Viss, kas jums šeit vajag, ir daudz rakstīt un to bieži izdarīt. Pārliecinieties, vai galvenās meklētājprogrammas veiksmīgi pamanīs jūsu klātbūtni - neaizmirstiet periodiski atjaunināt savus emuāra saturu. Es personīgi ieteiktu derības par kvalitāti, nevis par kvantitāti. Es domāju, ka, rakstot divus vai trīs slepkavojumus, ir tieši tas, kas jādara, lai pievienotu papildu atpakaļsaišu, kas kalpo jūsu progresam. Un atcerieties - ir diezgan laba iespēja izmantot jūsu galvenos mērķa atslēgvārdus katram emuāra ziņojumam. Un, protams, mēģiniet neveikt ar atslēgvārdiem, ja vien jūs nevēlaties, lai jūsu raksti izskatās kā surogātpasts. Lai to izdarītu, apsveriet laiku ieguldīt saišu veidošanā, izmantojot viesu emuāru rakstīšanu, rakstot produktu pārskatus un gudros komentārus, vismaz trešo personu avotiem, kas vislabāk atbilst jūsu biznesa nozarei vai diskusiju tematiem.

Anchor Text and Keyword Research

Nav nepieciešams teikt, ka atbilstošas ​​atslēgvārdu izpētes veikšana, iespējams, ir pirmā vieta, lai sāktu uzlabot jūsu SEO pēc apjoma. Jo īpaši saišu ēkas gadījumā jums vajadzētu zināt, kā pievienot atpakaļsaišu ar pareizo enkura tekstu. Lai iegūtu visu, kas notiek, nevilcinieties izmantot Google AdWords vai kādu citu rīku, lai vēlreiz palaistu pilnīgu atslēgvārdu analīzi - šoreiz tieši saites veidošanai. Nopietni, ja runa ir par ideāli piemērota enkura teksta veidošanu, semantikai ir jēga. Piemēram, diezgan bieži, piemēram, "sociālo mediju mārketinga izmaksas", var būt šķietami līdzīga semantika. Tomēr durvis vienmēr ir atvērtas, lai palielinātu jūsu datplūsmu - tikai mainot vienu vārdu vai arī ņemot ideāli piemērotu.

Solid Website Architecture and Interlinking

Vienmēr nomainiet dažas iekšējās saites, norādot ceļu caur dažādām vietnes vai emuāra sadaļām. Ieteicams pievienot saites uz visapmeklētākajām lapām un iestatīt saprātīgu savienojumu ar jūsu mājaslapu vai galvenajām lapām. Protams, šāda veida saitēm nav nekāda sakara ar Google meklēšanas klasifikāciju, vismaz tieši. Tomēr tā joprojām ir ļoti laba iespēja ne tikai izveidot dažas papildu saites, bet arī veicināt stabilu tīmekļa vietņu arhitektūru. Jebkurā gadījumā jūsu vietnes vai emuāra attīstīšana diezgan pieejamā un lietotājam draudzīgā vietā būtu labi izveidots lēmums. Galu galā jūs varat gūt labumu no augstākas pozīcijas, kuru piešķir ilgtermiņā - tikai tāpēc, ka jūsu vietnes arhitektūra ir ērta, un saka laipni gaidīti katram lietotājam, kas izkrita tur Source .

December 22, 2017