Back to Question Center
0

Kāda ir slēpta spēka nofollow atpakaļsaišu?

1 answers:

Visi tīmekļa pārziņi prasa tādas pašas lietas. Dofollow saites ir noderīgas vietnes optimizācijai, bet nofollow ir bezjēdzīgi. Tomēr patiesībā tas tā nav. Tas var izklausīties taisnīgi gadījumā, ja jūs tikai uztraucaties par tiešo saišu taisnīgumu. Ilgā laikā šī pieeja nozīmē, ka jūs izniekojat daudz saišu veidošanas potenciālu, ko varat iegūt no nofollow atpakaļsaišu.

To var izskaidrot ar vairākiem klasifikācijas faktoriem. Pirmkārt, Google joprojām rūpējas par "nofollow" saitēm un atrod tās nozīmīgas zīmola reputācijas uzlabošanai. Tajā tiek pievērsta uzmanība tīmekļa vietnei, kas nesūta atpakaļsaišu, mēģinot apkopot, vai jums ir veselīgs un kvalitatīvs saišu profils vai ne. Bez tam, nofollow atpakaļsaišu joprojām var indeksēt, kas palīdz nodrošināt, ka interneta avots ir dzīvs. Nofollow atpakaļsaišu spēlē nozīmīgu lomu plašākos mārketinga ieguvumos.

Kā Google reaģē uz nefollow atpakaļsaišu?

Patiesībā tiek teikts, ka Google analizē gan dofollow, gan nefollow atpakaļsaišus. Ar vienīgo saišu sulas kvalitātes atšķirību tas iet caur nofollow atpakaļsaiņām. Google uzskata, ka nofollow saites ir daļa no veselīgas atpakaļsaistes profila. Ja aizmugures profilam ir tikai dofollow atpakaļsaišu, tas rodas aizdomīgi meklētājprogrammām. Šādi nedabiski profili var saņemt soda naudu. Tātad, ņemot nofollow saites ir vērts drošības tīkls ir.

Vēl viens nofollow atpakaļsaišu priekšrocības ir tas, ka tie palīdz meklētājprogrammām pārmeklēt un indeksēt jūsu vietni. Nofollow saites var mudināt Google pārskatīt vienu no jūsu tīmekļa lapām, kas pirms tam nesaņēma datplūsmu. Svarīgi šeit ir tas, ka nofollow saites joprojām nodrošina, ka meklētājprogrammas var atrast, pārmeklēt un indeksēt jūsu vietni, pat ja tā neizmanto pašu kapitāla vai piezīmē enkura teksta atslēgvārdus.


Ir arī vērts pieminēt, ka nofollow saites var būt klauvē, kas ietekmē. Daudzi tīmekļa pārziņi atsakās strādāt ar nofollow backlink platformām, jo ​​viņi domā, ka tā nevar būt efektīva viņu uzņēmējdarbības attīstībai. Problēma ir tāda, ka viņi neredz reālu vērtību aiz nofollow saitēm. Ja jūs publicējat lielisku platformas saturu, kas nodrošina tikai nofollow saites, tas joprojām var būt izdevīgs jums kā lietotājiem, kuri atradīs jūsu saturu atbilstošu un kvalitatīvu, dalīsies ar to mazajās platformās. Tātad, kā rezultātā, jūs joprojām iegūsiet daudz organisko dofollow atpakaļsaišu.

Tāpēc nofollow saites, iespējams, nepārsniedz saites taisnīgumu, kā daudzi no mums saprot, bet tas joprojām ir vērtīgs mūsu vietņu meklētājprogrammu optimizācijā. Nav šaubu, ka nofollow atpakaļsaišu uzlabo tīmekļa ekspozīciju SERP. Turklāt ekspozīcija savā termiņā var radīt vairāk vietņu, kas radījušas satiksmes plūsmu.

Noslēgumā es gribētu teikt, ka dofollow atpakaļsaišu būtu jūsu augstākā prioritāte, bet jums nevajadzētu izslēgt iespējas saites ar nofollow tagu. Šīs saites arī var palīdzēt indeksēt un radīt papildu saites Source .

December 22, 2017