Back to Question Center
0

Vai jūs zināt, kā bez maksas saņemt DoFollow atpakaļsaišu?

1 answers:

Tas ir diezgan viegli saprast, kā iegūt DoFollow atpakaļsaišu mērogā. Bet viss nav tik vienkāršs, kad runa ir par kvalitatīvu produktu radīšanu ar augstu PR. Pirms mēs sākam, šeit ir tas, kas jāpatur prātā:

  • Izpildiet savu saite ēkas kampaņu parasti, neveiciet, cerot, ka viss ir spēkā tikai vienu nakti.
  • Nekad nepakārtojiet, izveidojot pārāk daudz atpakaļsaišu, kas norāda uz jūsu sākumlapu vai galvenajām lapām, labāk būtu vairāk konteksta saites, kas dabiski iekļaujas jūsu vietnes lapas saturā.
  • Pirms saņemat citu saiti uz jūsu vietni vai emuāru, pārliecinieties, ka jūs jebkurā brīdī varat pielāgot vai atspēkot jebkuru konkrētu.

Šeit ir tas, kā jūs varat saņemt DoFollow atpakaļsaišu ar augstu PageRank, turklāt nemaksājot pensu. Izmēģiniet šādas vienkāršas shēmas, lai uzzinātu, kas notiek:

  • Saņemiet augstus PR atzītus ar DoFollow no Microsoft Atbildes vietnes. Tas ir pārsteidzoši labi, lai greifers dažus kvalitātes atpakaļsaišu tur - viss, kas Jums nepieciešams, ir ierosināt pareizo risinājumu konkrētam jautājumam. Tādā veidā jūs varat ne tikai palielināt datplūsmu uz galveno vietni vai emuāru, bet arī parādīt savu pieredzi un tādējādi uzlabot savu varu ilgākā laika posmā. Viss ir pavisam vienkāršs - tur vienmēr ir daudz problēmu, kas jāatrisina. Tātad, kad jūsu atbildes ziņa ir gatava un notiek tiešraidē, jūs varat brīvi iegūt šo pelnīto atpakaļsaišu, kas iesniegta jautājumā.
  • Pēc tam, redzēsim, kā iegūt DoFollow atpakaļsaišu, izmantojot savu personīgo kontu pakalpojumā Google Plus. Šī sociālā platforma ir spēcīgs avots, lai izveidotu saiti uz jūsu profila izmantošanu. Viss, kas jums nepieciešams, ir tikai pierakstīties vai izmantot jau esošu. Pēc tam pārejiet uz sadaļu "par" un aizpildiet visu nepieciešamo informāciju, kas jāievieto ar aizmugurējo saiti, norādot ceļu uz jūsu galveno vietni vai emuāru. Ņemiet vērā, ka nav nekādu ierobežojumu saišu pievienošanai. Bet jūs labāk nekad nevajadzētu pārspēt - nārstot tos kā trakojošus - ja vien jūs nevēlaties, lai viss izskatās kā surogātpasts.

  • Apsveriet jautājumu par bagātīgu raksta katalogiem un tīmekļa sarakstiem. Mēģiniet iesniegt dažus no savām ziņām, rakstiem vai citiem kvalitātes datiem, kas lietotājam sniedz reālu vērtību. Tomēr ņemiet vērā, ka es personīgi ieteiktu iesniegt tiem, kam ir pietiekami daudz PageRank punktu, sākot no vismaz 4. līmeņa.
  • Varat arī veidot savu vietni vai emuāru, iesniedzot dažas no savām labākajām ziņām, saskaņā ar komentāriem labajās sadaļās no turienes. Šeit ir redzams, kā DoFollow atpakaļsaišu viegli atrisināt - vienkārši meklējiet dažus diezgan labus DoFollow forumus - un esat pabeidzis. Starp citām labajām vietām, lai iesniegtu saiti, jūs varat arī kliegt šādās vietnēs: Dmoz. com; Onemissija. com; Ienākošais. org; Infobarrel. com. Ja jūs nezināt, kur sākt - nevilcinieties izmēģināt vienu no viņiem un izdomāt, kas ir pareizi Source .
December 22, 2017